Jak Okazywac Uczucia Facetowi?

Status
Zamknięty.

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Gesty, to jest najlepsze, jak mi się zdaje, rozwiązanie. Dotknąc Jego dłoni, jeżeli Ci się to zdarza, inaczej niż zwykle ;). Robić coś co jest wyraźnie innym zacvhowaniem niż do tej pory- z Twojej strony, jednak nachalnosc odstrasza :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja od dziś zaczne mówić prawde.
Jeśli kogoś pokocham to będe mówić mu to w twarz.
Po prostu: "Kocham Cię i nic na to nie poradze."

Ale od dziś..
A nie od dziś kogoś kocham..
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem tego największego uczucia nie da się przekazać. Ani gestem ani słowami, a tak bardzo bym chciała żeby wiedział jak bardzo to wszystko we mnie jest. Ale on i tak wie ;) (mam nadzieję)
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Uśmiechaj się, staraj sie z Nim dużo romawiac. Przytulaj sie do Niego, dotykaj dłoni. Ale najważniejszy jest ten ciepły uśmiech. Możesz Mu też "oczko puścić" od czasu do czasu ;)
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Ehh,,,a ja myślałam ze sie w tym temacie wykarze a tu juz wszysko napisałyście..ej nie ladnie tak :p trzaba bylo cos dla mnie zostawic :p :)
 

niome

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
"druga strona lustra"
ojoj, ależ to jest ciężki temat. z facetami to tylko same problemy, ale nie mogłabym bez nich żyć. trzeba mu pokazać jak bardzo zależy ci na nim, ale nie zbyt nachalnie, bo oni nie lubią chyba tego. jak do tej pory to ja jestem sama, ale kręcą sie koło mnie faceci, no cóż, ja mam pewne wymagania. sorry, odeszłam od tematu..... :sexy:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm... na mnie działa jak dziewczyna bierze moją dłon w swoje... to jest juz dosyc smiałe okazywanie uczuc ... tylko to masz pokazywac swojemu chlopakowi czy komus kto ma nim zostac :> bo jak swojemu to chyba najlepiej go pocałowac ;]
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Ze ci zależy na nim i to bardzo . Dzieki

Trudno pisać o czymś co szczere skoro po jakimś czasie można dowiedzieć się że jest udawaniem.
Myślę że najlepszą drogą będzie nie udawanie! I szczere rozmowy. Szczere rozmowy to priorytet - bo często dzieje się tak że dziewczyna więcej pisze szczerze z kumplami niż ze swoim chłopakiem...

Dla mnie najbardziel liczyłaby się szczera rozmowa i spojrzenia w głębię duszy, której odzwierciedleniem są oczy. Taka rozmowa dużo da. Tylko pamiętaj jeśli ci zależy nie wyskocz z taką gadką później że nigdy go nie kochałaś - albo że musiałaś cały czas udawać miłośc :/
 

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
41
problem w tym że jest to mój pierwszy facet i nie wiem jak sie do tego zabrać zeby nie schrzanić czegoś przypadkowo. Nie mam wprawy w okazywaniu uczuć i nie powiem bo troszke sie przy nim jeszcze krępuje.
TAkze w tym kontekscie mi chodziło. Dziex ale piszcie dalej :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja stawiam na szczerosc. Mowienie wszystkiego co lezy na sercu i te zle rzeczy jak i dobre. a wsrod tych dobrych sa przeciez wyznania milosci Chyba zaden czlowiek nie lubie jak sie go oklamuje. Ja np bardzo doceniam to czy ktos mi mowi prawde czy nie. Jesli moj chlopak mowi mi prawde to czuje ze mnie kocha, bo nie ma nic do ukrycia, bo nie wstydzis ie mowiac otwarcie o swoich uczuciach. I ja staram robic tak samo :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry