Prezęt na dzien chłopaka- niezaśmiały?

lanndrynna

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Jak sądzicie czy bokserki z jakims smiesznym napisem to dobry prezet na dzien chlopaka dla gościa ktorego znam 2 lata ja sie kochalam w nim rok temu a on teraz we mnie mi nadal zalezy wiec jestem szczesliwa znam go i wiem ze powinno mu się podobać bo on lubi takie sprawy ale to nie za bardzo śmiałe ;D dodam ze się przyjaźnimy.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
A to już zależy od ciebie czy zrobisz mu prezęt :lol: zmień nazwę tematu bo mnie razi ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Widzę, że ortografia i interpunkcja są Ci obce, dziewczyno. Kup chłopakowi słownik języka polskiego, poczytajcie go razem i będzie git. :D
 

lanndrynna

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Czemu na tym forum jest tyle osób wścibskich i chamskich jesteście tu żeby pomóc czy krytykować? Nie rozumiem tego. Po co mam pisać interpunkcyjnie?
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Po co mam pisać interpunkcyjnie?
a po co w Polsce do Polaków masz mówić po polsku? pytanie bez sensu...

Nie dziwię się im, gdy błędy rażą, nick pisany z zepsutym caps lockiem i landrynka + bokserki na prezent mogą się wielu dziwnie skojarzyć...
krótko mówiąc sympatii to nie wzbudza ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Debilne pytanie... Prezęt? Czy ty widzisz co piszesz? SŁOWNIK !!!!!
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Myślę, że nie :) Szczególnie, jeśli się przyjaźnicie :) ale to w sumie zależy od Ciebie, jeśli się boisz dać mu bokserki, to możesz wymyślić coś innego- skoro znacie się od 2 lat i się przyjaźnicie, to pewnie macie masę wspólnych zdjęć- możesz zrobić mu album :) Jak poszukasz takiego fotografa, to może nawet nie wyjdzie Cię to dużo drożej- np na superoto.pl w każdy czwartek jest promocja i zapłacisz tylko 35 gr od sztuki (ja np żałuję, że nie wiedziałam o tym robiąc album dla mojego chłopaka- poszłam do fotografa i zapłaciłam 75 gr od sztuki :/ a wywoływałam 60 zdjęć... Trochę wtedy popłynęłam z kasą :))
 

zoombie

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja dostałem na mikołajki (liceum, od koleżanki z klasy) bokserki z rysunkami Andrzeja Mleczki. Prezent śmiały, ale nie do przesady. Wspominam go lepiej niż inne nieprzydatne pierdoły z którymi nie wiadomo co później zrobić.

P.S. Przeglądarki mają moduły pisowni. Jeśli z nich nie korzystasz to sprawdzaj pisownię w google, to nic nie kosztuje. Byki rażą po oczach, lepiej nie pisz liściku do prezentu...
 
W

wroneczki4

Guest
Czemu na tym forum jest tyle osób wścibskich i chamskich jesteście tu żeby pomóc czy krytykować? Nie rozumiem tego. Po co mam pisać interpunkcyjnie?
To dla Twojego dobra. Naucz się ortografii, bo Ci się w życiu przyda... no chyba, że chcesz być analfabetą.

@topic
chcesz coś śmiałego? kup my stringi męskie.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Skoro się przyjaźnicie, jak twierdzisz, to nie widzę problemu, tym bardziej, że ponoć "lubi takie sprawy". Dobrze by może było, gdyby na majtasach znajdowały się różne, trudne wyrazy i ich poprawna pisownia, bo jak się w końcu zaczniecie wzajemnie adorować, a nie na zmiany, to będziecie mogli się czegoś nauczyć, np. że PREZENT piszę się EN...
 
Do góry