Co sądzicie o rozmiarach penisa ?

  • Thread starter SSaMMoTTnIIa
  • Rozpoczęty
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
Małe jest piekne part II

Za nomową dwóch sympatycznych panów zakładam ten temat ;) A więc panie i panownie: Co sądzicie o rozmiarach penisa, czy gra dużą rolę? Ja słyszałam ze tu grubość najważniejsza jest. :D
 
G

Guziol

Guest
Ciekawi mnie jaki rozmiar w CM Tobie odbpowiada:>??, i czy w towarzystwie samych pań rozmawiacie na takie tamaty, może jakis przykład:>??
:niepewny:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
guziol a coś ty taki ciekawski :p według mnie ani grubość ani długość nie ma aż tak dużego znaczenia najważniejsza jest pozycja bo wtedy nawet mały potrafi wiele :]
 
G

Guziol

Guest
pozycja czy nie pozycja do tego jest potrzebna miłość, ale co prawda to prawda pewien asortyment też jest potrzebny.
Ja nie jestem ciekawski tylko się pytam :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no nie tylko miłość ale jeszcze odpowiednia oprawa np, jeszcze gra wstępna itp. ja tylko wymieniła jedno
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
A jednak zrobilas temat :hurra: Ja jeszcze sie nad tym nie zastanawialem bo to powinny sie chyba wypowiadac kobiety. No nie????
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Moim zdaniem nie sa wazne poszczegolne wyzej wymienione czesci :hyhy:
Wazne jest zeby to wszystko sie ze soba jakos pozadnie zgralo i wtedy moze byc calkiem fajnie ;)
 
G

Guziol

Guest
Zgadzam się poczęści z XADK, ale tak czy siak miłość jest potrzebna. Ona jest jak śmietanka z wisienką na czubku dobrego tortu :rotfl: . A asortyment jeżeli o to chodzi jednak musi być jest jak cisto do tortu a cała reszta ja wszelkie dodatki. Co prawda nie jestem ekspertem ale mniejwięcej tak to można określić :D
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
XADK napisał:
Moim zdaniem nie sa wazne poszczegolne wyzej wymienione czesci :hyhy:
Wazne jest zeby to wszystko sie ze soba jakos pozadnie zgralo i wtedy moze byc calkiem fajnie ;)

ale żeby się dograło, to trzeba się dobrać,a top już nie mała sztuka. często mówi się, że to miłość jest najważniejsza a seks jest tylk ododatkiem. Ja uważam, że seks jest tak samo ważny jak miłość. Znam zbyt wiele par, które się rostały bo seks nie był zbyt dobry
 
Z

Zając Poziomka

Guest
Właśnie bo jak jakaś baba ma wścieklizne macicy to małym felkiem jej niezadowolisz :):):)
 
W

Weronika

Guest
Nie wiem dlaczego wy sądzcie że im wiekszy rozmar tym lepszy, a przeciez tak nie jest
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
nie twierdzę, że im większy tym lepszy, ale musi być odpowiedni i to zależy też od kobiety.........
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Wszystko zalezy od upodobanie. Jedni wola takie inni takie tak juz jest! :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
A wlasnie SSaMMoTTnIIa. JAk ty teraz uwazasz i czy nasze wypowiedzi sa wystarczajace???? Czy cie zadowalaja?? :rotfl: :hyhy:
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Według mnie to tu się raczej panie powinny wypowiedzieć, ale sądzę, że Tom ma rację - to zależy od gustu

PS: orientuje się ktoś jaka jest średnia krajowa? :hyhy:
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
Tom napisał:
A wlasnie SSaMMoTTnIIa. JAk ty teraz uwazasz i czy nasze wypowiedzi sa wystarczajace???? Czy cie zadowalaja??
Hehe, no powiem ze są bardzo interesujące pomimo ze wszyscy się zgadzają to każdy dokłada coś swojego :D I tak trzymać chłopaki i dziewczyny :p

Ja też nie uważam zeby wielkość miała znaczenia ale tez nie uważam zeby kobieta dobrze się zabawiła z 3 centymetrami ;)
****
Podobno kobietę moze zadowolić 2,5 cm.!!
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
A skąd SSaMMoTTnIIa, się takie wielkości biorą, bo chyba lekko niedoinformowany jestem? Zdezorientowany
NO wlasnie kto wymysla takie teksty??? Przeciez nie mezczyzni. Biora sie z jakis czasopism czy co??? :niepewny: :looka:
 
Do góry