Produkty durexa

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Witam, chciałam zapytać czy używał ktoś kiedyś tej nakładki wibrującej DUREX PLAY ?:) co się zmieniło w seksie przez jej użycie ?:) komentujcie :p
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja używałam. Na moim chłopaku. Działało kosmicznie :D Kup różowy, bo daje fajny efekt kiedy podmuchasz :D Kosztuje te 15 zł ale warto, mnie się podobało bardzo :D
A co się zmieniło? Cóż, twardy był jak kamień :) Poza tym ten żel na prawdę nie przeszkadza. Nie wpływa źle na prezerwatywę, a poza tym ma taki przyjemny, cytrusowy smak :D
 

Agressiva

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Natallica - coś mi sie wydaje , że piszesz o innym gadzecie (o żeliku durexowym) a nie nakładce wibracyjnej
durex_play_box.jpg

Osobiście nie uzywałam jeszcze, bo nie było okazji, ale czytałam , że jest bardzo fajny i można się za jego pomocą bardzo fajnie bawić.
Poza tym da się w nim wymienić bateryjki - Polak potrafi :p
Kiedyś w rossmannie była fajna promocja, aż żałuję, że mnie ominęla - był zestaw nasadki wibr. i zelu rozgrzewającego za okolo 25zł - moze jeszcze bedzie szansa
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tak, ja zawsze sugeruję się po prostu tematem czytając w poście co 2 słowo, sory :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Oo, dobrze wiedziec, ze sie podobal, odnotuje ta informacje w pamieci i wygrzebie z niej w razie potrzeby ;).
Ja chcialam wyprobowac Durex Play z moim bylym, ale juz niestety nei zdazylismy :p.
 

SlaVa

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
A ja tego używać nie będę ;) Sam wolę wibrować :sexy:

Poza tym, z tego co tam widać na opakowaniu, to jest to ograniczony rozmiar "średnio europejski", więc na mnie może być zbyt "obcisły" ;) BB)
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Panienki chcą i tyle, a ciekawe czy wasi partnerzy chcą???
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
OOOoo już myśłałam o tym z moim chłopakiem i on nie miał nic przeciwko!! może skuszę sie na to :sexy:
 

Stacho

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Cipy
widzialem dorby filmik ktory pokazuje kondona jakiegos tam niepamietamam nazwy i durexa i durex oodrazu pek a ten pierwszy to trzymal sie w chu...
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Nakładka? Na mnie nie działa. U mojego faceta przedłużyła erekcje i to o jakieś 20-30 min
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
hehe... a my tez chcemy sprobowac :D
ale juz widze jaki bedzie efekt i kto kogo zameczy :p
mowicie da sie wymienic bateryjki?? a to tym lepiej :]
 
Do góry