Nasza-Klasa

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Coś strasznego...ah oh bo zaraz się zapłacze na śmierć. Przecież to zwykły spam jak takie konto do ciebie pisze...
 

Inesss96

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
gdyby usuneli konta fikcyjne nie potrzebowali by tyle serwerów i pewnie prezenty by były za darmo
 

matijas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
jesteś?
Oczywiście 10mln kont z czego połowa to fikcyjne no może teraz nie ale część moich znajomych posiada 2 konta jedno prawdziwe i fikcyjne..... Pomysł był dobry ale teraz już wszyscy dawni znajomi się po spotykali i portal teraz jest głównie młodzieżowy co lekcje informatyki wszyscy NK i piszą do siebie, a siedzą 2 kompy od siebie. Zbijają się ze zdjęci kolegów albo szukają chodzą i szukają ładnych panienek albo chłopaków. Powoli robi się kolejna fotka.pl.
 

Imrahil

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Że już nie wspomnę o cholernym epulsie.... To ścierwo w ogóle jeszcze istnieje? Jakoś szkoda mi klawiszy w klawiaturze, żeby samemu to sprawdzić. Kiedyś (2,3 lata temu) było tak jak pisze matijas, tylko zamiast NK był epuls. Teraz się to zmieniło i zamiast epulsa jest NK. Jedno i to samo ścierwo. Pierwotny cel NK już właściwie przestał istnieć.
 

Imrahil

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Szukanie kolegów z klasy przez 30, 40 i 50 latków. Tak jak już ktoś wcześniej napisał: Ci co mieli się spotkać już się spotkali, a z NK zrobił się portal młodzieżowy.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
i co w tym zlego?

ja bedac studentem nie zauwazam jakiejs mega zmiany na gorsze, nawet nowe znajomosci sie zawiazaly za posrednictwem forum uczelni i mojego bylego liceum, za to na forum mojego bylego gimnazjum i podstawowki zupelnie nic sie nie dzieje
 

ArturOzi

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Katowice
Jakiś czas temu interne obiegło to zdjęcie :

www.moj-news.pl/nasza-klasa (klik na miniaturkę zdjęcia)

Uważam, że takie rzeczy powinno się cenzurować, a co do innej cenzury..hm..

Konta fikcyjne - ciężko będzie się ich pozbyć, skasowanie takich kont zrazi do portalu XXXX użytkowników.

Mnie osobiście fikcyjne konta, ani ziębią, ani parzą. Po prostu są..
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
No tak ciekawa sprawa. Ale jestem niemal pewien że takie fotki zostają usunięte prędzej czy później bo jednak na NK są modelatorzy.
 

loko92

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
N-k coraz bardziej upodobnia sie do Epuls.pl. Miałem jeszcze do niedawna konto na epulsie ale je usunąłem... wprowadzili dział "Bitwy" gdzie uzytkownicy moga głosowac na daną osobe w bitwie :bag: W uzasadnieniu przy usuwaniu konta napisałem im ze serwis coraz bardziej przypomina strone gry.pl -.- I jeszce te :cenzura:*ne "dzieci epulsa" z tymi wy:cenzura:ist*mi komentarzami pod foOcie :)
Nasza-klasa schodzi na dno. Myślą prawie tylko o zgarnianiu kasy, bardzo mnie irytuje to, że wprowadzili płatnosc za mozliwosc podglądu kto odwiedził mój profil... I te prezenty... porażka.
 

PawelAngel

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
częstochowa
wywalic wszystkie konta jak doda czy britney spears czy obojetnie jakiej kolwiek aktorki aktora na holere mi ktos taki w znajomych jak to penie jakis malolat czy malolata zaklada albo np pani bi na wiadomosci od panow nie odpisuje przeciez to anons erotyczny coraz wiecej jest tego niedlugo to bedzie nasza-sex-klasa ,
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
A mnie bardzo śmieszyły komentarze: "sweet focia" pod zdjęciem dziewczyny w piecu krematoryjnym w Oświęcimiu bodajże... :/
 

PawelAngel

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
częstochowa
to sa boty ktore rozsylaja do przypadkowych osob komentarze ktore wczesniej sie wpisze mozna tak np na dzien z 500 komentarzy wyslac nawet nie wiedzac do kogo to pójdzie
 

ramilegia

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ja powiem tak , mam konto na NK , szczerze mnie to je**e kto zaglada , nie wysylam nawet zaproszen , a zdjecia mam zachowane , najwazniejsze ze mam swoich najblizszych na profilu i to sie w istocie najbardziej dla mnie liczy

Te wszytkie fikcyjne konta chetnie bym podpalil , a szczegolnie te z golymi Fiu**mi , bo i takie juz zaobserowalem , powiem tak duzo :cenzura: mozna tam znalesc ...

Cos na styl sie robi Fotka.pl...
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mnie konta fikcyjne wkurzają i nie dodaje ich do znajomych bo to nie na tym polega portal nk...
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
to zdjecie do ktorego link zamiescil ArturOzi jest genialne, otworzylem popatrzyle, wylaczylem (bo nie wiedzialem o co chodzi), wlaczylem jescze raz zaczalem czytac....i poplakalem sie ze smiechu..

N-K to scierwo, nie mam konta i nie bede mial
 
Do góry