Orange Free

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Witam,
jestem jednym z wielu niezadowolonych użytkowników Orange Free... :/
Już rok się męczę z tym netem, moja cierpliwość się już kończy /po co ja wziąłem umowę na 2 lata/ :bag:
Net ledwie chodzi, jak chociaż gugle się wczytują to jest dobrze, jak pada deszcz to nie ma co marzyć o necie ... 2 razy do nich dzwoniłem, zwyzywałem i jajo, staram się nie kląć ale co ja mogę qrv@ zrobić... chyba tylko czekać do końca umowy :/ jeszcze 10 miesięcy

Istnieje jakiś zadowolony użytkownik???
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Tak ja używałem i nie było źle ;) ale to było z 3 lata temu. Aktualnie korzystam czasami z połączeń pakietowych (ta sama zasada co free) i nie mogę złego słowa powiedzieć.
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Więc jak na razie + dla orange :eek:h:
Co do pakietów to kilku kumpli też mówiło, że nawet znośnie chodzi... ale jeżeli chodzi o te pakiety, to tam jest mało transferu, przykładowo te 20 mb, ci, którzy z nich korzystają zazwyczaj wchodzą przez kome, czy używają do gg... w tych przypadkach potrzebny jest minimalna szybkość, kilka kb na sek. i jest ok...
ale w przypadku, gdy chcesz coś poszukać na kompie... koszmar, przy takim transferze praktycznie nic się nie da zrobić;/
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Jeśli chodzi o transfer to jest zwykle potrzebny mi do sprawdzenia poczty (pobieram tylko nagłówki wiadomości) sprawdzenia rozkładu pkp/pks i gg. Więc mi to starcza zupełnie.
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
znajomy korzysta też z transmisji pakietowej - i nie narzeka. a że za darmo ma (konto promocyjne doładowane 2x2) to nie ma co narzekać.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
moja siostra wzięła niedawno i sobie chwali, teraz orange połączyło technologie 3G z CDMA i zasięg mają jeden z najlepszych w kraju.. więc są zmiany na lepsze
 
Do góry