Pójsć :>?

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
No więc tak. chodzę do pierwszej gim. Wiadomo nowa sql, nowi ludzie. Moja sis ma w tym roku bal gimnazjalny. No i idzie na Niego i próbuje wkręcic na Niego moją byłą przyjaciółkę, a Jej teraźniejszxa, Ona jetsrok ode mnei starsza, chodzi do 2. No, a ja tam z Nią gadam normalnie i w ogóle. Tylko chodiz o to, ze ja chciałam iśc w sumie z kjims na ten bal, ale kto by mnie tam zaprosił :/ nikogo prawie z nich tam nei znam :/ no, ale dzisiaj mnie zaprosił (prtzed chwilą, przez gg :p) kumpel mojej sis, z klay. Taki zwauowy, zawsze z Nim się przezywałam, ale dla zwauy :) :p. w sumie to Go lubię. I nie wiem cyz mam isc, bo ja tam nikogo nei znam, i będę taka nieśmiała, bo przeciez co ja biedna będę robiła. Nie wiem co i jak tam będzie :/ No, a z Mateuszem, tym kumplem, co mnie zaprosił, to my tak gadamy. W sumie jak nie będzie o cyzm :/ i jak będę brzydko tancyzła :(??ahhh... a jak nie pójde to będę żałowac. Kurcze i nie mam co ubrac, a nei wiem jak z kasa :/ ale o to świta mi pomysł :D zebytmi sukienke kupili na gwiazdke. Ale ja chcę znac Wasz opinie... :p jeszcze kolezanek wypytam tzn. przyjaciółek, nie będę rozgłaszac :sexy:
 

kici

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
idz i baw sie swietnie, nie przejmuj sie ze nie umiesz tanczyc i mow wszystko co ci przyjdzie do glowy:D a teraz najlepiej idz na zakupy sobie kupic cos fajnego :D
 

marzena1177

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
idz i baw sie swietnie, nie przejmuj sie ze nie umiesz tanczyc i mow wszystko co ci przyjdzie do glowy:D a teraz najlepiej idz na zakupy sobie kupic cos fajnego :D
Zgadzam się. Jak nie pójdziesz to bedziesz żałować. Mówiłać że lubisz tego Mateusza, poza tym zawsze możesz poznać wielu nowych ludzi. Ja na twoim miejscu bym poszła :D A co do tańca to nie jesteś sama, :] ja też nie umiem tanczyc. Nawet Ibisz :D nie umie tańczyć wieć Ty sie tym bardzo nie przejmuj. :eek:k:
 

nieznajoma 23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z reszta :D idz i sie dobrze baw :D sama bym poszła na jakies dicho .... kurde a wszkole nam nie zrobią hamy <_<
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
eee tzn.niby najlerpiej w zespole tanczyłam <wstydniś> :p ale zespół to co innego. Tam to sres. Tylko,ze kurcze jescze cvoś: idzie tam koles który mi sie podoba :sexy:, i to mnie tam ciągnie. Jeszcze nic nei powiedziłam sis ani mojej starszej :D :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
o dziwo sis mi wczoraj suknie znlazła i juz wiem jak się ubiora... tylko partner jescze się nie dowiedział,ze die :D :p ale On jest jakies 15-20 cm wyższy... i jak ja mam tanczyc ;(... ale misiek pewnie bedzie :D
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Konina :D
nom idź czemu nie w sumie on Cię zapozna z koleżankami i koleami swoimi no a całkiem taka sama to nie bedziesz bo będzie siostra i jej przyjaciółka a kase to na święta napewno dostaniesz to sobie coś kupisz :D np. sukienkę udanego balu :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
thx Aniołek :) :* a sukienke to juz mam :sexy: teraz tylko skomunikuj sie z Mateuszem na gg- to jest trudność :]:p
 

slonko21

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
wrocław
No pewnie ze idz nie bedzie na pewno zadnego problemu ani z tancem ani z ubiorem na pewno bedziecie sie razem swietnie bawic bedzie oki pozdrawiam i trzymaj sie cieplutko
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
Oj idz,idz co Ci szkodzi :D ja bym poszla an Twoim miejscu....
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
idem, idem :p a zreszta troche znajomków z wyzszych klas i moja ufff...przyjacióła bedzie :D thx :)
 
Do góry