Moje próbki.

J

jotka

Guest
Dziękuję, a możesz opisać to zdjęcie? Ponieważ tego linka nie idzie otworzyć ... i nie widzę.
Mógłbyś?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Pomijając to, że zdjęcia są bardzo słabej jakości to powinnaś popracować nad pomysłem. Zdjęcie powinno COŚ przedstawiać. Ktoś mądry powiedział "Staraj się pokazywać na zdjęciach to, czego nikt bez ciebie by nie zobaczył". Przejrzyj jeszcze raz swoje zdjęcia i zastanów się nad pomysłem.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Pomijając to, że zdjęcia są bardzo słabej jakości to powinnaś popracować nad pomysłem. Zdjęcie powinno COŚ przedstawiać. Ktoś mądry powiedział "Staraj się pokazywać na zdjęciach to, czego nikt bez ciebie by nie zobaczył". Przejrzyj jeszcze raz swoje zdjęcia i zastanów się nad pomysłem.


dokładnie.
i przed naciśnięciem przycisku zastanów się chwilkę jak chcesz, żeby to zdjęcie wyglądało. I wypadałoby troszkę poczytać o kompozycji ;)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
agatiu - aparat aparatem, ale nawet najlepszy sprzęt nie zrobi zdjęcia za Ciebie. Podstawą niezbędną do bawienia się w fotografię jest tzw. "oko", umiejętność dostrzegania i pewne wyczucie. A drugim przykazaniem powinna być znajomość podstawowych zasad kompozycji, światłocienia, doboru kolorystyki.
 
J

jotka

Guest
te zdjęcie nie były wykonane nawet aparatem, a telefonem.
"oko" ... powiem tak, dla mnie te zdjęcia są piękne, przedstawiają to co kocham, to co mi się podoba.
a że nie są rewelacyjne to juz wiem hehehe :)
ale dla mnie są naprawde ładne.

można byłoby z nich zrobić super zdjęcia, pobawić się na kompie, ale nie lubie tego, wole naturalne zdjęcie, takie jak były wykonane takie są :)

ale dzięki Wam!
 

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
Najważniejsze jest to, że lubisz fotografować - bo w życiu najważniejsze są właśnie... pasje.
Do perfekcji można dojść, a profesjonalny sprzęt z czasem kupić - jak już będziesz go naprawdę potrzebować.

P.S. nie tylko Tobie sie Twoje fotki podobają ;)
 
J

jotka

Guest
To prawda Malicioso - najważniejsza jest pasja :)

W sprzęt chyba tak szybko nie zainwestuję, gdyż mam kupe innych, ważniejszych wydatkó :/ Życie :)
A tu po prostu chciałam pokazać te zdjęcia ... sama nie wiem czemu. Nigdy ich nie pokazywałam nikomu, ewentualnie w domu i najbliższym znajomym, ale nikt z nich nie zna się na fotografii ... i kieruje się w ocenie tylko tym czy mu się zdjęcie podoba czy też nie.
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Faktycznie zdjęcia są słabej jakości (inwestycja w dobry aparat wskazana :) ). Szczerze powiedziawszy zgodzę się z moimi przedmówczyniami że trochę brak Ci pomysłu na zrobienie fotki. Proponuje poczytać trochę poradników dla fotografów, albo może i wybrać się na kurs fotografii, skoro to Twoja pasja. Myślę, że drzemie w Tobie potencjał, tylko trzeba go wydobyć i "oszlifować" ;)
Pozdrawiam i życzę dużo inspiracji
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Generalnie rzecz biorąc żadna rewelacja. Takie ot sobie pstryknięcia, nieprzemyślane jak mniemam.
 
J

jotka

Guest
Właśnie, że przemyślane, ponieważ fotografuję to - co bardzo mi się podoba, to co mnie zaczarowało.
Więc możesz naprowadzisz mnie jak fotografować inaczej niż ot tak?
 

jedrek7

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
No, no, całkiem fajne zdjęcia ;) ( nie komentuje jakości). Jeżeli by trzeba było przedstawić komuś parę ładnych zdjęć, to po prostu było by, z czego wybrać. Można jeszcze powiedzieć, że „praktyka czyni mistrza”. Pozdrawiam. :papa:
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Jak już wcześniej wspomniano zdjęcia są kiepskie - lipna jakość, zero chociaż minimalnej znajomości poprawnej kompozycji. No i z pomysłem też nie najlepiej. Jeśli chcesz robić lepsze zdjęcia to poczytaj troszkę a później ćwicz, ćwicz, ćwicz...

pozdrawiam
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Nawet fajne, szczególnie te, które przedstawiają drogę- w sam raz do ilustracji tomiku poezji lub jakichś aforyzmów :)
Chociaż rzeczywiście niektóre wyglądają, jakby były robione bez pomysłu, trochę bezmyślnie.
Ale generalnie ogląda się sympatycznie :)
 

OLGA.K

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Szczerze? całkiem fajne te Twoje foto! :p jak masz coś jeszcze to wstawiaj to będziemy oceniać na bieżąco. Chyba, że nie chcesz...
 
J

jotka

Guest
na bieżąco dodaje zdjęcia. więc ten link jest aktualy i jak mam coś nowego to właśnie tam wstawiam, dlatego jak masz/macie ochote to zapraszam do klikania właśnie tam - ostatnio też dodałam coś nowego :)

dziękuję za opinie.
 
Do góry