No Więc Jak...

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Jak można rozpalić na nowo uczucia w związku...moze schizuje ale wydaje mi sie że troszkę wkradła nam sie nuda do zwiazku..nie wiem moze prez tą długaśną zimę? Co wy robicie żeby było ciagle hot ?
Dzięki wielkie :*
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
zrób coś spontaniczego i szlonego.
wymyśl jakiś wypad tam, gdzie może być zabawnie i ciekawie.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Dokładnie coś szalonego. Nie musi być to zaraz jakieś WOW ale zrobiło się cieplutko, weź ukochanego na długaśny spacer a może jakiś wypad gdzieś jak to się mówi "za miasto". Albo wsiadajcie obydwoje na rowery i jakaś przejażdżka... Co Ty na to?
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Zgadzam sie z zak powinnas zrobic cos szalonego..cos innego..zeby nie bylo w tym rutyny :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Popieram popieram ! Zrób coś absolutnie szalonego i nieprzewidywalnego ale zaskakująco milutkiego :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Zaczyna się robić coraz cieplej to bedzie więcej możliwości do jakiś szalonych rzeczy więc napewno sie nie bedziecie nudzić, zima jest zawsze taka nudnawa, bo w sumie jest zimno, człowiek jakis przybity i wogóle, ale rób tak jak Ci radzą forumowicze i bedzie git :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Pomyśl co Twojemu chłopakowi sprawiłoby niewyobrażalną frajdę...Już wiesz ? :D :p
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hehehe ! po prostu musisz ruszyc główką :D Ja nic nie moge powiedziec bo nie wiem co lubicie a czego nie :( przepraszam
 
Do góry