Gwiazdkowy Prezent Dla Chłopaka/dziewczyny

Status
Zamknięty.

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
ja kompletnie nie mam pomysłów na prezenty i zawsze mam problem co komu kupić :/

a chlopakowi kupiłam bokserki,czekolade i dezodorant w sztyfcie
skromne no ale co tam ;)
 

MISTRZO2

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
no poradzcie co masm jako chlopak chlopakowi fajnemu koledze...opisalem juz wczesniej
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
MOJE PREZENTY ( niektóre już zakupione, niektóre wciąż czekają aż trafią do mojej szafy na klucz , w której przechowuję prezenty).
Mama.
-Piękny perfum z Avonu Treselle Silver.
-Niebiesko-żółty szlafrok z froty.
-Porcelanową filiżankę w pomarańczowo-czerwoną kratę.
- Zestaw metalowych garnuszków ( do przewożenia jedzenia).
Justyna ( siostra).
- Srebrny naszyjnik z zielonymi cyrkoniamii.
- Porcelanowy aniołek z podpartą głową.
- Kapcie z zielonymi cekinami.
- Pamiętnik ze Snoopym.
Tata.
- Niebieskie krawat w szare paski.
- Wodę po goleniu z Nivea.
- Portfel z firmy ANDROS.
- Granatowe i czarne skarpetki.
Amelka ( córka).
- Dwie bluzeczki, jedna różowa , jedna niebieska.
- Spodenki i spódniczkę . Spodnie różowe, a spódniczka czarna.
- Mięciutką poduszkę z aplikacją Kłapouchego.
- Zabawkę pluszową w kształcie serduszka.
 
M

Malibu Shop

Guest
Myślę, że bardzo dobrym prezentem dla faceta jest coś praktycznego, a zarazem miłego..

Na przykład zegarek, telefon, ładny zapach czy jakiś ciuch! A najlepsze są niespodzianki! ;)
 

black-she

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
41
A co dla faceta z którym jest się dwa miechy niecałe i nawet nie uzgadnialiście czy sie obdarowujecia a jednak chcesz mu cosik fajnego dać ?
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
dla chłopaka pół litra lub dziewczyna a dla dziewczyny jakies lepsze wino lub chłopak a najlepiej wszystko na raz
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
A ja uważam, że prezenty powinno się dobierać indywidualnie do osoby. Jak znamy kogoś dobrze, wiemy o czym marzy, co by tej osobie przydało się, co sprawiłoby radość...

:)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A mi i mojemu chlopakowi prezenty sa na razie zbedne , tak jak wspolne spedzanie swiat, ktore spedzamy na razie oddzielnie, on ze swoja rodzina , ja ze swoja. Oczywiscie, jak juz nasz zwiazek bedzie zaawansowany bardziej np narzeczenstwo, to na pewno sie to zmieni ;) Teraz nie widzimy potrzeby, ale na mikolajki kupil mi ksiazke, a ja niestety nie mialam kasy . A jestesmy razem 2 lata.
Pozdrawiam :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Każdy Twój post będę potępiał. On chociaż święta chce mieć wolne od Ciebie, i dobrze.
 

Strejt

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
1
Hmm A może macie jakiś pomyśl na drobiazg w stylu: nie zapomij o mnie nigdy w życiu...
Chciałbym dać to bardzo ważnej osobie w moim życiu, która znaczy coś wiecej niż tylko być lub nie ale.. jest problem bo tą osobą jest przyjaciółka, nie partnerka wiec jest to troszkę skomplikowane, myślałem nad jakimś naszyjnikiem czy coś w ten deseń ale możę Wy macie jakiś pomysł?
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Jesteś tak płytka, mało wartościowa, że nie muszę Cię osobiście poznawać, by wiedzieć jaka jesteś. Doskonale wiem jaka jesteś, i takie coś jak Ty powinno się deptać, czy robić cokolwiek by Was nie było.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jesteś tak płytka, mało wartościowa, że nie muszę Cię osobiście poznawać, by wiedzieć jaka jesteś. Doskonale wiem jaka jesteś, i takie coś jak Ty powinno się deptać, czy robić cokolwiek by Was nie było.

