Stopem Nad Morze....

mouse321

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hejo :) niedawno postanoowielm wybrac sie w trrase nad morze... Pomyslalem sobie ze nie moge siedziec tak bezczynnie w domu, wiec zebralem sobie 150 zl.... koleżanke, spiwór, namiot, karimatke, i pare ciuszkow i heja w trase... nie mielismy nic zaplanowane jakos tak ogolnie.... po prostu nasz kierunek byl prosty: do morza ;P mieszkam w legnicy na dolnym slasku( kolo wroclawia).... jechalismy stopem jakies 12 godzin... jak dojechalismy to pomysalem ze nocke spedzimy dzies w lesie (zeby bylo tanio;)) ale znalezlismy pole namiotowe za 5zl/os. nocka :D wiec zakotwiczylismy sie tam :) poweim tak... przygoda niesamowita... 12 godzin stopem... w przyszlym roku mam zamiar w bieszczady sie wybrac albo gdzies za granice... myslalem tez o kursie paralotniarski w czechach ale to juz drozszy interes... moze macie jakis pomysl na zagospodarowanie przyszlych wakacji??;> na stopa.... :)

pozdrafiam :)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Hmm ciekawa przygoda :}
Ale ja stopem bym się troche bała tak daleko, chyba że z kimś :p
A za rok to ja jeszcze nie wiem co będe robić :>
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Żeby gdzieś wyjechać to muszę sobie najpierw zapracować. Jak wydaje własną kasę (500zł w 2 tygodnie) to mnie bardzo podnieca. Robie co chce. Ale stopem nigdy nigdzie bym się nie wybrał troszkę bym się bał!!
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
hehe rzeczywiscie niezly bajer...stopem prze Polske...za rok proponuje to samo tylko w inne miejsce...moze dalej gdzies...to naprawde musi byc fascynujace :D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
widzialam kidys chlopaka i dziewczyne przy trasie trzymali stopa z kartka "byle jak najdalej" ciekawe gdzie zajechali :D
 

fikumiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2006
Posty
259
Punkty reakcji
0
Mój kuzyn pojechał na stopa do Chorwacji :] Fajna sprawa, byle tylko z happy end'em ;)
 

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ojj ja by się bał jakoś nie umiem się przekonać do tego rodzaju podroży :pP
 

mateusz11111

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Gratuluje odwagi , moi niektórzy znajomi również tak podróżują ale nie w takie długie trasy , podziwiam ich ja bym nie mógł ;p
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
autostop to super sprawa sam sporo jezdziłem(Polska, Europa), ma sie fajne poczucie wolnosci, troche dreszczyków człowiek nie wie gdzie dzisiaj bedzie spał, gdzie zajedzie no i najlepsze to poznawanie nowych czasami bardzo ciekawych ludzi!
 

kasparhauser

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Szczerze? Dla mnie bez sensu, tym bardziej z dziewczyną. Nie lepiej odłożyć troszkę kasy, podjechać autem pod najbliższe lotnisko i za kilkadziesiąt złotych błyskawicznie znaleźć się w Gdańsku?:) A auto czekałoby na Was na jednym z parkingów, całe i bezpieczne. Pokaźna ich baza jest tutaj: http://www.parkinglotnisko24.pl/. Jeśli koniecznie "kręci Cię" obozowanie w sprartańskich warunkach - ok, ale ten dojazd stopem??? Dla mnie masakra, ale cóż może jestem przeżarty zgniłym konsumpcjonizmem;)
 
Do góry