Ulubione Miejsce Na Wakacje?cieplo Czy Zimno?:]

Agnieszka94

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
..:: Bytom::..:}
Wolicie wyjechać np. do cieplutkiej Grecji i wilegiwac sie na plazy czy pojechac np. na Antarktyde lub inne zimnie miejsce, brrr.....:} :] ja oczywiscie to pierwsze;) odp. :lol:
 

scandia

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2006
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja miałam przyjemność w te wakacje być właśnie w Grecji :) aaaa tak poza tym, to szkoda w wakacje jechać gdzieś w zimne rejony, wystarczy, że u nas zima jest sroga :)
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Nie no wole ciepłe miejsca. W zupełności Polskie Morze wystarczy. ;] Lub chociaż okoliczny zalew ale ze znajomymi. Ale najlepsze wakacje (jeśli chodzi o wodę) spędziłam nad Jeziorem Białym. 10-diowy obóz. Super. ;]
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
moze byc polskie morze nie mam wymagan :p i zgadzam sie z alis ze z pewnoscia ze znajomymi wtedy to juz bedzie super bez wzgledu na miejsce :)
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Heh a mi tam obojętnie aby w górach!!!!!
Jak jest zimno to może być bardziej ekstremalnie :D

góry , taekwondo , gitara i taka jedna osóbka :D
właśnie przyeżyłam to od 1-10 sierpnia poprostu było :cenzura:*****
Ja chcem powrócić i jeszcze raz to przeżyć ...!!!!!!
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ciepło ciepło ciepło :D

uwielbiam wylegiwać się na plaży hehe

szczególnie w mojej ulubionej miejscowości jakieś 40 km od Poznania ;)
rowerkiem na skróty wychodzi o wiele mniej co prawda bo 25 w ciagu 1,5 h.. hehe czasem nawet troszkę szybciej się da dojechać... ;)
 

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Najważniejsze jest towarzystwo ale oczywiscie cieple miejsca jak dla mnie są najlepsze ;p
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Nie przepadam za zbytnio gorącymi miejscami, jestem raczej osobą zimnolubną. Wolę umiarkowany klimat. Taki, który będzie idealny do zwiedzania. Leżąc plackiem na plaży bardziej się meczę niż odpoczywam, także preferuję jednak aktywny wypoczynek.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Najlepiej gorąco. Nie mówię, żeby zaraz 40 stopni w cieniu, ale 25-30 może być. Zimno to jest w Polsce średnio przez 300 dni w roku, więc niech chociaż w te wakacje będzie ciepło.
Co do leżenia na plaży to też jestem przeciw, bo można się zanudzić na śmierć po 20 minutach. Jak już na plażę, to można się przejść brzegiem morza 1 h w jedną stronę - powiedzmy, że to jakiś tam aktywny wypoczynek.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Obie opcje sa fajne, grecja jest super, ale skandynawie tez bym chciala kiedys zobaczyc
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Ciepełko, ciepełko, zdecydowanie ciepełko... Żałuję, że urlop w tym roku już za mną... Ale piękne wspomnienia z Egiptu pozostały :)
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Pytanie... :p Oczywiście CIEPŁO, Syberia, Skandynawia, Antarktyda również mają swoje uroki, ale nasza polska, "swojska" zima mi w zupełności wystarcza :D
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Ja nie jestem specjalnie ciepłolubna, dlatego rzadko kiedy wybieram na wypoczynek jakieś ciepłe kraje. Również wolę przeważnie aktywny wypoczynek, także żadne resorty nie wchodzą w grę. Wybieram raczej miejsca, gdzie można coś zwiedzić i ciekawego zobaczyć.
 

The Andrzejs

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Również wolę ciepełko, Dzięn Zaduszny w tym roku spędziłem w Izraelu.
Zdjęcie pociągu ufundowanego przez Lecha Wałęse dla Instytutu Yad Vashem w Tel Avivie
http://www.oazatravel.pl/l,Israel
 

Attachments

  • Pielgrzymka do Ziemi Świętej 895 1.JPG
    Pielgrzymka do Ziemi Świętej 895 1.JPG
    158,5 KB · Wyświetleń: 8
Do góry