Tak, oczywiscie, skoro lubie mowic o tym, ktorego kocham, to co najmniej dziwne, jestem plytka, glupia, infantylna... ale niewazne, mam swoj swiat, jestem bardzo szczesliwa , a innym nic do tego ;) A co Tobie do tego jaka jestem ? Mam swoje zycie i moge postepowac jak chce, Ty nie powinnes sie mieszac i pisac, ze powinno sie "nas" deptac... nie rozumiesz, ze ktos moze jest inny niz Ty?
 
C

Crockett

Guest
Choć nie na temat to się wtrącę. Wiesz Monique19, że chodzi tylko o to, jak często i w ilu miejscach potrafisz powiązać każdy wątek z osobą Twojego chłopaka i Twoim związkiem. Ja to rozumiem. Nie wiem czy mi ktoś nie byłby w stanie zarzucić tego samego. Z pewnością o swojej partnerce wspomniałem nie raz ale myślę, że w zdrowej ilości i nie bez powodu. Myślę, że Ty robisz co nazbyt często a wytłumaczeń i domysłów może być sporo. Chcesz się dzielić tym szczęściem czy może coś jest nie tak, że tu właśnie podbudowujesz wizję Waszej pary? Jedno z dwóch...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Choć nie na temat to się wtrącę. Wiesz Monique19, że chodzi tylko o to, jak często i w ilu miejscach potrafisz powiązać każdy wątek z osobą Twojego chłopaka i Twoim związkiem. Ja to rozumiem. Nie wiem czy mi ktoś nie byłby w stanie zarzucić tego samego. Z pewnością o swojej partnerce wspomniałem nie raz ale myślę, że w zdrowej ilości i nie bez powodu. Myślę, że Ty robisz co nazbyt często a wytłumaczeń i domysłów może być sporo. Chcesz się dzielić tym szczęściem czy może coś jest nie tak, że tu właśnie podbudowujesz wizję Waszej pary? Jedno z dwóch...

Nie. Wlasnie chce sie dzielic swoim szczesciem .. i jest tak wielkie niepohamowane, jestem osoba tak wylewna, ze nie mam skrupolow, by cxzesto o tym pisac. A dziwie sie Wam czasem, bo ja zawsze jak czytam, ze komus sie wiedzie, to jestem happy razem z nim :)
Czemu myslales ze ppdbudowuje wizje naszej pary? Glupota. Pisze jak naprawde jest miedzy nami, choc wspomnialam tez ze byl gorszy okres rok, ciagle klotnie, glownie przeze mnie, glupie zakazy, to jak ograniczalam go (wiec widzisz potrafie napisac ze niew bylo zawsze kolorowo, a przeciez moglabym klamac ze bylo inaczej) ale teraz wszystko zmierza ku dobremu mimo ze na razie nie ma wspolnych swiat , ze nie gadam z jego rodzina i takie tam, ale dbamy o zwiazek i nie popelniam dawnych bledow :)
Poza tym ograniczylam pisanie o nim :]
 

Fajnienie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem fajne prezenty są takie od siebie, ja np. zamiast perfum wolałabym co zreszta też dostałam jakiś filmikim sklejony przez ważna osobe z nagraniami najważniejszych momentów z wykorzystaniem ulubionej muzyki i takich rezczy o ktorych wiemy tylko oboje takei z pomyslem, nie wiem np. ja mialam z urywkami fajnych rozmów na gadu, zdjeciami, z wirtualnym spelnieniem moich bardzo nie osiągalnych marzen i tak mozna wymieniac i wymieniac, abo tez fajnie np kolaz zdjec w jakiejs antyramie albo jakis plakat z jakas ajna historia żeby to mi przypominalo zasze ten dzien.
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
A dla mnie sprawa jest prosta: dla dziewczyny zawsze kupuję biżuterię,np w tym roku dostała ode mnie kolczyki,bardzo się ucieszyła. A dla brata kupuje gry,ponieważ się tym interesuje:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry