Niezapomniany Orgazm :)

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
lzy...??? łooo .. to dosc tak emocjonalnie do tego podchodzisz czy jak :)??
hehe moze nie tyle emocjonalnie- tylko to jest taki odruch bezwarunkowy- ale to tylko kiedy jestem bardzo blisko orgazmu pochwowego- a ktoregop jeszcze nie mialam:( - chyba za bardzo chce go miec i to mnie spina:(

Ja jak dostaję orgazmu to mi zaczynają drżeć palce u nóg a później całe stopy.
hehehe to tak jak na filmie "efekt motyla" w pewnym momencie ta panna tez mowila ze drza jej palce- dretwieja a potem nogi:D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Asia - to long story jest :D kiedyś opowiem .
To jest najgorsze jak myśli sie o tym żeby dostać orgazmu i sie nie dostaje bo to błąd jest takie myślenie :( człowiek sie spina i wychodzi odwrotnie niż by chciał <_<
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
2sxy4u nie boj zaby ja tez pochwowego nie mialam a chcialabym wiec to chyba z tego wynika ze im bardziej sie chce tym sie jest dalej od niego .

hmm... wszystkim podczas orgazmu drza stopki nogi a czy komus trzesa sie uszy :D ???
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
czasami zastanawiam sie ze moze naleze do tej czesci kobiet- ktore nigdy nie maly i nie beda miec- i doluje sie ta mysla- nie naleze do tzw zimnych kobiet, ale ta mysl mnie przesladuje i moja "niemoc"chyba tym jest spowodowana:( - mam nadzieje ze to kiedys sie zmieni:)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
czasami zastanawiam sie ze moze naleze do tej czesci kobiet- ktore nigdy nie maly i nie beda miec- i doluje sie ta mysla- nie naleze do tzw zimnych kobiet, ale ta mysl mnie przesladuje i moja "niemoc"chyba tym jest spowodowana:( - mam nadzieje ze to kiedys sie zmieni:)
Pierwszy raz słysze o takim przypadku "kobiety które nie miały i nie będą mieć" czy to możliwe ?
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
to nie mozliwe.
poprostu o tym nie mysl i bedzie ok.
a sprobojcie z chlopakiem czegos nowego wiec to tez bedzie mialo na to wplyw.
moze sproboj orgazmu lechtaczkowego,szybciej go osiagniesz.tylko chlopak sie musi postarac :p
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
mala czarna- jest wiele kobiet ktore nie maja orgazmu i wiele czynnikow wplywajacych na to- zwlaszcza ze bardzo duzo kobiet tak naprawde udaje;/ czego juz zupelnie nie rozumiem- co do pozycji to wszystkie probowalismy chyba:D hehe orgazmu trzeba sie nauczyc:) wiec bede sie uczyc solidniejj
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
2sx4u - tak wiem o tym :)

Wczoraj przeżyłam coś niesamowitego , z podniecenia i rozkoszy trzęsły mi sie nóżki :D było cudooownie
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
no b-r-a-v-o :D :D
hehehe a po takim "wstrzasie" fajnie jest sie obudzic rano i na sama mysl sie dostaje gesiej skorki :D :p
 

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
hahaha no takie sa skutki uboczne nie dosc ze banan na twarzy to jheszcze sie ysli caly czas bog wie o czym....
ach........
tez tak chce teraz miec :D :p
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
92
Punkty reakcji
0
Zacznij od kulek geishy i ćwiczeń Kegla. Równolegle dbaj o dietę, dużo warzyw i owoców. I potem zacznij szukać z zabawką, palcami itd.

Akcesoria erotyczne, które pomogą w osiągnięciu orgazmu można dostać na przykład tutaj:
https://redarena.pl/akcesoria-erotyczne

Sklep polecam bo przesyłka przychodzi szybko i jednocześnie wszystko jest zapakowane bardzo dyskretnie :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
to nie bylo tak zle to opisalam.
po 1sze nie bylo sexu to byl orgazm lechtaczkowy.
po 2gie to byl taki nieznajomy ze ja go nie znalam ale to byl kolega przyjaciolki i ona nas ze soba w ten sam dzien poznala. . . .
Eee, łechtaczkowy... I czar prysł.
 
Do góry