Pocałuek..!

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
mam pytanie..!!! za kazdym razem gdy całuje sie z moją dziewczyna ona dostaje jakiś (jak to okresliła) "motylków" w brzuchu , i mówi ze to jest bardzo przyjemne uczucie. co to jest ?
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
To coś takiego jak podniecenie. Poprostu jest szczęśliwa faktem, że się z nia całujesz i odczuwa pewien rodzaj podniecenia.
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
zgadzam sie z poprzedniczka, mowi sie tez ze ajk ktos ma motylki w brzuszku to jest zakochany :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ghost_Rider to taki delikatny wstęp do tego o czym gadalismy ;)

A właściwie początek hihi .. Ciesz się ! :)
Pozdrawiam buźka
 

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
:) to fajnie...!!! to sądzc po wstepie Mery blue to sie dobrze zaczyna !! dzieki pozdro 4all
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Hmm..minimalnie odsuwając się od wątku..powiem wam, że w sprawie pocałunku...to zauważyłem cosik fajnego :p tzn. DLa mnie fajnego :p Jak całowałem się z dziewczyną...to gdy był juz taki pocałunek ponad 15 min to jak w trakcie pocałunku spojrzałem na nią to miały boski wyraz twarzy :D Normalnie jak by miała zaraz odlecieć po tych 15 minutach :p MMm :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja nie lubie jak facet sie patrzy namnie w trakcie całowania nie powiem ze ja tez nie patrzyłam ale wole sie wczuc na maxa :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
to gdy był juz taki pocałunek ponad 15 min to jak w trakcie pocałunku spojrzałem na nią to miały boski wyraz twarzy Normalnie jak by miała zaraz odlecieć po tych 15 minutach MMm

pod warunkiem że facet świetnie całuje to nawet i po 2minutach tak się czuję :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
a ja lubie patrzec na tważ mężczyzny podczas s... :p wtedy tak bosko wygladaja, ah az sie rozpływam :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
wiem tak bosko wtedy wygladaja :p
a jak sie z nim całuje to az tak tego nie wiedze
motylki nie wiem czy je miałam moze jak byłam młoda i nie doświadczona to może tak było ale nie pamiętam :/
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To jest :cenzura: uczucie!!!!!!!! Ja uczucie tzw motylków, dreszczy itp doznawałam za każdym razem jak mnie złapał za ręke, przytulił lub powiedział coś czego nie uslyszalam od zadnego chopoka
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ehh.. no ja już tak nie mam, tzn, ze tak za kazdym razem, ale czasem jeszce się to czuje... :p
 
Do góry