Jak Namówic Dziewczyne Na Pieszczoty?

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jak namówić dziewczyne na to że pieszczoty(piersi itp) mogą być naprawde przyjemne??

pozatym jak wyperswadować jej że jej piersi są piękne i wogóle...i jak doprowadzić do takiej imntymniej rozmowy ? przecież nie walne prosto z mostu co sądzisz o swoich piersiach lub kiedy masz miesiączke ?
 

maliniaka

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nieba, tam gdzie aniołki :)
Jak ją namówić? Po co namawiać. Działaj i już. Jak Ci zabierze ręce zapytaj delikatnie dlaczego to robi. Jak powie że ma kompleksy to powiedz, że Tobie się podoba to i to i że nie powinna się dziebie wstydzic jeśli Cię kocha bo prędzej czy pozniej nastapi ten moment. A miesiączka? Sam się domyślisz. Dziewczyny zachowuja sie charakterystycznie. Nie dopusci do dotykania się "tam"
 

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
ale najgorsze jest to, że mam dziwną obawe przd tym . zadaje sobie pytanie:
a jak sie jej cos nie spodoba...??? Chciał bym zacząć działac ale boje sie, że ona może sie z tego nie cieszyć z mojej "nieumiejetnosci"jak cos nie wyjdzie poprostu sie spale ze wstydu!! jak to przełamac...???
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Człowieku próbuj. I nie ma się co przejmować jeśli będzie coś nie tak. Jeśli się jej coś nie będzie to powie z pewnością.... Powiedz mi jak masz inaczej się dowiedzieć co ona lubi jak nie metodą prób i błędów!!!???
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
zgadzam sie z krowusią, spróbuj co ci szkodzi najwyżej sie przekonasz co robić a czego nie :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Boshe a ty myslisz że każdy od razu wszystko wiedział?? Ze to w genach czy co?? Każdy z nas się uczył itd ..
Metoda prób i błędów dojdziesz do perfkcji hehe :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
każdy z nas przechodził tą szkołe i nie zawsze z pozytywnym rezultatem,
widac ze to twoja 1 laska skoro nie wiesz jak do niej dotrzec, normalnie wyczujesz moment kiedy bedie chciała coś wiecej nie martw sie poradzisz sobie wystarczy uwierzyć w siebie :p
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja myślę, że przyjdzie taki czas, co sama Ci powie, że tego chce... A może ona chce tylko się wstydzi... To powiedz jej od czasu do czasu, że Ci się podobają itp... żeby uwierzyła, że Tobie naprawdę się podobają...
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Hmm... Ona sama da Ci znak, albo poprostu powie jak będzie tego chciała. Jak będzie gotowa. Może jeszcze do tego nie dojrzała... Domyślam się że jesteś jej pierwszym chłopakiem. Poprowadz tak rozmowe, żeby przypadkiem natrafić na "czulsze" rozmowy. ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Dobrze by bylo gdybys napisal jak dlugo sie spotykacie i ile ona ma lat.
Ja bym proponowala to,co zrobil moj chlopak wprowadzajac w swiat intymnosci :) Po prostu podczas calowania zaczal bladzic raczkami po moim ciele,najpierw przez ubranie piescil piersi. Z racji ze nie protestowalam, ze spotkania na spotkanie pozwalal sobie na troszke wiecej.I tak jakos wyszlo:)
 

Dakot

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Pamiętaj również , że są jeszcze ludzie na świecie którzy chca to zrobić dopiero po ślubie ( grzech itp. ) . Nie neguj tego gdyby tak było, porozmawiaj z nią, ale staraj się to robić naturalnie, a nie na super poważnie... Jednak delikatny test przed ślubem każdy powinien chyba miec za sobą.. A może ona jeszcze nie jest pewna swoich uczuć do ciebie i za bardzo sie śpieszysz ? Przyjdzie samo , a zanim się zorientujesz będziesz miał to za sobą. Pamietaj również , że im dłużej czekasz tym bardziej bedzie doceniona nagroda. Nie wiem ile ze sobą chodzicie , ale gdyby była zbyt łatwa na pierwszej randce , pewnie byś o niej później nie myślał zbyt dobrze. :(
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
zacznij ją dotykac w czasie całowania i juz ... jak zabierze ci reke to tak jak ktos napisal wyzej zapytaj dlaczego. zarzuc wałkiem ze nie robisz tego zeby sobie ją po macac tylko zeby ją uszczesliwic... no zresztą chyba to nawet nie jest wałek tylko tak jest naprawde jesli ja kochasz... prawda?
 
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Co do mieśiączki wiem sama po sobie że jestem w tedy bardziej nerowa i wszystko mnie wpienia !! I tak jak większość mówi to trza sposobem brać:p:D....:) Uda ci się zobaczysz:) Rozmowa na niektóre tematy nie zawsze musi być konieczna:)
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Jak ją namówić? Po co namawiać. Działaj i już (...) jeśli Cię kocha bo prędzej czy pozniej nastapi ten moment.

Hm.. Noo wiesz... Dziewczyna jeszcze (!) musi być na to gotowa i chcieć tego..

Zacznij ją namiętnie calować.. W szczególności po szyi :) Dotykaj ją po brzuchu.. Narazie od tego zacznij.. I pomału posuwaj sie do czegoś "wiecej" ... Następnym razem zdejmij jej bluzke (jeśli wyrazi na to zgode.. oczywiscie :p) i całuj ją w okolicy piersi najlepiej nie ściągaj jej jeszcze stanika.. chyba ze ona będzie tego chciala :p) ... Noo ale jak sie juz tak fest podnieci to pewnie ulegnie Tobie.. Tylko spraw zeby jej bylo naprawde miło.. i jeżeli nie będzie chciala tego robic (albo odwzajemniać piszczot) to nie miej do niej pretensji noo i nie wymuszaj tego na niej.. Wiesz.. tak zeby tego później nie żałowala :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Namówić ? Co to w ogóle za słowo ? Jeśli nie chce, to nic nie rób, poprostu... może jeszcze nie jest gotowa. Jak bedzie chciała to da Ci znać :D Ale nigdy nie namawiaj, to może źle zadziałać. Możesz tylko mówić, że chciałbyś jej sprawić przyjemność.
 

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
jestem z moja dziewczyna pół roku, i nie jestem jej pierwszym chłopakiem , wiem ze zaden wczesniej jej nie pieścił...!!
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
Jak namówić dziewczyne na to że pieszczoty(piersi itp) mogą być naprawde przyjemne??

pozatym jak wyperswadować jej że jej piersi są piękne i wogóle...i jak doprowadzić do takiej imntymniej rozmowy ? przecież nie walne prosto z mostu co sądzisz o swoich piersiach lub kiedy masz miesiączke ?
powiedz wskakuj na konika :lol: :lol: :lol:

syp jej duzo komplementow.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Ich się nie namawia. To się po prostu robi!!
 
Do góry