poddział w sport - piłka nożna

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
W dziale sport pojawią się dużo tematów o piłce nożnej, czy chcieli byście poddział piłka nożna ?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie. Jeśli już to dla kilku najważniejszych sportów. Bo później zaczną się batalie o to że dana dyscyplina jest faworyzowana.
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jeśli zrobicie specjalny dział w sporcie, to ja chce specjalny w muzyce...Moim zdaniem, niepotrzebne.
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Jestem za podziałem, pilka nozna wlasnie w dziale sport to najbardziej poruszana dyscyplina sportu. Poza tym chcialbym zalozyc jeszcze inne tematy poswiecone piłce kopanej, a do tego przydalby sie podział. Zeby wszystko wygladalo jak czarno na bialym.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja jestem na nie... skoro będzie poddział "Piłka nożna", to będą się domagali dalej o siatce, F1, lekkoatletyce... :/ I w każdym poddziale po kilka tematów... nie opłaca się chyba. Ale jak uważacie :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Kasiu - a może specjalny prezent od moderatora na ochłodzenie?

Co do pomysłu, cóż w Polsce piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina.. głos na tak.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Skoro piłka, to zaraz powstanie temat o siatkówke, koszykówke, kajakarstwo, bobsleje lub dowolna inna dyscypline.
A to już sie mija z celem.

Ps. to conajmniej 3 taki temat.
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Berials :p Jak tak tylko...

A co do tematu, to rzeczywiście, potem wszyscy będą chcieli także i inne dyscypliny sportu osobno..
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie nie!
Ten sam powód co wyżej - każdy będzie się domagał reszty dyscyplin sportów.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja uważam że to dobry pomysł ponieważ na tym forum temat piłki nożnej jest dosyć często poruszany
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
... i ogólnie miałoby to sens, gdyby chociaż jeden temat na kilka dni powstawał. A powstaje jeden na parę tygodni z każdej dyscypliny. Czyli nie ma sensu dzielić działu na subfora, skoro będą one puste ;)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
... i ogólnie miałoby to sens, gdyby chociaż jeden temat na kilka dni powstawał. A powstaje jeden na parę tygodni z każdej dyscypliny. Czyli nie ma sensu dzielić działu na subfora, skoro będą one puste ;)
Dokładnie. IMO nie ma sensu dzielić tego działu. Tematów jest wciąż za mało, a osób wypowiadających się na temat piłki kopanej można policzyć na palach jednej ręki. Heh i pomyśleć, że niektóre osoby (miskow91 nie napisał ani jednego posta, a subforum oczywiście chce mieć <_<), które chcą mieć nowy dział nigdy się na ten temat nie wypowiadały. Nawet teraz gdy mamy tak ważne wydarzenie jak eliminacje do ME postów jest zaledwie kilka, nie widać zainteresowania...
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Kuba zgadzam się w 100 % do tego ktoś tu napisał że chce tu pozakładać tam parę tematów ale jedna osoba nic nie da, zainteresowania nie
widać a więc nie ma sensu.
 
Do góry