Głosniki

kubakow123

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam! Otoz chce sobie kupic glosniki do komputera Creative P5800. Chce uslyszec wasza opinie o tym zestawie glosnikow(najbradziej chodzi mi o bassy).
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Wszystkie zestawy Creative, które słyszałem mają mocny, niski bas. Jeśli na niskim paśmie zależy najbardziej przejrzyj również inne 5.1 Creative i raczej sugeruj się ceną, bo praktycznie każdy wyższy zestaw tej marki ma ma bardzo dobrej jakości jakość dźwięku. Ten zwrócił moją uwagę: http://www.3kropki.pl/p/5/7/creative_inspire_t6100_5_1_retail.php jest chyba tańszy od tego, który wymieniłeś.
 

kubakow123

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Te glosniki co podales to ma moj brat i sie wedlug mnie gorzej spisuja niz P5800. Chce je jupic na allegro. Oplaca sie?
 

irider

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
mój kolega je ma - brzmią ok, w tym przedziale cenowym jeden z lepszych wyborów :)
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja tez słyszałam dużo dobrego generalnie o głośnikach Creativ :) Jeśli szukasz, to zajrzyj sobie tutaj, mają bardzo duży wybór a d tego w razie jakichś wątpliwości łatwo uzyskać od nich pomoc- mają naprawdę świetną obsługę klienta :)
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
W dosłownym tego słowa znaczeniu opłaca się, bo na allegro są przeważnie niższe ceny niż w tradycyjnych sklepach. Osobiście zastanowiłbym się nad kupnem w sprawdzonym sklepie internetowym, bo wtedy masz gwarancję, że sprzęt będzie kompletny, oryginalny (choć może w przypadku głośników rzadko się to zdarza), a ceny są w porządku. W kwestii tego typu sprzętu miałem do czynienia z 3kropki.pl i mogę mocno polecić, stąd poprzedni link.
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Sama posiadam Creative. Są po prostu rewelacyjne. i można je określić - jakość z wyższej półki za cenę z niższej". Jestem nimi zachwycona...
Nie miałam zbyt dużo wolnych funduszy, więc postanowiłam rozejrzeć się po sklepach internetowych i w sumie najwięcej fajnych promocji było w sklepie 1komp.pl. No i tam kupiłam. Poniewąz nigdy wcześniej nie kupowałam "online" to kupiłam za pobraniem - i wszystko doszło jak trzeba, gwarancja itp.
Ogólnie Creative cieszą się dobrą opinią.
 
Do góry