Hunter

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Teksty na niższym poziomie? Nie sądze... Muzycznie może słabo ale teksty to nadrabiają. Moim zdaniem płyta na równi z T.E.L.I. Smierci smiech i Cztery wieki pozniej- najlepsze wg mnie utwory chociaż prawie wszystkie są dobre.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zgodze sie z Toba. W zasadzie nie pamietam zadnego teledysku Huntera, co oznacza ze byly slabe. O ile muza jest dobra, new plyta calkiem ciekawa to za teledyski pala!
nowa płyta jest żałosna, to jakis punk a nie metal, jak zrobią kolejny taki album to zaczne klątwami rzucać xD to bydlactwo wyrządzone swojej własnej twórczości. Dawniej mieli dobre utwory, ale teraz to ślepa uliczka w którą nie warto brnąć.
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
świetny zespół!! poznałam i polubiłam ich dzięki mojemu mężczyźnie, który ich często słucha ;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
W zasadzie winnem się pokajać. Parę tygodni po moich postach w tym temacie (bzdurnych, pisanych na podstawie 3 filmów na youtubie) postanowiłem bliżej zapoznać się z ich muzyką i bardzo polubiłem płytę T.E.L.I. Z dużą częstotliwością do tej pory ją słucham.

Właśnie pierwszy raz przesłuchałem ich najnowszej płyty. Zdecydowanie mi się podoba. Świetna robota. Kupię na pewno.

Na koniec pytanie:
Jakie byście mogli polecić mi podobne zespoły? Głównie chodzi mi o wokal (oczywiście jak najbardziej może być na wyższym poziomie, jedynie o styl mi chodzi ;) ). Przy okazji mile widziane niegłupie teksty.
 

elizabetha6666

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tak, są nieźli.
Ale szczerze mówiąc teksty ograniczają do jednej tematyki...
Ale mi to nie przeszkadza. :)
 

elizabetha6666

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Do jednej tematyki? Niby jakiej? A przesłuchałaś ich całą dyskografię czy tylko parę wybranych utworów ?


Oceniając chociażby HellWood, który skusiłam się przesłuchać mogę wysnuć takie wnioski.
Dziwny z Ciebie człowiek. Oceniasz ludzi powieszchownie...
 

Gwynbleidd

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Lubię Huntera i jestem dumna ze to jest Polska kapela:)
Moim zdaniem maja bardzo ciekawe teksty oraz ogólnie brzmienie:)
Nie mam się do czego przyczepić.
W zasadzie to w tym poście jest wszystko, co chciałem napisać :D
Połączenie ambitnego tekstu oraz świetnego brzmienia i wokalu... Więcej mi nie trzeba :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dziwny z Ciebie człowiek. Oceniasz ludzi powieszchownie...
Powierzchownie. Ty właśnie tak go oceniłaś, stwierdzając po jednym poście, że jest dziwny. Patrz jak to własne słowa potrafią szybko do człowieka wrócić :).

Należy się szacun dla chłopaków za akustyczny koncert na tegorocznym Hunterfeście. Jak zapewne wielu z was wie organizator nie wywiązał się z umów i kilka zespołów nie zagrało. Hunter zrezygnował więc z występu na samym festiwalu i przeniósł swój koncert... na pole namiotowe. Tak powstał Hunter Unplugged ;).
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Należy się szacun dla chłopaków za akustyczny koncert na tegorocznym Hunterfeście. Jak zapewne wielu z was wie organizator nie wywiązał się z umów i kilka zespołów nie zagrało. Hunter zrezygnował więc z występu na samym festiwalu i przeniósł swój koncert... na pole namiotowe. Tak powstał Hunter Unplugged ;).

No ba! Jeśli jechałabym na Hunter Fest, to na pewno na Tiamat, który w pięknym stylu odwołał piątkowy koncert. Nic, tylko strzelić sobie w łeb w takiej sytuacji;) No, i nie było też Machine Head...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Oceniając chociażby HellWood, który skusiłam się przesłuchać mogę wysnuć takie wnioski.
Dziwny z Ciebie człowiek. Oceniasz ludzi powieszchownie...

Na płytce hellwood masz tylko poruszany jeden temat? Ja tam dostrzegam kilka. Zresztą co do samej interpretacji to mogę odesłać do artykułu "satanistyczne teksty" w 2 numerze Mystic Art (z tego roku). Całkiem ciekawy artykuł o tekstach w utworach zespołów grających metal.

Powierzchownie. Ty właśnie tak go oceniłaś, stwierdzając po jednym poście, że jest dziwny. Patrz jak to własne słowa potrafią szybko do człowieka wrócić :).

Należy się szacun dla chłopaków za akustyczny koncert na tegorocznym Hunterfeście. Jak zapewne wielu z was wie organizator nie wywiązał się z umów i kilka zespołów nie zagrało. Hunter zrezygnował więc z występu na samym festiwalu i przeniósł swój koncert... na pole namiotowe. Tak powstał Hunter Unplugged ;).

hm to ciekawie musiało to wyglądać :)
 

binalshibh

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnyśląsk
Bardzo lubię i cenię ten zespół. Dzięki niemu zaczęłam doceniać polski metal ! Wcześniej słuchałam tych wszystkich zagranicznych ludzi,co nie znaczy,że nie słucham dalej :D

Opócz tego polcam także przesłuchać zespół brutal death metalowy Cannibal Corpse

I Vader'a,Panterę,KAT,Illusion ;]

\m/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No ba! Jeśli jechałabym na Hunter Fest, to na pewno na Tiamat, który w pięknym stylu odwołał piątkowy koncert. Nic, tylko strzelić sobie w łeb w takiej sytuacji;) No, i nie było też Machine Head...
To ponoć sprawka Arka Michalskiego i jednej firmy, którzy byli głównymi organizatoramu (powstały nawet wariacje jak - Arek Enemy, Funeral for Arek). Ja na szczęście byłem w ostatni dzień, gdzie zagrali wszyscy.

hm to ciekawie musiało to wyglądać :)
http://www.youtube.com/watch?v=BfjV3jdywwE
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
na poczatku byly glosy ze na hunterfescie zagra In Flames to wtedy bym sie jakos zmotywowal, wywalczyl pare dni urlopu i zjechal do kraju a tak... dla Motorhead specjalnie nie bede jechal chociaz HF jest takim malutkim zalazkiem zachodnich festiwali metalowych
 

kostropaty

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Wiek
43
Miasto
Mazury / Dolny Śląsk
Lubię ich - dobre, (za)długie koncerty na Hunterfeście, zawsze można było spokojnie wyjść, zaopatrzyć się w jedzonko itp. i spokojnie wrócić na coś porządniejszego :D
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Refresh.
Jutro koncert w Mrągowie,jak mi się uda to zapodam jakieś zdjęcia na forum:)
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
Co do nowej plyty najbardziej spodobala mi sie piosenka 'Zbawienia', najmniej 'duch epoki' .....
Mimo wszystko najlepsze albumy to Medeis i T.E.L.I, a z piosenek BiaoCzerw, pomiedzy pieklem i niebem ;]
 

jena

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ogólnie Huntera toleruję, ale nie słucham. Mimo to, "Kiedy umieram", "Nieraj", "Przy wódce", "Płytki dołek", są świetne.
 
Do góry