Pomysły na nowy pokój

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Wypożyczenie odkurzacza piorącego to genialna sprawa! Nie słyszałem, żeby jakaś sieć prócz Komfortu oferowała taką usługę.
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
A nie lepiej kupić taki do domu? Bo wiecie? Niby parę złotych, ale jak tak się uzbiera to na dłuższą metę nie opłacalne się to robi :)
A ja do moich dywaników mam po prostu odkurzacz z turboszczotkami ;) Nie potrzebują prania zbyt często :p
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja mam zawsze genialny odplamiacz na sucho, pod ręką to z brudem też takiego problemu nie ma :)
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Do żółtych ścian strasznie ładnie wyglądają niebieskie meble :) Poaz tym polecam ścianę pomalowaną- własnoręcznie lub przez przyjaciół (nie ma to jak zbierać na ścianie podpisy po imprezie) :D
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
apra - podzielisz się, jakiż to odplamiacz? :)
Alvel - odważne ale faktycznie fajne połączenie :) A własnoręcznie odnowiony domek daje więcej satysfakcji, już przetestowałam ;) Tylko te podpisy... No tak niekoniecznie :p
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
apra - podzielisz się, jakiż to odplamiacz? :)
Alvel - odważne ale faktycznie fajne połączenie :) A własnoręcznie odnowiony domek daje więcej satysfakcji, już przetestowałam ;) Tylko te podpisy... No tak niekoniecznie :p
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
No pewnie, To ten, ale jeszcze mam kilka takich specjalnie przeznaczonych np do plam z kawy, z tłuszczu itp
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Hihi :p Argg to ja mam nadzieję, że mieszkasz sam i nikt Ci za to plamienie wszystkiego naokoło głowy nie urwie :p Ale dzięki za info, faktycznie spory wybór :)
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Do żółtych ścian strasznie ładnie wyglądają niebieskie meble :) Poaz tym polecam ścianę pomalowaną- własnoręcznie lub przez przyjaciół (nie ma to jak zbierać na ścianie podpisy po imprezie) :D

Podpisy po imprezie?? Hehe ciekawy pomysł :lol: Faktycznie połączenie żółtego z niebieskim musi ciekawie wyglądać. Fajnie że teraz można tak fantazjować z kolorami mebli i sklep pomaluje Ci je na taki kolor, na jaki sobie wybierzesz (przynajmniej taką możliwość widziałam na esmebel.com). Fajna sprawa. Jeszcze chwilę a będziemy sami sobie projektować wygląd szafek, regałów, czy łóżek ;)
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
zamiast (albo oprócz) podpisów na ścianach można też użyć szablonów. Wykorzystać własną inwencję i zaprojektować samemu (jak już jesteśmy przy projektowaniu ;))albo zamówić gotowe, w internecie można znaleźć bardzo dużo gotowych wzorów(np. na decorations.pl)
 
R

rusalka_lesna

Guest
No albo fototapet z ciekawym motywem. Zawsze można tez zamówić taką fototapetę z własnym motywem. Napisy tez są fajne, ale szybko się nudzą i nie ma tego efektu wow!!! Można poszperać w necie, a jeżeli koniecznie chce sie mieć coś fajnego w pokoju, no to może dobra byłaby pomoc specjalisty.
 

lorry

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja w urządzaniu pokoju zaczęłabym od takich mebli jak szafa na książki i biurko. Dobrym rozwiązaniem są meblościanki. Mi bardzo spodobała się taka http://meblopol.net/index.php?d=one_prod&id_product=3460. Jest dość skromna, ale wg mnie świetnie wygląda:).
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja osobiście jakoś nie przepadam za bardzo za meblościankami. Kojarzą mi się z takim starym stylem lat 80', który nie był zbyt elegancki. Ale za to marzy mi się sypialnia cała w drewnie, taka aranżacja jest świetna: http://www.esmebel.com/rodziny,luca,10.html do tego jakaś fajna fototapeta z panoramą miasta i miałabym ciepły i przytulny pokoik.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Ja podobnie jak lorry urządzając wnętrze postawiłabym najpierw na wybór mebli, a nawet jednego mebla i do niego dopasowywałabym resztę. Twoja propozycja akurat tak średnio przypadła mi do gustu dlatego wybrałam swoją. Bardzo podoba mi się ten odcień.
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Maluję pokoj dzieciecy i potrzebuje bardzo mocnej, zmywalnej farby, tylko takiej, zeby nie zmieniala koloru jak jej dotkne, albo jak wytre jakas plame. I musi byc koniecznie z atestem. Może mi ktoś taką polecić?
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
co do pomysłu na aranżację wnętrz, choć już to pisałam w innym temacie, powtórzę się, bo jestem zafascynowana. Mianowicie ostatnio dowiedziałam się jak fajnie można wykorzystać tak banalny element jak grzejnik do dizajnerskiego pokoju. Mają teraz tak fajnie wyglądające kaloryfery, że szok. I do tego funkcjonalne, z lustrami z wieszakmi itp. Wiem, że jeżeli ktoś już ma kaloryfer to nie będzie go zmieniał specjalnie żeby ładnie wyglądał, ale może ktoś się zainteresuje kto właśnie wykańcza mieszkanie. Chociaż ja akurat mam zamiar zmienić, bo moje wyglądają straznie. Stare obdrapane i nie można ich pomiędzy szczelinami umyć i kurz się zbiera.

A co do pytania złotej -rączki to się podłączam. Co prawda pokój dzieci niedawno wyremontowany i teraz nie będziemy go malować, ale reszta mieszkania będzie malowana, a dzieci brudzą nie tylko w swoim pokoju:p Bo ta farba, którą malowaliśmy pokój dzieci to tragedia. Mąż po taniości zakupił i marudził przy malowaniu, a teraz coś z niej zetrzeć to nie wykonalne.
 

kokoszone

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz fajnych mebli to zajrzyj do sklepu internetowego hitmeble.pl
 
Do góry