Jak Zerwać Z Chłopakiem?

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
a mnie się zdaje, ze własnie tego chłoapcy nie znosza. Jak powiesz: chcę być twoja przyjaciółka, nic do ciebie nei czuje-= chociazby bvyła to prawda... Ehh... Z pewnością się z Nim spotkaj w jakimś ustronnym miejscu i własciwiwe nei musisz tego robic tak nagle, tylko pwooli się od Niego odsuwac, włąsciwiwe zrób to tak, jak cuzjesz, ze najmniej Go zranisz...
A mi się wydaje że lepiej szybko to załatwić... Jak będzie się oddalała chłopak może tego nie zrozumieć .. może myśleć że w życiu dziewczyny pojawił się ktoś nowy, to da mu dużo do myślenia... może z góry to wygląda na mniej frastyczne ale naprawdę nie jest... Lepsza szczerość ... Zapewne doceni tą szczerość .. może nie od razu ale z biegiem czasu napewno...

Powodzenia
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Darkstar staram się zrozumieć próbę Twojej męskiej solidaronści ale sam zadaj sobie pytanie: Wolałbyś być oszukiwany?
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
wy sie tutaj meczycie i wypowiadacie zeby pomoc dziewczynie a ona piszac jednego posta znikla :/
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Darkstar staram się zrozumieć próbę Twojej męskiej solidaronści ale sam zadaj sobie pytanie: Wolałbyś być oszukiwany?

Wiem,że masz racje.Oczywiście,że okłamywanie jest gorsze niż najboleśniejsza prawda.

Droczę się tylko :D
 

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Najgorzej zagłuszyć swoje myśli i posłuchać rad zbajomych...oni nie siedzą w twoich myślach i serduchu i nie wiedzą co ty czujesz jak jesteś z nim. Posłuchaj siebie...serce najlepszym doradca...
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie powiem Ci prosto : " zerwij i już " bo sama wiem ze to nie takie łatwe ... sama chodziłam z chłopakiem i nie wiedziałam jak mu powiedziec co do niego czuje ...a czułam tak dokładnie to nic . Cóż miałam poradzic ... jeszcze przyjaciółki mi radziły zebym dała mu szanse ale czy to moja wina ze nie czułam nic . W koncu zdecydowałam sie i napisałam mu list w którym wszystko wyjaśniłam i napisałam tam co tak naprawde chodziło mi po głowie... cięzko było ...szczególnie jak moje kolezanki wyrwały ten list i porwały .... bo sądziły ze bede potem żałowała a to doprowadziło mnie tylko do płaczu ... potem napisałam list jeszcze raz i udało sie ... zerwałam z nim i nie żałuje ... wiec jeśli jest Ci ciężko powiedzieć co czujesz to po prostu napisz list . :papa: :eek:k: :D
 

Attachments

  • 7504.jpg
    7504.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 9

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Musis powoli sie wzcofzywac zeby go bardziej nie zranic. Ale nie zmuszaj sie do zwiazku bo to nie jst wyjscie !!! Pozdro :)
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Każda z nas choć raz w swoim życiu musiała zerwać ze swoim facetem. To nie jest prosta sprawa, zwłaszcza gdy kochało się go, wciąż się go lubi, albo po prostu ten chłopak jest bardzo wrażliwą osobą. Nie ma złotej zasady "jak dobrze zerwać", wszystko to kwestia indywidualnego sposobu. Na pewno nie wolno zrywać przez telefon, sms, czy maila... bo to zwykły brak szacunku dla tej drugiej strony. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat, można przeczytać ale i tak wskazówek musicie szukać w sercu :)
http://kobieceprawdy.pl/article_uni/pikanteria/jak_zakonczyc_niefortunna_znajomosc.html
 
Do góry