jak zrzucic brzuszek?

mala..18

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mam prawie 19 lat. Dodam że mam 159 wzrostu a waze 62 kg. I wszystko to odbija mi sie na brzuszku co ehh fatalnie wyglada, biodrach i udach... Jak sie tego pozbyc? co jesc ogólem co robic? bo zalezy mi wyszczuplic te partie ciała... Dodam że zaczynam sie meczyc czesciej dostaje zadyszki a wszystko przez to ze mi sie przytyło. mysle ze uzyskam ciekawe rady i posłucham Waszych sposobów
z góry thx

ps: jesli cos checie wiedziec piszcie
 

Aspazja

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Poszukaj ćwiczeń w internecie na wyszczuplenie wybranych partii ciała. Na brzuch tradycyjnie brzuszki , nożyce pionowe i poziome etc Ogólnie najlepiej spróbuj wiecej sie ruszać , zamiast jeździć autobusem przejdź sie albo wysiądź przystanek wcześniej niż zwykle, może basen?
Moim zdaniem nie warto się głodzić, jedz troche więcej warzyw i owoców niż np mięsa, nie jedz fast food'ów, jedz mniej słodyczy. Ogólnie postaraj się zdrowo odżywiać.

Najtrudniej jest zacząć a potem jakoś poleci :)
 

stancom

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mam prawie 19 lat. Dodam że mam 159 wzrostu a waze 62 kg. I wszystko to odbija mi sie na brzuszku co ehh fatalnie wyglada, biodrach i udach... Jak sie tego pozbyc? co jesc ogólem co robic? bo zalezy mi wyszczuplic te partie ciała... Dodam że zaczynam sie meczyc czesciej dostaje zadyszki a wszystko przez to ze mi sie przytyło. mysle ze uzyskam ciekawe rady i posłucham Waszych sposobów
z góry thx

ps: jesli cos checie wiedziec piszcie

MOja metoda na chudniecie:

1.Ograniczenie jedzenia do: 4 kromki chleba z dzemem rano,obiad 600 kcal,4 kromki chleba z pasztetem przed 18 po poludniu.
2.Do tego codziennie spacer 16 kilometrow a w weekendy 30 km.
Efekty:
po 40 dniach spadek wagi o 7 kg.

Zadnych sztucznych wspomagaczy odchudzania itp.
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
16 km dziennie :) sorki, ale coś mi się wierzyć nie chce

A co do zrzucenie brzuszka, to
a) rezygnujemy ze słodyczy, boczusia (i innych tłuściutkich wędlinek ;) ), słodzenia herbaty, na rzecz: owoców, soków, warzyw czy chudego mięsa
b) jedź często (najlepiej 5 posiłków dziennie i jeśli to możliwe to o stałych porach), a mało
c) zastosuj ćwiczenia (ja np. robię 100 brzuszków dziennie i ćwiczę tzw. nożyce dodatkowo obciążając sobie nogi, takimi specjalnymi obciążnikami http://mmo.pl/obciazniki-na-rece-i-nogi-2x15kg-p-298.html , przez co musisz mocniej spinać mięśnie. Dobre są także "nożyce" - tzn. kładziesz się na plecach i w jednym momencie przyciągasz zgięte w pół nogi i tułów (oj mięśnie po tym bolą okropnie, ale to przynajmniej znak że pracują :)
d) pij czerwoną herbatę, nie od parady nazwano ją zabójcą tłuszczu :]
powodzenia
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Najważniejsze, to żebyś zaczęła ćwiczyć CODZIENNIE! Możesz zacząć od niewielkiego wysiłku- np 50-100 brzuszków, ale konsekwentnie codziennie- bo tutaj wytrwałość jest najważniejsza. Może efekty zobaczysz później, ale istnieje mniejsza szansa na to, że po kilku dniach się zniechęcisz do ćwiczeń :)
Jeśli chcesz, to możesz też spróbować masażera, ponoć bardzo dobrze działa na spalanie tłuszczyku- np taki. Zamawiałam na tej stronce kilka produktów i jestem z nich bardzo zadowolona, mają sprzęt naprawdę dobry jakościowo, więc o to nie musisz się martwić (już sam fakt, że oferują głównie sprzęt ze znanych, dobrych firm o czymś świadczy) :)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
MOja metoda na chudniecie:

po 40 dniach spadek wagi o 7 kg.


wszystko super ale nie powinno sie zrzucac wiecej niz 4kg/miesiac
16km spaceru zajmuje sporo czasu tak btw ;p

co do tematu: 1.wyrzuc z diety słodycze, w ogole najlepiej jakby ktos [dietetyk] dobral Ci odpowiednia diete :) 2. cwiczenia ;]. osobiscie polecam fitness [step,tbc czy bpu <abt>] i ewentualnie silownie ale nie ta 'budujaca' miesnie - najpierw trzeba zrzucic tluszczyk :p..
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Podstawy to duża ilość wody, błonnika, owoców i warzyw w diecie, dodatkowo można dorzucić sobie orzechy jako przekąski czasami. Z mięs to raczej na drób się przerzucić, dodatkowo troche ryb w diecie. No a posiłki najlepiej regularnie 5 posiłków co 2-3 godziny małe porcje, zaczynać dzień od wody potem zajadać. I dodać sobie można jakieś suplementy np. z suplementymbm.pl dla dodatkowego dożywienia i oczyszczenia organizmu z toksyn. Przy okazji jakaś mała aktywność fizyczna w zależności od tego co lubisz mogła by się przydać.
 

