Depilatory

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
ja miałam wcześniej brauna a teraz mam philipsa satin ice z nakładką golącą i złuszczająca oprócz normalnej. kupiłam na ebayu jakoś tanio było i uważam, że jest ok. za pierwszym razem jak goliłam pod pachami, to rzeczywiście był ból, ale teraz spoko, już się przyzwyczaiłam. najwyżej jak są podrażnienia, to alantanem posmaruje i jest git :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja mam philipsa :) super sprawa.... tylko... to szczypanie :) pierwsze włoski są najgosze ;) a pozniej juz z gorki ;) Tylko cos mi sie wydaje ze nie wyrywa mi wszystkich z cebulkami...
 

Kely

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam Dziewczynki mam pytanko !!! Była mowa o pachach, nogach, męskiej klacie ha ha ... a na temat bikini???? Da się bikini wydepilować depilatorem??? Ale nie chodzi mi tu o linię bikini tylko do zera w tym miejscu???? Proszę odp:)
 

NajnaRN

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olsztyn
Na samym początku bardzo boli ale po paru minutach idzie się przyzwyczaić, następna depilacja nie boli tylko jakby trochę gilgocze, ale zawsze im wyżej ciała tym bardziej boli, ale naprawdę tylko na początku jest tak strasznie a potem to luzik;)
 

judytablondyna

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Warszawy
mam pytanie: czy warto kupować depilatory z nadmuchem zimnego powietrza albo z nasadką chłodzącą? Czy ból przy wyrywaniu włosków faktycznie będzie mniejszy??
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
ja mam z nasadką chłodzącą. :) jeśli chodzi ci tylko o depilację nóg to prawie wcale nie boli, może trochę na początku, ale później jest już okej. :)
 

koszatniczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
witam ;) a w jakiej cenie można kupić taki depilator tak w 100zł bym się zmieściła???:D:D:D :D
 

pragha

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Trochę na początku boli ale szybko można się przyzwyczaić...nie przesadzajmy, można bez problemu znieść te parę minut dyskomfortu a w zamian mieć gładziutkie nogi przez 2 tyg. Ja mam depilator brauna silk-epil i jestem bardzo zadowolona. Ma wymienne główki, różne bajerki do masażu itd. Można także wymienić na główkę-golarkę:) i ją stosuje do bikini. Ogólnie depilator to fajna sprawa zwłaszcza w lecie.
 

anusia17117

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska/okolice Oświęcim/Wadowice-Zator
hej mam takie pytaniejaki najbardziej depilator polecacie bo ja właśnie zamieżam zaopatrzyć sie w akie podobno cudeńko i ni wiem jaki kupić bo każdy radzi co innego a więdz słucham was dziewczyny jaki wy byscie mi doradziły bo niektóre z was to sie juz z deilatorami spotkały a więdz z własnych doświadczen mowcie a wiedz słucham........! BB)
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
ostatnio zaczełam zastanawiac sie nad kupnem depilatora.
widze ze wiele osob ma depilator z braun albo z philipsa.
wiec chcialabym sie zapytać mniej więcej ile kosztuje taki depilator?
 

xmoooniax

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
siema ja mam pytanie odnosnie bikini czy mozna depilowac czy bol jest podobny jak i na nogach czy wiekszy z gory dziekuje za odp ;)) :lol: :lol:
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Są specjalne nakładki do okolic bikini, ale i tak boli bardziej. No ale do wszystkiego się można przyzwyczaić ;) ja używam depilatora Brauna i jestem zadowolona. Duży wybór depilatorów jest na electro.pl, także tych poniżej 100 zł: http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_Depilator_2170_Solo_Eversoft_28wysylka_od_12_zl_29_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-59320,192.html, http://www.electro.pl/produkt-ROWENTA_Depilator_EP3130D0_Lovely_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS-38989,192.html, http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_Depilator_3170_Solo_2B_NOTATNIK_magnetyczny_GRATIS_28WYSYlKA_OD_12_zl_29-64088,192.html Używam tego ostatniego i nie narzekam, szczypało trochę na początku, ale teraz już nic nie czuję. Może trochę głośno chodzi, ale to mi jakoś nie przeszkadza ;)
 

dukki

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
długo sie zastanawiałam nad kupnem takiego sprzętu.w końcu zakupiłam w super promocji depilator Philipsa http://www.hiperokazja.pl/philips-depilator-hp6409-03.html i jestem z niego bardzo zadowolona :) bałam się że będzie bolało przy depilacji, ale depilator jest raczej "delikatny" :p wreszcie mam spokój z włoskami na kilka dni!!! polecam. wyrzucić wszystkie żyletki!
 
Do góry