Szukam przewodnika po najciężysz życiowych szlakach...

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Witam,
z chęcią zapoznam sympatycznego Pana,
który odznacza się oryginalnością- niech mnie zaskoczy,
charyzmą- niech mnie porwie za sobą,
asertywnością- niech nie da mi wejść sobie na głowę,
poczuciem humoru- niech rozśmieszy mnie do łez,
inteligencją- niech oczaruje mnie bystrością umysłu...
Wiem, że gdzieś tam jesteś, więc po prostu się odezwij :)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
a może frytki do tego? :bag:

Jeszcze jeden post w takim stylu w tym dziale i odpoczniesz sobie od forum. // Gressil
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@KaroolkaKalka może napisz jaki przedział wiekowy u poszukiwanej osoby Cię interesuje oraz ile lat masz Ty. Ułatwi to osobom zainteresowanym twoim ogłoszeniem życie.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Nie tylko, że chciałam, uważam wręcz, że mi wyszło i JESTEM oryginalna :D
Ale wasze uwagi są jak najbardziej trafne :)
Tak więc pan, który mnie interesuje powinien mieć około 25 lat, niekoniecznie musi oferować frytki :p
Mój wiek to szacowne 22 wiosny :)
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Nie gdy ktoś prowadzi ścisłą selekcję :) Nie wzdychaj ;) szkoda płuc.
Czeeeść Szymon jestem... :D
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Bez przesady ;) sympatyczny, oryginalny, inteligentny...

Nawet w tesco na promocji takiego nie znajdziesz ;) musisz akceptować ludzi takich jacy są i cieszyć się z faktu, że ktoś dla Ciebie poświęca swój czas w życiu bo każda chwila jest jedyna :)

No no ... :D
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Wg mnie to raczej podstawowe cechy, nie może być gburem, bo pesymizmu, fochów i złego nastawienia do świata nie toleruje. Nie może być szblonowy, bo w życiu nie nadąży za mną :) a z tą inteligencją to nie chodzi mi o tytuły profesorskie. Po prostu chciałabym porozmawiać od czasu do czasu na wyższym poziomie niż tylko 'ty, pa jaki typ/typiara/auto' obgadywanie i plotkarstwo.
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
To dobrze, że plotkarstwa nie tolerujesz ;) każdy woli coś innego :) ja wolę życie głupiego :) pośmiać się, poważnym owszem ale w pracy i gdy chwila tego wymaga. Jeździć po świecie, bo najwięcej zobaczysz w życiu za kierownicą, wiem bo wszędzie mnie pełno :D choć odradzam pod jednym względem - tyłek boli po 4 godzinach jazdy ;( ale i tak jest fajnie :) czasami fajnie kogoś gonić, ale nie bez przerwy :)
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Dlatego nie chce nikogo gonić, sama też nie lubię być ścigana.
Chciałabym mieć kogoś przy boku. Kogoś, kto byłby niezawodnym oparciem, jak nie będę dawała rady, kogoś, kto zaakceptuje mnie ze wszystkimi wadami i zaletami,kogoś, kto zrozumie moje dziwne poczucie humoru... Nie myśl sobie, że jestem jestem sztywna, czy mam nie wiadomo jakie wymagania. Jestem bardzo specyficzną osobą i dlatego potrzebuję kogoś, kto będzie w stanie to udźwignąć...

ps.
Jeździsz na motorze jak mniemam z awataru tak? :p
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Nuu motury są fajnee! :)
W końcu kogoś będziesz miała ;) każdy tego potrzebuje i każdy ma do tego prawo :) nie mam zdania o Tobie bo nie oceniam ludzi jak na receptę :D
Jak się jest dla kogoś ważnym to będzie Cie dźwigać bez jęknięcia :) jeszcze podziękuje ;p
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Że tyłek boli też ? :D bo dla mnie to zmora :) po 400 km czuję się jakby mnie murzyn ten no... :p
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Nic o tym niestety nie wiem, bo zwykle wożą mnie jako 'plecak' i niestety nie na takie dystanse... :(
A na pytanie "może ja poprowadzę?" po krótkiej chwili konsternacji usłyszałam chóralne "nie!"
ech...
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Ale ja bym dał poprowadzić! :) siostrze dałem, glebę zaliczyła i już nie prosi :) jestem za pod warunkiem, że gazu nie będziesz dodawać :D
 
Do góry