Porady erotyczne..

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tango, no raz dziennie chodzby.

A na nne pytanie to juz nikt nie da rady odpowiedzieć :/
 

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
Arina napisał:
Tango, no raz dziennie chodzby.

A na nne pytanie to juz nikt nie da rady odpowiedzieć

Mysle ze 3 razy dziennie i wiecej to spokojnie dalbym rade ale z regoly to moje partnerki jakos nie dawaly przy mnie rady .



Kod:
A na nne pytanie to juz nikt nie da rady odpowiedzieć

jeszcze jakies ? bo nie zrozumialem
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tango, no jeśli tak byłeś nauczony. Widać mój facet nie wytrzymuje przy mnie :p
Inne pytania były:

Arina napisał:
No i jeszcze jedno pytanie (kurde ale ich mam ). Faceci lubią sie pasturbowac prawda? ale lubicie kiedy kobieta wam dotyka waszego członka prawda? czym to sie rożni kiedy sami a kiedy ktos inny go chyta? jakie sa odczucia, które lepsze? i jak najbardziej lubicie kiedy go się dotyka ??
 

Tango

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
27
Punkty reakcji
1
Miasto
sss-kontowni...!
Arina napisał:
Tango, no jeśli tak byłeś nauczony. Widać mój facet nie wytrzymuje przy mnie :p
Inne pytania były:

Kod:
no jeśli tak byłeś nauczony

omg

to sie ma w genach ...

Arina napisał:
No i jeszcze jedno pytanie (kurde ale ich mam ). Faceci lubią sie pasturbowac prawda? ale lubicie kiedy kobieta wam dotyka waszego członka prawda? czym to sie rożni kiedy sami a kiedy ktos inny go chyta? jakie sa odczucia, które lepsze? i jak najbardziej lubicie kiedy go się dotyka ??

Witam juz nie mam dzisiaj sil opowiadac ale mozesz sobie poczytac i mysle ze sie sporo nauczysz zreszta pewnie nie tylko ty .

Poczytaj :)

Pozdrawiam .

P.s zmien faceta ...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tango napisał:
P.s zmien faceta ...
dla mnie sex nie jest najważnejszy na świcie, ja go kocham!
Obecnie jest w wojsku, ale jestem pewna, że w sprawach sexu kiedy zamieszkamy razem znacznie się zmieni. Tym bardziej, że na początku uwazałam, że jak sex- to tylko po bożemu. To moje przekonania się zmieniły. Z moim facetem jest mi bardzo dobrze i naprawdę wspaniale się kocha. Nie zmieniłabym go na zadnego innego!
 

mlodziak

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Arina: temat stary ale widze ze nikt nie odpowiedzial na twoje pytanie w sprawie tej gdy kobieta dotyka czlonka....

więc tak:
jak sie samemu dotyka to nie czuc takiego podniecienia poniewaz ma sie taką samo skore wszzedzie wiec to jest jakby taki zwykly dotyk...:D
Jesli zas partnerka juz dotyka to czuc wyraznie na czlonku inny dotyk...i bardziej sie facet podnieca...mam nadzieje ze zrozumiesz:D

hehe:D ale wiedza w wieku 12 lat co nie?:D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Przeciez ta roznica w dotyku polegana tym samym, co roznica w dotyku kobiety sama przez siebie oraz przez mezczyzne :p Uczucie zupelnie inne...
 

agnessj

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Z dwa czy trzy razy w ciągu jednej nocy jest wykonalne..
ale co dziennie..? :/
za szybko stało by się to nudne i monotonne.. :hyhy:
witam !! to jak to z wami jest ?? moj facet moze codziennie nawet kilka razy ja stram sie troszke to ograniczac chociaz sama przyznam ze tez to uwielbiam tak jak i on ale tak jak piszesz boje sie aby go to nieznudziło !! tylko od poł roku zadnej zmiany !! czy tylko on jest taki ?? bo z tego co czytam to wiekszosc facetow raczej raz lub dwa i koniec ;)
 
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
witam !! to jak to z wami jest ?? moj facet moze codziennie nawet kilka razy ja stram sie troszke to ograniczac chociaz sama przyznam ze tez to uwielbiam tak jak i on ale tak jak piszesz boje sie aby go to nieznudziło !! tylko od poł roku zadnej zmiany !! czy tylko on jest taki ?? bo z tego co czytam to wiekszosc facetow raczej raz lub dwa i koniec ;)

CHyba to nie dokąca jest tak :p:D... wiesz sa zaży faceci i ci z nie przeciętnymi mozliwościami:p
 

Attachments

  • 29.jpg
    29.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 9

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
389
Punkty reakcji
52
Mój partner może parę razy dziennie
Wibrator nigdy nie zawodzi.

Temat jest w gruncie rzeczy dość ciekawy, choć właśnie na stare forum, gdzie było sporo ludzi. Uważam, że wszystko zależy od tego jak kobieta miauczy, bo jak się tylko położy i czeka, aż ją ktoś zacznie pukać to jasne, że się facetowi nie chce tego brać xd

Jak wie co jest 5, to kilka razy dziennie nie jest problemem.

No i jeszcze jedna rzecz, ja uważam, że mężczyźni są z natury poligamistami i wieloletnie bodźce od jednej kobiety po prostu nas przytępiają. Jeśli uważasz, że Twój facet nie ma siły na seks, to przyprowadź koleżankę na noc, zobaczysz do czego jest zdolny. Jeśli więc on da radę z Twoją koleżanką i z Tobą kilka razy, to gdzie leży problem, jeśli tylko z Tobą za bardzo mu się nie chce?
 
Ostatnia edycja:

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
389
Punkty reakcji
52
Możliwe, ja napisałem, że facet jest z natury poligamistą, ale o kobietach się nie wypowiadam, bo nigdy w ich skórze nie siedziałem 🤷
 
Do góry