Ginekolog W Krakowie

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Znacie moze jakiegos dobrego ginekologa w Krakowie? Generalnie chodzi o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych bez zgody rodzicow (troche sie o to rzucaja :p).
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No nie wiem jak w Krakowie, ale w Rzeszowie to mozesz dostac tabletki antykoncepcyjne u wiekszoci ginekologów bez zgody rodziców, a prywatnie to juz na pewno u wszystkich lekarzy :). Zycze powodzenia w szukaniu :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A jestescie ciekawe? :D Chcialam tylko spytac o objawy zapalenia gardla :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
A widzisz...
To aj byłam najblizej, bo doszłam do zębów, a to już tak niedalko do gardła.... ;)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jak tak bedziemy Jelonkowi pomagac w znalezieniu ginekologa to ona chyba predziej trafi do jakiegos psychiatry... haha :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No rozrywki tak :). w koncu u ginekologa jej nie znajdzie... :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No rozrywki tak :). w koncu u ginekologa jej nie znajdzie... :p

E czy ja wiem? :D Juz bylam, wydawalo mi sie, ze lekarka bedzie niemila (bo stara :p), ale jest zarabista! :D I wygadana, spedzilam w gabinecie 45 minut i dowiedzialam sie, ze naleze do 30% kobiet, ktore maja macice w "zla strone" :p I tak nie bardzo wiem, o co chodzi i co z tego, no ale...jestem oryginalna :lol: I co najwazniejsze, jak sie dowiedziala, ze jestem 11 miesiecy z chlopakiem, nie zaczela mi prawic moralow na temat przygodnego seksu, jak to robil ostatni ginekolog, u ktorego bylam :lol: :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nio to fajnie ze fajnie było :D.
To Jelonek jakiego lekarza teraz szukasz?? My Ci pomozemy :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Na razie nie, na razie boje sie cytologii, ktora beda mi robic w srode :p :D A za dwa tygodnie zaczynam brac pigulki. I potem za 1,5 miesiaca ide na kontrole do ginekologa znowu :D Ale na razie sie nie sypie, lekarze mi niepotrzebni :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jelonek cytologii to sie nie ma co bac, nawet nie bedziesz wiedziała w którym momencie babki Ci pobierze próbke do badania. To jest bezbolesne, tylko tak groznie brzemi :p. Spoko spoko nie ma sie czym przejmowac :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Co do tabletek - MOŻE PRZEPISAĆ KAŻDY LEKARZ! Nawet okulista :D !
No Jelonek ja sie jeszcze tez nie spotkałam zeby okulista przepisywał tabletki antykocepcyjne.....
Kremenaros Ty to chyba nie jestes w temacie co mi sie tak zdaje.... albo masz wszechstronnie uzdolnionego okuliste :p

Co do tabletek - MOŻE PRZEPISAĆ KAŻDY LEKARZ! Nawet okulista :D !
No Jelonek ja sie jeszcze tez nie spotkałam zeby okulista przepisywał tabletki antykocepcyjne.....
Kremenaros Ty to chyba nie jestes w temacie co mi sie tak zdaje.... albo masz wszechstronnie uzdolnionego okuliste :p
Chyba ze Ci chodzi o okuliste, ale "dolnego"... :p :p :p
 
Do góry