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
hej, ja szybko zrzuciłam bo zapisałam się na fitness, nie jadłam po 18.00 i wykonywałam serie zabiegów wyszczuplacjących i antycellulitowych - cellulogię. Jeden zabieg na brzuch kosztuje w granicach 30-60 zł ( tam chodziłam www.laime.pl) a efekty są ogromne. To jest taki masaż z podciśnieniem i rolowaniem skóry. Ja pozbyłam się cellulitu i tkanki tłuszczowej bardzo szybko. No i polecam 6 weidera. W 2 miesiące - 10 kg. :):) w dodatku waga nie skacze a wręcz spada dalej :) trzymam kciuki
 
A

Alternative Trippin

Guest
Najlepszym sposobem jest po prostu ograniczenie posiłków, unikanie tłustych potraw i, co ważne, niepodajadanie :). Jeżeli chodzi o ćwiczenia, nie musisz się katować - wystarczy odrobina ruchu dziennie. Może to być parę minut brzuszków dziennie. Zawsze możesz zapisać się do klubu fitness - wtedy, przy regularnym wysiłku, efekty napewno będą zadowalające :).
 

CholernyNick

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Staraj się nie jeśc węglowodanów [słodyczy, pieczywa, makaronów], smażonych potraw, fast foodów [wiadomo ;]]
Oczywiscie cwiczyc,,chodzi mi tu o aeroby, typu bieganie, jazda na rowerze. Daj sobie spokoj z brzuszkami [bo one sa dobre na rozbudowe miesni, a najpierw musisz spalic tkanką tluszczową],AW6 etc.


Nie pij coli, soczków sroczków, bo to sam cukier. Wiadomo- nie obżeraj się, nie jedz 3,4 godziny porzed snem.... ZAWSZE jedz porzadne sniadaniei isie nie glodz, bo i pod wieczor dostaniesz "napadu glodu" i starania szlg trafi.To wszystko wie każdy ;]
Według mnie bardzo dobra jest dieta SB [South Beach]. Składa się ona z trzech faz. Ze względu na to, że polega na całkowitej eliminacji węglowoadanów, jest bardzo wyczerpująca. Ja zezygnowałam po 4 dniach, bo nie miałam już sił, kręciło mi się w głowie i byłam ogólnie osłabiona <_< Jednak jest bardzo skuteczna!!!!! Jeśli jestes zdeterminowanan, to spróbuj. Poszukaj sobie w necie info na temat SB, bo ja już niewiele pamietam o co dokladnie w niej chodzilo ;]



Najlepiej to i tak nie myślec o tym. To juz jest wg mnie bardziej kwestia umyslu, silnej woli. Jak bedziesz caly czas myslec o tym, ze musisz schudnac, to lipa. Staraj się przebywac poza domem, zeby nie miec tyle czasu na jedzenie. A jesli sie uczysz, mieszkasz z rodzicami etc, to powiedz mamie, zeby nie kupowala zadnych slodyczy, kalorycznych rzeczy, zeby Cie nie kusilo i po sprawie.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Proponuje regularne wizyty na siłowni. Na pewno pomogą spalić zbędne kilogramy.Jeżeli nie masz na to czasu, może warto zainwestować w domowy sprzęt do ćwiczeń np. rowerek treningowy. Oglądając ulubiony serial, zawsze można spalić niechciane kalorie. W ostateczności proponuje tzw. spalacze tłuszczu, które są dzisiaj dość popularne i z tego co wiem dają pozytywne efekty.
 

neciczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
A może 6 weidera? Zobacz na http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 tylko uważaj, bo strona się strasznie długo wczytuje.

Koledzy zaczynali taki trening, ale nie wiem czy ktokolwiek dotrwał do końca. Efekty mimo wszystko było widać.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ten trening to super sprawa, da na pewno jeszcze większe efekty, kiedy będziesz stosować jakieś odzywki lub spalacze tłuszczu w czasie jego trwania. Zajrzyj tu: http://www.hellhound.pl/bialkowe-odzywki-c-20.html może uda Ci się coś wybrać!
 

boterek21

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeśli chcecie schudnąć bez żadnej diety z jakiej kolwiek części ciala polecam Rollmasaż oraz Vibra line!sama używam i efekty są zniewalające!!!
tu można się wiecej dowiedzieć od innych ludzi któży na te użądzenia chodzą!

www.winccent.com
 

Zuzia083

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
zgubic brzuszek to jesc produkty o niskim indeksie glikemicznym wiem to od dietetyka wiec sprawdzone
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
A ja chyba nie URWAŁAM SIĘ Z CHOINKI jak radzę Wam, żeby zamiast klikać to zrobić 100 brzuszków na dywanie:)))
 
Do góry