Jakich Cech Najbardziej Nie Lubicie U Kobiet ?

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Co was najbardziej denerwuje u kobiet.. ? ( Jeśli taki temat był to sorki- szukałem :p )

To może ja zaczne...

- nie lubie jak dziewczyna jest za bardzo wyszczekana..tzn....ciągle by coś nawijała... nie na temat

- za bardzo się przejmują swoim wyglądem : P - rozumiem....troche trzeba..ale bez przesady : P


Narazie tyle....ale napewno jeszcze coś mi wpadnie do głowy : P
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
(moze byc gadatliwa ale niech gada z sensem)
ddevil ukłony w Twoją stronę <ukłon xD> za ten komenatrz. Nie będę powstrzymywala mojego gadania, bo po co? Jeżeli mam ochotę coś pwoeidziec, mówię i dlaczego ma to by bez sensu?

Ojjj, ja wielu cech nie lubię.

Na pewno fałszywych, niewdzięcznych..., kłamliwych, wytapetowanych blondynek, które do tego przyciągają chłopaków- nie mogę tego przebolec- dziewczyna, w której nie ma nic z naturalnosci ma szereg chłopców 'w kolejce'. A więc tutaj się kłania ich głupota [chłopaków].

Trudno wyodrębnić te cechy.
Dziewczyny nachalne, dumne, plotkary. No i mnóstwo tych cech moznaby wymieniac.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
[..]
obrazaja sie o byle co
to jest najgorsze :p Nawet moja aktualna kobietka jest taka, ale powoli udaje mi się to w niej zwalczać :)

Ale seryjnie, to jest najgorsza cecha, nie ma to jak foch, który nie wiesz za co jest, a ona nie chce ci nawet powiedzieć... A wystarczyłoby zapytać i wszystko wyjaśnić...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
h3lix-moja koelzanka jest taka ;p
niewazne czy masz racje czy nie-nie zgodzisz sie z nia
to juz foch :mruga:
nie lubie falszywych, dwulicowych, zaklamanych, obludnych, zarozumialych osob--->tyczy sie to obu plci
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
Mam wrazenie ze chłopacy nie lubią zbyt nachalnych :D


o to tak, zwlaszcza, gdy dajesz dziewczynie jasno do zrozumienia, ze nie chcesz z nia gadac albo ze cie meczy a ona dalej swoje...
ale to dziala w obu przypadkach (bo chlopy tez tak maja moje drogie Panie, prawda??? :D :bag: )
chciaz gdyby byla ladna i w moim typie to niech tambedzie nachalna i niechsie narzuca :D :D :D
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
a no i przypomnialo mi sie jeszcze: nie lubie dziewczyn puszczalskich, latwych (bo z taka zwiazek dlugo nie potrwa i wogle spada u mnie w notach).
mam tu na mysli dziewczyny ktore sa w zwiazku a walcza jeszcze na kilka frontow
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
no prosze, mężczyzna ktory przyznal sie do tego ze nie lubi łatwych panienek, a to ci okaz :p
W gruncie rzeczy mysle ze kazdy facet lubi sobie troche powalczyc o swoja "zwierzynkę" i nie powinno mu sie tego psuc zbyt szybkim uleganiem ;)
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
ja nie lubie jak dziewczyna pali


tez sie pod tym podpisuje
nie lubie rowniez jak dziewczyna przeklina (nie mowie jak sie na prawde zdenerwuje) typu: ej kuwa ola wczoraj kuwa byla u ani. ej kuwa ja ptole kuwa ale ona je poebana kuwa idz w chu (niestety mam watpliwa przyjemnosc znac kilka takich dziewczyn - w mojej klasie - kompletne pustaki)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
tez sie pod tym podpisuje
nie lubie rowniez jak dziewczyna przeklina (nie mowie jak sie na prawde zdenerwuje) typu: ej kuwa ola wczoraj kuwa byla u ani. ej kuwa ja ptole kuwa ale ona je poebana kuwa idz w chu (niestety mam watpliwa przyjemnosc znac kilka takich dziewczyn - w mojej klasie - kompletne pustaki)
Tak, ja też nie lubię się całować z popielniczkami...
A co do przeklinania... To już nie jest kobieta...
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
hmm..palenie to chyba raczej nie cecha ;) a co do tematu to takie wychuchane i po tylku wyklepane gwozdziki mnie nieco irytuja, z tekstami typu "..ja mam..", " ..ja chce..", "..ja jestem naj..." ..brak poczucia humoru i focharstwo...grrrrr
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
ja nie lubie jak dziewczyna pali

Tez tego nie lubie lecz raz udalo mi sie wyprowadzic dziewczyne z tego nalogu :)

A takze jak juz ktos wyzej pisal gdy dziewczyna przeklina. Chodzi o takie ze co drugi slowo to przeklenstwo. Niech sobie przeklnie tam gdy sie przestraszy albo gdy jest zla ale nie gdy nic jej nie doskwiera a i tak kleni co chwilke :p
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Jeśli znalazł bym taką kobiete..z którą bym chciał stanąc przed ołtarzem a paliła by papierosy....to nie zrobił bym tego wcześniej jak...odzwyczaił bym ją od palenia :D
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
a to sie uczepili tego palenia :przewraca: zamiast zmieniac kogos poszukajcie sobie kogos kto wam pasuje ;)) i tu sie zaczyna wielki dylemat mesko-damski :D mezczyzna tak, kobieta nie?
 
Do góry