Jest Prawie Moja Ale .....

hursamir

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
właśnie ale ..... Jak zdobyć ją całą? Zapytać wprost? Potrzebujesz faceta czy co? Dajcie jakies sprawdzone sposoby please :sexy:
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Eee Prawie robi wielką różnicę : ] Sorry ale nie stać mnie na "mądrzejszy" komentarz. Albo wiem. Kup ciastko. Koniecznie z kremem i kawę z bitą śmietanką... taak.. to jest pomysł. Wtedy zdobędziesz ją całą, na pewno.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Bez pytania sie nie dowiesz czego oczekuje...
To będzie najlepszym rozwiązaniem :}
Hm a tak a propo skąd wiesz że ona jest już prawie twoja ? Daje jakieś znaki czy coś w tym stylu ? :>
 

hursamir

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Bez pytania sie nie dowiesz czego oczekuje...
To będzie najlepszym rozwiązaniem :}
Hm a tak a propo skąd wiesz że ona jest już prawie twoja ? Daje jakieś znaki czy coś w tym stylu ? :>
Ostatnio na imprie co prawda na rauszu dostałem od niej wiele. Nie wszystko rzecz jasna. W ostatnim momencie powiedziała mi stop. Nastepnego dnia nie żałowała a nawet odniosłem wrażenie że była zadowolona z tego że do niej sie zblizyłem.
 

maliniaka

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nieba, tam gdzie aniołki :)
No to zagadaj... Co za problem powiedz że Ci się podoba. Czy jest szansa na to że coś więcej Was będzie łączyć :) Powodzenia. A i nie zgrywaj przy tym pewnego siebie cwaniaczka
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
moze poprostu ja zapytaj szczerze co do ciebie czuje i ty powiedz co czujesz :]
 

hursamir

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
oki tylko że tu raczej nie chodzi o budowanie zwiazku. Ona za tydzień wyjezdza i sama powiedziała że nie wierzy w zwiazki(tego nie bardzo rozumiem no ale kto zrozumie kobiety :) , a raczej o 'zdobycie' (jak zaciagnać ja do łóżka:)) Przecież nie zapytam : masz ochote się ze mna przespać? A może powinienem tak właśnie do niej podejść?
 

Załamany:(

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
oki tylko że tu raczej nie chodzi o budowanie zwiazku. Ona za tydzień wyjezdza i sama powiedziała że nie wierzy w zwiazki(tego nie bardzo rozumiem no ale kto zrozumie kobiety , a raczej o 'zdobycie' (jak zaciagnać ja do łóżka:)) Przecież nie zapytam : masz ochote się ze mna przespać? A może powinienem tak właśnie do niej podejść?

Oby Ci sie nie udalo. A jesli sie uda to, sorry, ale uwazam, ze takie dziewczyny sa po prostu glupie. A jesli jest glupia to czemu nie spytac jej wprost czy nie chciala by sie z Toba bzyknac :)
 

hursamir

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Oby Ci sie nie udalo. A jesli sie uda to, sorry, ale uwazam, ze takie dziewczyny sa po prostu glupie. A jesli jest glupia to czemu nie spytac jej wprost czy nie chciala by sie z Toba bzyknac :)
Dzieki za pomoc. Z ta co prawda nie wyszło, moze dlatego ze nie zapytałem jej po prostu czy nie chce sie ze mna przespac:), Niewiem i chyba sie juz nie dowiem bo jutro wyjezda(bardzo dobrze). pozanałem za to inna która naprawde mi sie podoba. poderwanie jej zajeło mi 3 spotkania. Panowie powiem tylko jedno, dziewczyny czekają aby je poderwac wystarczy tylko mocno wierzyc ze jestesmy w ich typie i do przodu. Musicie byc pewni siebie a reszta jest nie ważna.Jak cos pójdzie nie tak to mówi sie trudno. Tego kwiata jest pół świata:) pozdro i powodzonka.
 

