Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Pasiasta

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Borówiec
u mnie nic :/
wogóle nie przysyłają odpowiedzi, a jak przysyłaja to negatywną :/

Dokładnie, u mnie tak samo... Jak na razie tylko Ziołolek mi nie odpisał, a przyslali 6 próbek i maaaaaasę ulotek, dostałam też tą próbkę odświerzacza o zapachu sosny czy jak to zwał. W każdym razie wysłałam ok. 55 maili
 

malenstwo_84

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
110
Punkty reakcji
0
to lepiej nie wiedz ile ja wyslam :p

ale raz pzryjdizesz a tam listonorz z siekiera na Ciebie ze tyle dla Ciebie rzeczy musial nosic;)

ale skzrynak dizs pusta - jak codzien...

i kolejne odpowiedzi negatywne i "moze"
 

malenstwo_84

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
110
Punkty reakcji
0
a ile czekalas na tego hugo?? i to byla kartka zapachowa czy co???

btw: wiekszosc adresow probek zagranicznych ma maly haczyk ktory czesto napisany jest jak sie juz wypelni ankiete i klika wyslij, a mianowicie only for resident US

czy ktos jak sie tam rejestrowal i byla taka inf to dostal pozniej cos??? i czy ktos wogole dostal jakies kosmetyki z zagranicy??? albo ajkeis probki procz z ambasad??/
 

Slowiczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
na krześle przy biórku
własnie ja tez zamowilam tego hugo bossa ale nie przyszedł mi jeszcze, ile do Ciebie szedł? no i jaka jest ta próbka? taka zwykla jak po kremiku? czy mala fiolka 2ml?

dzisiaj pierwszy raaz od 2 tygodni moja skrzynka byla pusta :(
 

Pasiasta

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Borówiec
Dziewczyny, a wiecie może gdzie można zamówić próbkę karmy dla kotka albo jakiś innych artykułów kocich?? :D
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, a wiecie może gdzie można zamówić próbkę karmy dla kotka albo jakiś innych artykułów kocich?? :D

hehehe... ja tez bym byla zainteresowana ;)

A tak wogole to hej :) jestem tu nowa ,choc probkomania interesuje sie od jakiegos czasu. Na swoim 'koncie' mam juz probki z dermiki ,mincera,yves rocher ,ob i katalogi z ciuszkami i kosmetykami oraz pare probeczek ktore dostalam w aptekach; takich firm jak: 3xiwostin i pojedyncze z vichy, floslek, dermedic, tołpa no i to chyba tyle ..
 

malenstwo_84

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
110
Punkty reakcji
0
kiedys byly probki w wiskasie (czy ajk to sie pisze ;)) a teraz to nei wiem :/ na jakis zagranicznych stronach sobie pozamawialm (podane byly tu wczesniej) ale nic nie wiem....

kolastyna odpsiala mailam podac rodzaj cery czy cosik i wiek.. ale zastzrgla sobie ze niekoczniebedize maila te probki co trzeba...

jetix - hmm nie wysylaja gadzetow :/
 

Pasiasta

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Borówiec
Good day Karo.look!
A Genuine Univers1ty Degree 1n 4-6 weeks!
Have you ever thought that the only thing stopping you from a great job and better pay was a few letters behind you name? Well now you can get them!
BA BSc MA MSc MBA PhD
Within 4-6 weeks!
No Study Required!
100% Verifiable!
These are real, genuine degrees that include Bachelors, Masters, MBA and Doctorate Degrees. They are fully verifiable and certified transcripts are also available.
Just call the number below.
You?ll thank me later?
Begin Now +1 206-600-5202
Anytime
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+
but the first actually. On the other hand, it would seem to beand B are greater, as when you mix wine with water; for eachbefore the division): hence, even if all the points be put together,nothing is actually infinite. A thing is infinite only potentially,principle applies also to 'alteration'. Flesh is said to have been

Wie ktoś o co chodzii?? Jeśli ma ktoraś z was elektronicznego tłumacza to proszę o pomoc!! Dostałam to od jednej z firm którą pytałam o próbeczki, ale nie wiem od której... B)



kiedys byly probki w wiskasie (czy ajk to sie pisze ;)) a teraz to nei wiem :/ na jakis zagranicznych stronach sobie pozamawialm (podane byly tu wczesniej) ale nic nie wiem....

kolastyna odpsiala mailam podac rodzaj cery czy cosik i wiek.. ale zastzrgla sobie ze niekoczniebedize maila te probki co trzeba...

jetix - hmm nie wysylaja gadzetow :/


A tak w ogóle to poratuj mnie i daj maila do Kolstyny prooszę... :tak:
 

Kiniaa94

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dziołchy, spóźniłyście się. )': Whiskas w ramach akcji 'Rośnij zdrowo' przesyłał jedzonko, i to dość sporo. (zobaczcie>> http://www.whiskas.pl/NR/rdonlyres/D78AB17...kas_myszka.jpg) Na dodatek kilka dni temu dostałam mega zestawiki dla dorosłych zwierząt.
Royal canin wysyła na 100%. E-mail do nich: info@royal-canin.pl info@royal-canin.pl Warto popytać się w sklepach zoologicznych, bo dają tam czasem próbki jakiejś lepszej karmy. Friskies kiedyś wysyłał, nie wiem, jak jest teraz. Formularz Nestle: http://www.nestle.pl/ne_kontakt_form.asp
Greenies przesyła ciasteczka dla kotów i kości dla psów (które u nas kosztują 1,30 :D) na 100%. Wystarczy wejść na ich stronkę http://smarttreater.com/en/get_greenies i kliknąć na Samples for multiple pets. Można zamówić max. 3 próbki. Jeśli macie problem z wypełnieniem formularza, to piszcie na gg. Mój nr to 3462461. Zapraszam na forum Kafeteria, bo stamtąd jestem. :'P Adres tematu o próbkach: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=214847 Pozdrawiam. :'D
 

malenstwo_84

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
110
Punkty reakcji
0
nio kicha i to starszna :( kolejne na nie :(
ale nie lam sie bedize siii

rachel - napislam do nich na @ .com :p to odpisali do mnie i podali @ do ich reprezentantki w PL. nio i napsilam do niej.. ciekawe co z tego bedzie....

@ do kolastyny: infolinia@kolastyna.com.pl
 

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
Zapraszam do logowania się na stronke darmowe gadżety , mozna wygrac wiele nagród ;)

Proszę podczas rejestracji wpisać mój e-mail jako osobę która poleciła tę stronkę, z góry dziękuję!!! :* MIłej zabawy!!
 

malenstwo_84

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
110
Punkty reakcji
0
Janssen-Cilag - nie wysylaja gadzetow - nio chyba ze tylko mi.

co do tej stronki podajej wyzej to sie loglam - ale nie mam z natury szczescia - aczkolwiek zobacyzmy jak to bedzie :p

nio i mam pzreczucie ze dizs dostane sw pierwsza paczke z probkami :D
 

Pasiasta

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Borówiec
Oj dziołchy... Na 55 maili przyszło 53 negatywne... Pomocy!!! Malenstwo, ja takie przeczucie mam na co dzień, ale może tobie się sprawdzi :D:D Zamówiłam próbki wełny na http://www.niteczka.pl więc może w najbliższym czasie cośik będzie... :/
 

kaasik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
To jedno wielkie dno, jedynie dla zwierzaków przychodzą fajne rzeczy- mojemu psu się bardzo spodobały o np z pedigree
 
Status
Zamknięty.
Do góry