najbardziej amazing miejsce w którym byliście

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Każdy chyba ma takie miejsce na ziemi, które dla niego jest najpiękniejsze albo najbardziej fascynujące. Piszcie tu o miejscach, które są przepełnione duszą i magią, do których chcielibyście wracać.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Pewnie, że Każdy ma takie swoje miejsce na ziemi;) Ja wiele lat mieszkałam w Krakowie, ale potem wyjechałam i muszę przyznać, że bardzo tęsknię za tym miastem. Jest on cudowne ma specyficzny klimat.... jest tam wiele miejsc, które wywołują u mnie najpiękniejsze wspomnienia. Żałuję, że już nie mieszkam w Krakowie, ale na szczęście zawsze mogę tam wrócić. Bardzo się cieszę, że jest teraz wiele serwisów, dzięki którym można zarezerwować piękne apartamenty w niskich cenach, jak np. serwis infonoc.pl. Dzięki temu mój powrót na stare śmieci zawsze jest udany;)
 
M

marco9512

Guest
Ja byłem w Lipsku, Monachium, Berlinie(Niemcy) Cagliari(Włochy) Paryżu(Francja) do tego 5 godzin na lotniksu w Barcelonie :D W czechosłowacji.

Uważam osobiście, że Cagliari skąd pochodzi mój ojciec :) to jest wyśmienite miejsce. Zawsze jest tam prawie 30 Stopni a w Lato dochodzi do 40 nawet. Jest ładny port, są fajne ,,deptaki" gdzie są niekończone firmowe sklepy, nawet koścół na deptaku jest :D Stadion i oczywiście rajska plaża. Plaża jest normalna a nie jak Karaiby i inne gdzie coraz więcej basenów itp. Wtedy wszystko robi się bardziej stuczne :( I w Cagliari są chyba najładniejsze dziewczyny na świecie :) W dniu wszyscy są na plaży a po 18 do rana wszyscy na deptaku i w centrum. Tam chyba nie chodzą spać :) W Paryżu też fajnie :) A chętnie bym pojechał do Madrytu, Rzymu i Szanghaju :)
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
Szymbark niedaleko Iławy - może dlatego, ze wtedy była pełnia na bezchmurnym niebie, ognisko grzało choć szron na trawie i towarzystwo swojskie i ciepłe - mury zamku stwarzały magiczny klimat
 

kiribati

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Bieszczady, cudowne, dzikie miejsce na końcu Polski!! Piękne jesienią!!
 

Bart55

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
najbardziej fascynujące miejsce dla mnie to Grecja - Kokkino Nero , pieknie, plaza, słońce :)))
 

Isis-Sothis

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska
Jak dla mnie to oczywiście Egipt jest takim miejscem, szczególnie Luksor i zabytki które się tam znajdują.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Bardzo spodobała mi się Florencja i Siena i chciałabym tam jeszcze wrócić.
 
Do góry