Kac Wawa najgorszym filmem świata w 3D

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Stereoscopy News, okrzyknął polski film najgorszą produkcją wykonaną w technologii 3D. Kac Wawa tym samym jest najgorszym filmem świata zahaczającym o nowoczesną technologię.

Kac Wawa już w dniu premiery okazała się wielkim gniotem, co podkreślał Tomasz Raczek w swoich opiniach. Krytyk był nawet straszony przez producentów sądem za odciąganie widzów od filmu. Szczęśliwie dla krytyka sam obraz potwierdzał tą opinię.
http://www.facet.v10.pl/Kac,Wawa,najgorszym,filmem,swiata,w,3D,-,krytyki,ciag,dalszy,86872.html
 

maly.ksiaze

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Planeta B-612
Potwierdzam. Jeśli każdy z Was może wyobrazić sobie najbardziej żenującą rzecz, jaka dla niego istnieje, to Kac Wawa jest o dwa kroki w przód bardziej żenująca ;]
 

dioder30

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Film jest całkowicie beznadziejny. Dziwi mnie fakt, że polscy reżysery na siłę starają się zrobić polską wersję jakiegoś zagranicznego filmu. W tym wypadku Kac Vegas. Totalna porażka.
 

ngrzegorzpl

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Potwierdzam to wszystko co zostało napisane do tej pory. Żałosny film.żałuje że straciłem czas na oglądanie tego badziewia;/
 

lajla340

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jestem zdania, że żeby cokolwiek krytykować to musisz najpierw to zobaczyć. Tak więc zobaczyłam ten film i to jest dno totalne. Gorszego filmu już chyba nie da się nakręcić. Nigdy więcej nie obejrzę żadnego takiego filmu, który był robiony na wzór amerykańskiej produkcji.

Żałosne
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
szczerze to większość polskich filmów to żałosne kopie 'holiłudzkich' produkcji. tych nowych filmów oczywiście.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Aż musiałam to obejrzeć, żeby się przekonać, że gorszego filmu nigdy nie widziałam.
Mimo to trzeba być dobrej myśli, może następny polski film robiony na wzór amerykańskiej produkcji będzie chociaż trochę lepszy. Jak "Kac Wawa" był najgorszym filmem w 3D, to następni producenci będą już wiedzieli, jak filmów nie kręcić i co można poprawić...
 

jedynytaki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Generalnie polska kinematografia jest na niskim poziomie... chyba produkcje z bollywood są niebo lepsze, nawet posiadając spory budrzet (bitwa pod wiedniem miał chyba 50 mln zł) czy nowatorską technikę to film bedzię słaby...
 

vekjt

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Nie wiem, co musi być, ale na pewno wiem jedno - szczerze uwielbiam obejrzeć dobry film, ale od czasu do czasu lubię też zobaczyć jakiś straszny gniot, ot tak, żeby się w dobrym towarzystwie i w odpowiednim stanie pośmiać z tego, co też reżyserowi, scenarzystom i producentom strzeliło do głowy. "Kac Wawę" widziałem ze znajomymi w jakiś weekendowy wieczór (była to zresztą, strach się przyznać, moja inicjatywa) i było to jedno z najbardziej osobliwych przeżyć jakich kiedykolwiek doświadczyłem. Coś niebywałego. Często po obejrzeniu jakiegoś "arcydzieła" kinematografii zwykłem wmawiać sobie, że czegoś tak słabego nigdy już nie zobaczę, bo to zwyczajnie niemożliwe - zdaje się jednak, że właśnie osiągnąłem jakiś punkt krytyczny, wszedłem w taką ślepą uliczkę, bo teraz naprawdę nie wierzę, że można zrobić coś gorszego niż film, który już widziałem.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Jakieś 2 tyg temu miałem plan przesiedzieć wieczór przed telewizorem, ale nie byłem w wypożyczalni. Zauważyłem "Kac Wawa" na półce, włączyłem i zacząłem oglądać. Minęło 5min i miałem dosyć, ale wytrzymałem do końca żeby znaleźć chociaż jeden plus. Film się skończył, a ja siedziałem z niedowierzaniem. Widziałem sporo słabych filmów, ale ten był najgorszy i bardzo ciężko będzie to przebić. Znalazłem jednak plus: po Kac Gniocie miałem dość oglądania i spędziłem wieczór na mieście.
 

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Również uważam, że nie warto tracic czasu na ten film. Z natury jak już cos ogladam to ogladam do konca, tak też było w tym przypadku, niestety.
 

gruzekk

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ten film jest totalnie beznadziejny. Człowiek nie ma pojęcia o co w nim chodzi. Swoją drogą to jest dziwne, że tacy aktorzy jak Szyc zgodzili się wystąpić w tym filmie.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Zgodzili się bo scenariusz jako taki mógł wydać się ciekawy ("a nóż wyjdzie z tego drugi hit tylko w Polsce?"), ale reżyser tego filmu "ustawił" poziom gry aktorskiej tych aktorów na poziomie poniżej zera. Szkoda, bo oglądając zwiastun filmu zapowiadało się na coś ciekawego a nawet nie wytrwałem do końca seansu :/
 
Do góry