poczatki zycia z Panem.?!

Fiolka44

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
k/Cieszyna
hey
Jestem tu nowa i jestemtu dzieki naszemu Panu.Jestem od 10 lat wierzaca osoba i swiadomie kroczaca z Panem(a mam dopiero 16 lat) bardzo lubie rozmawiac o Panu czytamduzo ksiazek chodze na wykladyseminaria i wiele chrzescijanskich imprez.jestem z kosciola ewangelicko-augzburskiego ale religia nie ma znaczenia.Juz za neidlugo jest Zjazd mlodziezy ewangelickeij w Skoczowie zapraszamtam gdy uwielbia sie Pana to tak jakbyOn sie nas dotykal.najwspanialsze uczucie jakiego kiedykolwiek doznalam.piszcie tutaj albo na gg.chce z wami pogadac o Bogu i jak spotkaliscie Pana na swojej drodze jestem tego bardzo ciekawa bo wiem ze On ma niezliczone sposoby zeby nas dosiebie przyciagnac :) Chwala Mu za to Alleluja.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Fiolka44, po pierwsze witam CIĘ bardzo goraco i serdecznie /widze po raz pierwszy /jestem na wakacjach i dorwalam sie do komp :hyhy: :hyhy: a kuzynki


Hej co do tematu to ja jestem wiary kalickiej
ostatnio /wczoraj jak byłam w kosciołku/ doswiadczylam kolejny raz spotkania z bogiem nie mam tu na mysli tylko tego ze bylam w kosciele czyli domu bozym itp
ale normalnie spotkania nawet sie poplakalam troszeczke /tak jakos samo wyszlo ze mnie ostatnio troche zbladzilam z tej dobrej drogi tylko ociupinke ale jednak :zawstydzony: :zawstydzony: :wstyd: :wstyd:
pozdrawiam goraco
 

Fiolka44

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
k/Cieszyna
no to jest cos wspanilego jak w kosciele mozna sie az tak wzruszyc i to w polskim.boszczerze mowiac bardziej podobaja mi sie kosicoly w ameryce gdzie wszyscy klaszcza spiewaja podnasza rece a tutaj sie krepuja wszyscy malo zycia w tym jest.no to mamy podobne wiary troszeksie rozni.ale co tam religia wazne ejstze sie czuje dotyk Boga i chodzi sie z Nim kazdego dnia.napisz jeszcze cos ja zaczelas kroczyc Jego droga
 

Fiolka44

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
k/Cieszyna
wiesz w Bibli zawsze jest Bog przedstawiany w rodzaju meskim.
a poza tym wydaje mi sie ze ty jestes ateista bo ciagle podwazasz Biblie itp siejesz zwatpienie. ale tymktorzy naprawde wierza nie ma szans zebys pomieszal w glowie bo to ejstcudowne z Nim byc i nie ma szans bo nikt kto zakosztowal jJego dobro :) ci nie odszedlod Niego!!
 

Fiolka44

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
k/Cieszyna
!!

no przeciez wiem.kto powiedzial ze ma penis.nie mowie ze jest mezczyzna tylkochyba nie ebdzie sie go okreslac nijako.i mowi sie w rodzaju meskim!!a poza tym znajdzcie sobie inny temat bo schodzicie z tego przeczytajcie sobei regulamin
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
no przeciez wiem.kto powiedzial ze ma penis.nie mowie ze jest mezczyzna tylkochyba nie ebdzie sie go okreslac nijako.i mowi sie w rodzaju meskim!!a poza tym znajdzcie sobie inny temat bo schodzicie z tego przeczytajcie sobei regulamin

No skoro określacie go w rodzaju męskim,to chyba nie bezpodstawinie nieprawdaż?
IMHO lepiej mówić w rodzaju nijakim,niż dyskryminować.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Psychedelic napisał:
No skoro określacie go w rodzaju męskim,to chyba nie bezpodstawinie nieprawdaż?

Patrz moj poprzedni post !.

do fiolka44: nie wprowadzajmy ludzi w blad ! na poczatek wypada zajrzec do zrodel wiedzy by miec jako takie podstawy, potem pisac.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Ironie zachowaj sobie dla siebie...

Nie po to jest taki temat zeby ludzi wprowadzac w blad ze Bog jest mezczyna czy kobieta. Tyle droga wyjasnienia z mojej strony, do niczego innego nie pije...
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
No to teraz to już jest tylko twój problem.
Będę pisał co chcę,jak chcę i kiedy chcę.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Psychedelic napisał:
No to teraz to już jest tylko twój problem.
Będę pisał co chcę,jak chcę i kiedy chcę.Może tobie się to nie podobać,ale szczerze mówiąc mam to w :cenzura:e.

Uwaznie czytaj posty !! (to nie boli), zacytuj mnie gdzie napisalem ze nie mozesz pisac ?. Tak apropos to gratuluje dobrej kultury osobistej, brawo...
 

Justiine

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Konin
ojoj...cos tu widze mały spór...po co sie klocic o takie rzeczy? chyba nie po to byl utworzony ten temat? wg mnie Bóg nie jest ani męzczyzną ani kobietą tylko jest Bogiem. wielkim potężnym Bogiem. a skoro Bóg no to chyba gramatycznie poprawnie to On a nie ona. a nie odnosimy się do Niego w rodzaju nijakim bo to nie jest rzecz tylko osoba. nom ale mi się wydaje że ważniejsze jest to że On po prostu z nami JEST, tak po prostu...każego dnia opiekuje się nami.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Traumatic, i Psychedelic, prosze nie uzywac wulgarnych słow.I prosze pisac na temat.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Psychedelic, Traumatic, :zdegustowany: mam nadzieje ze teraz już bedziecie NORMALNIE pisać ... Nie chcemy tutaj kłótni a tym bardziej czytać wulgaryzmów! Owszem, mozecie wymienias swoje poglady ale WSZYSTKO ma swoje granice :) Ribana nad wami czuwa :p ja z resztą też :looka:

Pozdrawiam
 
Do góry