Jakie zwierzątko posiadacie?

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja mam owczarka niemieckiego nazywa sie Fiona i kotka ale nie ma imienia. Pies i kot bardzo sie kochaja bo Fionka mysli ze to jej dziecko i zawsze go lize i przytula... To takie slodkie.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja jetsem posiadaczka:
- 2 suczek( Berneński pies pasterski): Bystra i Atma
- fretki: Difi
- rybek
- kotków

super nie :D :D
 

Kaczucha

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
30
A ja mam psa. Jest to owczarek szkocki zwany inaczej collie blue-merle. Wabi się Parys. Mam jeszcze chomika syryjskiego - Franka . :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Musze sie pochwalic ze od paru dni mieszka ze mna .... ŚWINKA MORSKA :D - Milusia :D Jest narazie malenka bo ma dopiero pare tygodni ale .... jestem w niej ZAKOCHANA =)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Niedawno jeszcze mialam pieska, który był tutaj przez wiekszosc mojego życia, ale niestety miał raka i musieli go uśpić :(
Brakuje mi tego, jak zawsze chciał mnie ugryźć, gdy codziennie rano gdy wstawalam z łóżka niechcący nadepywałam na jego łapy :(
Ale mam jeszcze kotkę, zwykły dachowiec, ale i tak ją uwielbiam :)
 

Ekmell

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Ja mam chomika dżungalskiego, którego nazwałam Maciek. Polecam je, gdyż bardzo szybko się oswajają i są po prostu kochane.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja mam :
2 TCHORZOFRETKI :
Alunia tchórzyk , samiczka ma 2,7 lat
Albi albinos , samiec ma 1,8 lat
PSA
Atos , wyglad jamnik długowłosy czarny ale nie wiadomo czy rasowy czy nie bo był wzięty od moej cioci ojeciec nie znany. Podejrzewam ze to mieszaniec bo jego siostra to był zwykły krótkowłosy jamnik.
Lat 7
RYBKI
2 welonki, 2 glonojady , 3 gupiki. Akwa 60 L
 
C

*ChMuRkA*

Guest
ja mam pieska York shire terier'a pokrzyżowany z jakimś kundelkiem :D ale jest słodki i kochany psiak ;)
 
Do góry