"Piersi"

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cześć mam 15 lat i mam problem.Wiem ze tamat już była ale chciałbym zapytać o to na własnym przykładzie i załączam zdjęcia.


Clipboard01.jpg Clipboard02.jpg Clipboard03.jpg


Mam tak jakby "piersi" :bag: i nie wiem dlaczego nie jestem grubasem ale chudy też nie jestem. Troche tłuszczu niestey mam. Nie wiem czym to jest spowodowane dorastaniem wagą czy może Ginekomastia czy jakoś tak. Bardzo żle sie z tym czuje bo naprawde te piersi wystają i nawet nosząc bluskę BARDZO je widać nawet bardziej niż to widać na zdjęciu. Prosze pomóżcie mi. :(
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Jesteś w wieku dojrzewania to ja bym radził więcej ruchu, dobre odżywianie, może siłownie i myślę, że problem się rozwiąże. Ostatecznie możesz wybrać się do lekarza ale myślę, że machnie na to ręka i powie żeś gruby albo coś podobnego niesmacznego. Z drugiej strony piszesz, że bardzo je widać. Tylko pytanie jak bardzo dla Ciebie je widać a jak bardzo je widać w rzeczywistości (Pamiętaj, że swoje wady zawsze wyolbrzymiamy). Młody jesteś, więc ja radzę czekać i korzystać z czasu, ćwiczyć, jeść odpowiednio, pilnować pory snu, odpoczynku.
 

usb

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
ale masz:p

miałem coś podobnego ale mniej oj mniej

gogo siłownia
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
trochę więcej ruchu, siłownia zdrowe odżywianie i Ci przejdzie :)
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Z drugiej strony piszesz, że bardzo je widać. Tylko pytanie jak bardzo dla Ciebie je widać a jak bardzo je widać w rzeczywistości (Pamiętaj, że swoje wady zawsze wyolbrzymiamy).

Tylko że inni mówia że je bardzo widać. :bag:
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Pompki, pompki, pompki i wypracujesz sobie ładną klatę. Tylko musisz pamiętać żeby jeszcze mięśnie grzbietu poćwiczyć coby ci się klatka nie zapadła :p Samą siłownie bym jeszcze odradzał (lekarze mówią NIE dlatego ze strasznie psują postawę jak się jest jeszcze do końca nie uformowanym).
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dzięki trochę mi lepiej. Zacznę wiecej ćwiczyc i zobaczy

Dzieki WILEKIE
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ćwicze od ponad 2 tygodni i wydaje mi się że są bardziej wypukłe. Tak mi się wydaje. Nie było by żle żeby trochę "opadły" i suty tak nie wystawały. Wtedy wyglądałoby jak ładna umięsniona klata. a są wystające. A jakie polecacie ćwiczenia na mięśnie grzbietu?
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
No przede wszystkim podczas ćwiczenia klatki musisz ją rozciągać.

Co do konkretnych ćwiczeń na grzbiet to musisz na necie poszukać bo ja nie umiem tego wytłumaczyć.
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ok dzięki. Jak Macie jescze jakieś rady to piszcie napewno pomogą w wyobieniu extra klaty;)
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Prawie nie ma różnicy obrócz tego że tak mi się wydaje są bardziej okrągłe (nie są juz tak szpiczaste chyba)
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Jak chcesz bardzo ukryć to obwiąż się na klacie bandażem, to ci trochę "spłaszczy te piersi". ;)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Wejdź na dietę redukcyjną i ćwicz... Szczerze to pompki tu za wiele nie dadzą.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Nie da się wyredukować jednej partii, jak redukcja, to na całego... Poszukaj w necie, pełno tego... Ale ogólnie ci powiem, że musisz ograniczyć węglowodany, po 18 najlepiej jedz głównie produkty białkowe i odstaw fast-foody i słodycze...
 

mucha3

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
No właśniepełno tego i nie wiadomo ak to znależć itp. Może zna ktoś jakiś dobrą i pomocna stronę. Fast foodów praktycznie nie jem gorzej ze słodyczami. Ciągle ćwicze rozciągam klatke ale mniejsze to one napewno nie są. Zacząłem jeść otręby. A co mógłbym jeść po 18 i wogóle? I co najlepiej jeść w czasie diety?

A co powiecie na jakieś tabletki odchudzające lub ograniczające apetyt?
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ja chemii mówię nie! Jeśli chcesz zbić tłuszczyk to jeszcze można biegać i wszystkie inne kondycyjne zajęcia.
Co do diety jedz rozsądnie w miarę zróżnicowane posiłki. Jeśli chcesz fachowca to idź do lekarza pierwszego kontaktu aby ten dał ci skierowanie do dietetyka (o ile państwowo w ogóle się da).
 
Do góry