sklepy z wyposażeniem kuchni

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Jakie znacie sklepy z agd i kuchennymi dodatkami? Najlepiej żeby było wielu producentów, duży wybór i wszystko w jednym miejscu. Za każdym razem trzeba przecież płacić za przesyłkę, więc lepiej kupić w jednym miejscu. Piszcie o przetestowanych miejscach, mam właśnie remont i czeka mnie wymiana połowy kuchni.
 

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Zależy o jakich dodatkach kuchennych mówisz, ale jeżeli chodzi o agd, rtv to jest mnóstwo sklepów sieciowych z tymi produktami. Media markt, saturn, neonet, media expert, rtveuroagd i wiele innych. A skoro nie chcesz chodzić po sklepach to warto sobie upatrzyć coś w sieci i iść do danego sklepu już zamiarem kupienia. Tutaj masz gazetki reklamowe z seci handlowych, które wymieniłam http://www.promoceny.pl/gazetki/ Powodzenia w wyborze :)

Przepraszam, dopiero teraz zauwazyłam, że autorowi tematu chodziło o sklep internetowy :) ale moze moja wiadomośc przyda się komuś innemu :)
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ha, o stacjonarnych wiem;) Ale faktycznie, miałam na myśli sklepy internetowe, z tej prostej przyczyny, że nie mam czasu i wolę zamówić wszystko przez internet, najlepiej w jednym miejscu. Ale znalazłam już bardzo dobry sklep, medialux.pl z praktyczne wszystkim czego szukam. Spoko ceny, duży wybór, wszystko się zgadza.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Sklepów z AGD i RTV jest bardzo dużo. Ważne, żeby wiedzieć jakiej marki sprzęt jest najlepszy, wtedy spokojnie można kupować w prawie każdym sklepie. Ja bardzo sobie chwalę sprzęt AGD firmy Savion i wiem, że najbardziej opłaca się kupować wszystko tej marki. Także w tym wypadku sklep już jest mniej istotną sprawą.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Sklep to istotna sprawa, ale trzeba szukać taki z najlepszym stosunkiem jakości/ceny. Ostatnio kupując komputer, wysyłali mi go miesiąc (chociaż powinno być 3-5 dni). Było taniej, ale ile przy tym nerwów... . Ja z racji tego, że zbieram punkty w payback, szukam czasami sklepów w sieci pod tym kątem. Chociaż dotychczas z kupna takiego sprzętu skorzystałem tylko z fide.pl, spory wybór, i jak się dobrze pogrzebie to można całkiem fajne rzeczy znaleźć.
 

margaretkaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
W tym sklepie znajdziesz mnóstwo produktów (zarówno mebli, materiałów wykończeniowych, budowlanych jak i innych), które przydadzą się przy remoncie oraz urządzaniu kuchni. generalnie, w tym sklepie oferta jest niezwykle szeroka - tak więc zaglądnij na stronkę ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja ostatnio kupowałem trochę sprzętu w neoflam (ceramiczne noże i patelnie). No i inny sklep payback: czerwonamaszyna.pl, tu akurat wybór całkiem duży.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Mnie się zawsze podobały rzeczy na dekoria.pl, nawet ceny nie są takie powalające, ostatnio z tego co wiem, dołączyli do payback, więc zakup akcesoriów kuchennych na parapetówkę nawet bardzo się opłacił ;)
 

lionking

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
ostatnio przeglądałam stronkę internetową sklepu magiczna planeta, sprzęt agd w dobrej cenie teraz jeszcze są jakieś rabaty lub dodatki z okazji świąt, można wybrać fajny sprzęt i dostawa prosto do domu. a jeśli ktoś jest nie zdecydowany to może liczyć na fachowe doradztwo..
 

arczi1989

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz robić zakupy przez interent to polecam electro oraz neo24.pl gdzie towar można odbierać w danych punktach odbioru w wyznaczonym mieście. Ostatnio też natrafiłem na coś super fajnego do spiżarki, chodzi o regały magazynowe, dzięki którym teraz panuje ład i porządek i nie muszę już szukać konfitur 15 minut.
 
Do góry