Wirus Przez Gg...

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
jest to chyba głównie ostrzezenie do uzytkowniczek forum...

P.S. Nikuś prosze wstaw spację w tego linka, żeby nikt na niego przez przypadek nie kliknął (tak dla bezpieczenstwa :D )
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
A wiesz ze korci mnie zeby tam kliknąc i chyba się pokusze mimo wirusa;p
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Kiedyś też dołączył się do mnie jakiś koleś i podał mi adres "swojej fotki" i niestety w niego kliknęłąm, czego skutki były wiadomo jakie :/
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Uzytkownik z numerem gg 9523467 przez gg wysyla wirusa, a pisze nastepujace tresci

mam na imie Tomek,znalazlem cie w galerii forumowiska
a dokładniej na www.forumowisko.pl
moja zdjęcie jest tu
Kod:
Przesyła adres ale NIE KLIKAĆ
czy się poznamy?

Link ma wirusa, oto info:
Skanowanie AntiVirenKit
Sygnatury wirusów: AVK 16.1639

Kontrola obszarów systemowych...
Kontrola wszystkich lokalnych dysków twardych...

Obiekt: "opr00RHS.jar" Lokalizacja: "C:\Documents and Settings\***********\Dane aplikacji\".

Status: "Plik i wirus usunięto". Wirus: "Trojan-Downloader.Java.OpenStream.c, Trojan.Java.ClassLoader.h, Trojan.Java.ClassLoader.d"

Obiekt: "opr00RHY.jar" Lokalizacja: "C:\Documents and Settings\************\Dane aplikacji\.

Status: "Plik i wirus usunięto". Wirus: "Trojan-Downloader.Java.OpenConnection.aj (2x)"

Skanowanie przeprowadzone pomyślnie: 2005-11-19 12:24
9.695.235.320 sprawdzonych plików
2 zainfekowanych
znaleziono 10 podejrzanych plików
Pliki natychmiast wysłane do "D:\************\Kwarantanna\Wysłane\"
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Uzytkownik z numerem gg 8692784 przez gg wysyla wirusa, a pisze nastepujace tresci
mam na imie Marek,znalazlem cie na fotka.pl
jestes piekna, chce cie poznac!
moja fotka jest tutaj
http://69.50.190.135/?to=FOTKA&from=fotkapl&type=moja[/url
powiedz czy ci sie podobam?

Nie klikajcie na link ---wirus!!!!!!!!!Sprawdzone przezemnie !!!!!!!!!


Do mnie też napisał... Ale przez swoją głupotę i trpchęniechcący musisłąm w to kliknąć.. :zly:
No i złapałąm chyba z 5 trojanów... Ale już sie ich na szczeście pozbyłam :D

A wiesz ze korci mnie zeby tam kliknąc i chyba się pokusze mimo wirusa;p
Ja kliknełam i co.. nic nie było... tylko komunikaty o wirusach sie pojawiły...
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja dostałam dziś taką wiadmość na GG.OD znajomej osoby...

Zablokuj te numery gg: 8054836, 6280051,9503306,9503409, 7664158 i 3477822, 5845387,.7770642ten facet ma 34 lata i jest z warszawy.podaje sie najczesciej za Tomka lub innne dziecko przysyła linki do stron gdzie niby jest jego zdiecie i przeprasza ze musi leciec i znika z gg. ale po otworzeniu strony atakuja cie trojany m. in. te co rozszyfrowuja twoje hasla do systemu i komunikatorow i inne wirusy.to jest były haker. poprzez te wirusy miesza w systemie i moze zapanowac nad twoim komputerem niezle w nim dzialajac. wyslij to jak najwiekszej ilosci osob i napisz zeby go zablokowali.chyba ze ci komputer nie mily to jest numer gg. jesli znasz inne nr gg ktorymi sie posluguje to dopisz je.
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
I co to da ? Zablokuje sie jeden, dwa, dziesiec a koles kolejne otworzy i bedzie dalej slal. Nie neguje tego ze znajomi sie ostrzegaja przed takimi numerami, ale czy to ma sens ?? Tym samym tworzy sie kolejny lancuszek ktory zapycha i tak juz slabe lacza...
Chyba najlepszym sposobem jest w takim wypadku zablokowac osoby spoza listy kontaktow, czy jak to sie tam nazywa w tym gg i bedzie po problemie.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Moi znajomi mieli jush z tym stycznosc. Ja sie na takie prostackie metody nie daje nabrac i nie klikam w zadne linki. Lancuszkow tesh nie cierpie :/
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Rootosław ma racje - do ilu osób to dojdzie? Jak do mnie ktos cos takiego wysyła to sobie z tego nic nie robie, ale zawsze uważam jak pisze ktos nieznajomy i daje linki - wtedy nie wchodze na nie i moim zdaniem to jest najlepsze wyjście.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Rootosław ma racje - do ilu osób to dojdzie? Jak do mnie ktos cos takiego wysyła to sobie z tego nic nie robie, ale zawsze uważam jak pisze ktos nieznajomy i daje linki - wtedy nie wchodze na nie i moim zdaniem to jest najlepsze wyjście.

