Czy są w ogóle zboczone dziewczyny? Czy jest takie zjawisko w przyrodzie? Mówię o gatunku ludzkim 😋

PissLover

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2024
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kontynuując mój post w odpowiedzi na post kolegi o portalach erotycznych, chcę tym samym powiedzieć, że obiłem się o kilka (set 😜) kobiecych profili na jednym z nich. I mój wniosek jest taki, że nie ma zboczonych dziewczyn. No chyba, że chcą zachęcić mężczyznę do spotkania, tzw konkretnego.

Mylę się? Ktoś zna taką?
😈
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 334
Punkty reakcji
200
To że ktoś czegoś nie spotkał nie jest dowodem na to że to coś nie istnieje.
Skoro zboczeni mogą być faceci to czemu nie kobiety?
Podobno mamy równouprawnienie.
Tak przy okazji forumowicz od urodzenia jest taki...monotematyczny...czyli "świat się wali" a forumowiczowi tylko d.. w głowie?
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
Kobiety są znacznie bardziej selektywne ale mają często nawet bardziej rozbudowana fantazje w łóżku. W naszym kręgu kulturowym jest to niestety publicznie tlamszone więc trzeba się naprawdę, naprawdę dobrze najpierw poznać - choć wiadomo nie zawsze ;P. Pozytywnie zboczonych kobiet jest sporo i nawet jestem żonaty z jedną. Także potwierdzam z autopsji. Węgierki i Portugalki w mojej ocenie najbardziej otwarte i chetne do naprawdę daleko idacego eksperymentowania. Podobno też Czeszki ale nie znam osobiście.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
373
Punkty reakcji
50
Na Węgrzech w tych termach budapeszteńskich (ale nie tych głównych), to się orgie nocami organizuje z tego co czytałem (czytałem jak szukałem do których term pójść, żeby się czasem spermy nie napić niechcący xd)
 

PissLover

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2024
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kobiety są znacznie bardziej selektywne ale mają często nawet bardziej rozbudowana fantazje w łóżku. W naszym kręgu kulturowym jest to niestety publicznie tlamszone więc trzeba się naprawdę, naprawdę dobrze najpierw poznać - choć wiadomo nie zawsze ;P. Pozytywnie zboczonych kobiet jest sporo i nawet jestem żonaty z jedną. Także potwierdzam z autopsji. Węgierki i Portugalki w mojej ocenie najbardziej otwarte i chetne do naprawdę daleko idacego eksperymentowania. Podobno też Czeszki ale nie znam osobiście.
Tak, Czeszki tak, poznałem ładna nieźle pokręconą 🙃. Filmy też maja fajne
 

PissLover

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2024
Posty
7
Punkty reakcji
0
To że ktoś czegoś nie spotkał nie jest dowodem na to że to coś nie istnieje.
Skoro zboczeni mogą być faceci to czemu nie kobiety?
Podobno mamy równouprawnienie.
Tak przy okazji forumowicz od urodzenia jest taki...monotematyczny...czyli "świat się wali" a forumowiczowi tylko d.. w głowie?
🤣🤣 fajnie napisałeś 😜
Ja troche liczyłem, że jak walnę w stół to te Nożyce się odezwą 😈, zaprzeczą 😜, będą chciały udowodnić 😜 i umówiạ się wreszcie, żebym nie miał żadnych wątpliwości 😂😂
A nie same Noże tu swoje mądrości🤣🤣

No może jestem troche monotematyczny 😋, ale w końcu dlatego tu do Was trafiłem ❤️
 

PissLover

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2024
Posty
7
Punkty reakcji
0
Na Węgrzech w tych termach budapeszteńskich (ale nie tych głównych), to się orgie nocami organizuje z tego co czytałem (czytałem jak szukałem do których term pójść, żeby się czasem spermy nie napić niechcący xd)
Ja byłem ostatnio z dziećmi w hotelu z basenem i dzieci koniecznie chciały po całodniowej wycieczce zdążyć na basen. A wcześniej pytaliśmy do której basen jest czynny. Okazało się że do 22, ale nikt nie powiedział co się tam dzieje między 21 a 22 😂😂
Po pierwsze nie chcieli wpuścić zawiedzionych dzieci. A po drugie zaczęły się tworzyć różne pary homo i hetero.
Więc nie tylko Węgrzy są tacy pomysłowi 😈
 

Mateusz199

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2024
Posty
11
Punkty reakcji
0
hej,
Jeśli chodzi o te portale erotyczne, to ja też miałem trochę do czynienia z nimi. I powiem szczerze, że zgadzam się z tobą - większość tych profili to po prostu fejkowe konta albo boty. Ciężko znaleźć tam prawdziwe osoby, które faktycznie chcą się spotkać.

Pozdrawiam, Mateusz 😊
 
Do góry