Hhmm... Jak to rozegrać...jak zrobić niespodziankę.. :P

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Witam..
Razem z przypływem gotówki...naszła mnie ochota na zrobienie małej niespodzianki mojej dziewczynie..
Kupiłem 10 róż.. :p i teraz się zastanawiam jak jej to dać...
bo planowo spotykamy się dopiero za 2 dni...

A ja chciałem tak nagle do niej przyjechać...
ale nie mam fajnego pomysłu..jak jej to dac żeby było ciekawiej.. :p

Tak sobie pomyślałem, że...

Napisze jej smsa... "Hmm... Jak by Ci tu udowodnić jak bardzo za Tobą Tęsknie..."
i wtedy wszystkie róże poukładam pzred drzwiami...zadzwonie dzwonkiem... a sam oczywiście tam nie będe stał..
i Potem napisz... " No to już teraz wiesz jak bardzo Tęskniłem" :D:D

hehe :D:D

JAkieś pomysły na urozmaicenie może macie :p:p ?
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Jak np mieszkasz w wikeszym miescie, zapros ja do centrum handlowego, i niech ona gdzies czeka tam na Ciebie, a Ty dawaj po 1 rozy przypadkowo napotkanej osobi i popros zeby podali Twojej dziewczynie, dzieci tez moga byc, ale to zazwyczaj trzeba im 1-2zl dac :D.
Ostatnia zanosisz sam :p

ale Twoj sposob tez fajny ;)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
jak ja bym dostała różę to bym nie oddała :p
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
jaki pretekst, to jest fakt.

cartman zrobiles tek jak pisales ;>

No dobrze, masz rację :)

Mój kumpel ostatnio zrobił podobną akcję z różą. Kupił różę i podłożył ją swojej dziewczynie na wycieraczkę. Jak już oddalił się odpowiednio od jej domu to zadzwonił i poprosił, żeby wyszła przed drzwi. Przy róży była jakaś karteczka, ale nie jestem pewna, co tam pisało :) W każdym bądź razie dziewczyna była zachwycona - tylko mówiła, że wolałaby za drzwiami ujrzeć jego z różą a nie samą różę ;P
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Oba pomysły są świetne. Aż żal, że nie wszyscy faceci są tacy. Prawda, dziewczyny? <_<
 

jezzy

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
164
Punkty reakcji
1
No nie wiem czy to dobry pomysł z tymi różami pod drzwiami? A jak otworzy jej stary?

A jak kupiłeś te róże już a spotkanie za dwa dni to ciekawe jak one będą do tego czasu wyglądać i ile u niej wytrzymają xD

Nie wiem co ci doradzić nie mam pomysłu, jak ja chce zrobić niespodziankę to po prostu przychodzę i to już jest niespodzianką xD
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Napisałem tak jak zrobiłem :p 11 róż przed drzwiami :)) I wszystko się idealnie udało :p

Warto...mówię wam.. :p hehe
 
Do góry