Zgadzam się z przedmówcami! A YaCeQ ma rację....i to działa... :D
 

slonko21

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
wrocław

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jak tak teraz patrzę w archiwum, to rzeczywiście ten pajac co wysłał mi wirusa podawał się za Tomka i mówił, że musi już spadać pod koniec :D
Wrrr pewnie jakiś staruch bez powodzenia, który się nudzi :zly: :zly:

Aha, kiedyś jeszcze dołączył się do mnie ktoś i prosił, żebym przesłała mu dwa pliki confg i aconv, bo mu się nieby gg rozpieprzyło ;] I myslał, że będę taka głupia, że dam się nabrać ;] Phi, mylił się :p
 

agi3330

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chrzanów
ja nie klikałam - wiedziałąm o tym od dawna. wtedy był u mnie kuzyn i gościu dostał niezłe zfaczenie z mojego numeru po czym zablokowanie. a tym bardziej nie klikałam bo po pierwsze nie dawałam zdj. na fotke, po drugie adres zdjecia zaczyna sie numerem ip, a z doświadczenia wiem że lepiej nie wchodzić bo mogą być wirusy w takich zawikłanych adresach (juz kiedys tak miałam, adres baardzo długi, ustawiał sie na strone startową i skanował kompa, nie dało sie wyłączyć)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Adres, który przysłąno mi nie był zbyt długi, ani skomplikowany. nie zaczynał się od numeru IP ani nic takiego. No i nie móiwł mi, że znalazł mnie na fotka. pl, ale po prostu "cześć mam na imię Tomek i czy masz może fotkę? Moja jest tu: www.cośtamcośtam.news.pl" a zaraz potem "oj sorki, muszę lecieć" Już chciałam mu powiedzieć, jaki on prymitywny, beznadziejny, że jusi szukac dziewczyny przez neta i myśli, że mu fotkę wyślę, ale wtedy jak kliknełam w linka pojawiło się pełno komunikatów i prawie się komp zqawiesił i odłączylam kabel od internetu :p
Wrrr :p
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
oto moja jedna rozmowa z kims takim :D



9565603 (22-12-2005 13:37)

mam na imie Karolina,znalazlam cie na fotka.pl
jestes :cenzura:, chce cie poznac!
moja fotka jest tutaj
http://iframebiz.biz/dl/adv435.php


Ja (22-12-2005 13:38)

myslisz ze to wlacze

Ja (22-12-2005 13:38)

znam takich jak ty

Ja (22-12-2005 13:38)



Ja (22-12-2005 13:39)

mozesz mnie w du** pocalowac

Ja (22-12-2005 13:40)




sorki ze go rozkopalem ale tak jakos nudzilo mi sie :D
 

Gemma

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
koniec świata...
Do mnie podłączyła się jakaś dziewczyna (tzn to coś podało imię żeńskie) i powiedzialo coś w stylu:
Hej! (ja się odezwałam: hej) To coś: Ooo w końcu Cię znalazłam! Proszę zagraj ze mną w skojarzenia! pliss!! (i tu był link)!
Eh... :/
 
Do góry