Fryzura

Giani

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
1
http://naszefryzury.pl/fryzura/943

Co sądzicie o tej fryzurze? Trudna do zrobienia i utrzymania? I jak dogadać się z fryzjerem aby efekt był bardzo zbliżony???
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Fryzjerowi najlepiej przynieś zdjęcie ; D
Co do trudności utrzymania się nie mam co wypowiadać.
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Do zrobienia ;) moja dziewczyna robi takie na sesje modelingu i spokojnie cały dzień wytrzymują - tylko trzeba dobre kosmetyki do tego, jak ja sobie coś robię to używam kosmetyków Toni&Guy ale nie zawsze mam do nich dostęp w moim osiedlowym sklepiku ;P
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Fryzjerowi najlepiej pokazać zdj wiadomo nie zrobi ci identycznej. myślę, że by fryzura się utrzymała ale jakie nie mam pojęcia. Fryzura mi się nie podoba.
 

czakrak

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi też fryzura się nie podoba, poza tym myślę, że byś musiał używać bardzo dużo lakieru, żeby taki efekt się trzymał przez cały dzień.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Do zrobienia ;) moja dziewczyna robi takie na sesje modelingu i spokojnie cały dzień wytrzymują - tylko trzeba dobre kosmetyki do tego, jak ja sobie coś robię to używam kosmetyków Toni&Guy ale nie zawsze mam do nich dostęp w moim osiedlowym sklepiku ;P
ja to kupuje w rossmanie ich kosmetyki.
 

przemekk1989

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bytom
Osobiście fryzura mi się nie podoba. A poza tym teraz jest zima wiec wszyscy w czapkach chodzą, więc nie wiem czy jest sens robienia jej w ogóle :)
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
to że czapka to nie znaczy że się rozwali fryzura... jak były dobre kosmetyki do modelingu to powinna wytrzymać i powórcić do swojego kształtu po zdjęciu czapy.
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Racja - dobre kosmetyki to podstawa, zapamiętują układ fryzury i po zdjęciu czapki nie ma z tym problemu. Wystarczy przejechać ręką po włosach, żeby nie były ulizane i po tym już same wracają do swojej fryzury.
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Tak jak ze wszystkim, zainteresować się i sprawdzać :) dla mnie najlepsza okazała się do czesania guma Toni&Guy, po drodze była Joanna i Schwarztkopf ale zdecydowanie wole moją obecną :)
 
Do góry