hursamir

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
jak nie wazna! ja bym sie nie umowila z facetem co jest zarozumialy i pewny siebie jak cholera!! :/
Zarozumiały a pewny siebie to dwie różne sprawy. Chyba nie chces mi powiedzieć że mając 2 opcje :
a) podchodi do ciebie facet, zaczyna rozmowę patrząc ci prosto w oczy i z lekkim usmiechem na twarzy z którego zachowania mozna wyczytać że wie czego chce
B) podchodzi do ciebie facet, spocony ze starchu o rozbieganych oczach i tak do konca nie wiadomo o co mu chodzi bo on sam nie jest tego pewien gdyz z założenia wyszedł że nie rady
Kogo wybierasz? oki tu masz koło raunkowe : umów się ze mną:) a tak na poważnie to ciekaw jestem twej odpowiedzi. nie ważna - wydocznie nie byliśmy sobie przeznaczeni, może to moja wina że nie miałem tego czegoś, może nie potrafiła zauważyć tego czegoś we mnie(każdy to ma). Ja zauważyłem i nie bedę tutaj wciskać kitu że zakochałem się w niej ale chciałem spróbować.
Agresywna - podobasz mi się:)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
hursamir powiem tak dobrze ze cie nie chciała bo z tego co widze to ty wcale jej nie kochałes tylko hcciałes sie z nia bzykac, typowy facet z ciebie i powiem ci ze po takich jak ty widac co chcecie od kobiety ona sie tez skapła wiec cie zostawiła i madra z niej kobieta i zgadzam sie z ufolkiem facet który mysli ze jest nie wiadomo kim wielki maczo juz nie jest w modzie bo trzeba wam przykrócić wasze ego, jak by mi facet po 3 spotkaniach powiedzial ze chce sie ze mna przespac tak w prost to by dostał w jaja. :/
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
, jak by mi facet po 3 spotkaniach powiedzial ze chce sie ze mna przespac tak w prost to by dostał w jaja.
heh.. no to fakt, ale ja po prostu wymierzyłabym mu prawy sierpowy - prawą rekę mam mocną... ;)


podchodi do ciebie facet, zaczyna rozmowę patrząc ci prosto w oczy i z lekkim usmiechem na twarzy z którego zachowania mozna wyczytać że wie czego chce

ale jesli wyczytam ze chce tylko seksu?? hę?? :/ to co ?? mam się cieszyć ze jakiś koleś na mnie leci???

ehh faceci ...
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
A moim zdaniem to wszytko zależy od wieku. Jak miałam 17 lat to czekaliśmy z chłopakiem pół roku zanim sie przespaliśmy, a teraz... zdecydowanie szybciej, i jak oboje partnerzy chca sie przespać po krótkim czasie to ja nie widze problemu, tylko, żeby od początku były znane zasady- czyli idziemy ze soba do łóżka i tyle, albo jest to początek związku. Nie toleruje tylko takiego wciągania dziewczyn do łożka opowiadajac im bajki o miłości.
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A czego Ci jeszcze brakuje? =_=
Może wsklepie dostaniesz? Próbowałeś? Albo allegro...używane zawsze taniej...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Szymuś ty jak zwykle dowcipkujesz z cudzych problemow!
Nie ładnie, wstydz sie !! :D

A ja powiem tyle ze jezeli sie jej nie zapytasz
co czuje to sie nie dowiesz :]
 

hursamir

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
hursamir powiem tak dobrze ze cie nie chciała bo z tego co widze to ty wcale jej nie kochałes tylko hcciałes sie z nia bzykac
Oki. Masz racje tak chciałem się nia bykać. A myslisz że na co każdy(większość) facet najpierw wraca uwagę? Na poziom inteligencji:) Facet jest facetem dlatego że jest mysliwym a nie pipką. Zakochać się? hmm.. dobra. Sądzisz zatem że można zakochać się w kadej napotkanej dziewczynie która mi się podoba. Absurd. Z twojego toku roumiewania wnioskuję zatem że powinnienem czekać tak długo aż bedę pewien swoich uczuć i wtedy dopiero zacząć podrywać taką dziewczyne tak? W takim razie musiałbym byc sam do końca życia. Kiedyś ponałem dziewczynę przez net. Po jakims czasie postanowiliśmy sie spotkać. Następnego dnia po spotkaniu znów wróciliśmy na net i powiedzieliśmy sobie prawdę, że nic miedzy nami nie zaiskrzyło ale ponieważ doskonale się rozumieliśmy dalismy sobie szancę. Po dwóch - trzech miesiącach zaczęło mi na niej naprawdę zależeć jej zreszta też. Zakochaliśmy się w sobie chodz poczatkowo nic do siebie nie czuliśmy. Nie jestesmy już razem ale wspominam ten okres w moim życiu bardzo dobrze. Ten właśnie przykład obala twoją teorię. Mam pytanko a co rozumiesz pod pojęciem zakochać się? Pozdro
 
Do góry