Cerabit

iwaczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mam 5 do rozdania w konkursie na najfajniejszą recenzję dla tabletek na cerę i trądzik o nazwie CERABIT. Recenzje proszę pisać na forum do 15-07-2009r. 5 osób dostanie koszulki a jeśli hasła będą naprawdę dobre to dorzucę jeszcze kosmetyk. Zapraszam do udziału i życzę miłej zabawy. Jak chcecie coś więcej wiedzieć o Cerabicie to na : www.cerabit.pl
 

Attachments

  • fotki2.jpg
    fotki2.jpg
    97,8 KB · Wyświetleń: 110

laksyra

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Moge dostac za darmo?
jeszcze nigdy nie gostalam zadnej koszulki i nie mam pojecia skad je bierzecie..;/
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Recenzja:
Tabletki cerabit dbaja o moją skórę, dzieki nim, skóra jest gładsza i bez żadnych problemów. Sa na prawde wyjątkowe i godne polecenia, zawierają wyciąg z bratka, który pielegnuje skórę.

Nie wiem czy chodzilo o recenzje produktu, czy o haslo reklamujace :)

Jesli haslo to :
CERABIT - Na problemy trądzikowe, to tabletki wyjątkowe!

Inne haslo dalam w konkursach :p Nie wiem o co dokladniej chodzilo ;-)
 

iwaczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam, interesują nas i recenzje i hasła dla Cerabitu. Marta - dzięki za jedno i drugie :) Do końca konkursu jest jeszcze kilka dni ale widzę ,że zainteresowanie marniutkie :( więc na pewno i koszulka i kosmetyk trafią do Marty, gratuluję :)
laksyra - może jednak uda ci się wymyślić jakieś hasełko bądź recenzję? Bardzo chętnie wyślę ci wtedy koszulkę :)
 

Attachments

  • Cerabit_reklama_prasowa.jpg
    Cerabit_reklama_prasowa.jpg
    126,1 KB · Wyświetleń: 92

karla0689

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
tam za rzeką:p
"Jeśli nie chcesz pryszczy mieć kup Cerabit super żel.Popraw jeszcze tabletkami i Twój trądzik jest przegrany" :D
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Skoro taka mała konkurencja, może też coś wyskrobię ...

'Cerabit, górą! Trądzik kanałami! Wypryski niech się schowają, a żel niech będzie z nami!' :D.


Recenzja :
Mając kłopoty skórne zawsze piłam herbatkę z bratka. Tabletki cerabit ułatwiły mi życie, zamiast herbatek biorę tabletkę zawierającą bratek, która ponadto zawiera jeszcze cynk. Aby kompleksowo zadbać o swoja skórę używam jeszcze żelu do mycia twarzy cerabit. Moja tłusta skóra, skłonna do wyprysków jest ładniejsza, polecam.
 

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
Fajny konkurs. Może takie hasło:

Kto rano wstaje, temu Cerabit pryszczy nie daje

Albo takie:
Włatcy Móch Cerabit używają
i problemów z cerą nie mają
A więc słuchaj się higienistki
i zlikwiduj te wypryski!!!


Recencja: W okresie dojrzewania (jak każdy chłopak) miałem problemy z pryszczami. Kupowałem w aptekach różne kremy i płyny ale skutki były znikome. Od kiedy używam tabletek i żelu Cerabit moja cera pozbawiona jest pryszczy. Teraz gdy wstanę rano nie muszę już oglądać się w lustrze, i mówić: "Znowu?"
 

Kowcia

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
167
Punkty reakcji
3
Czy recenzja zostanie opublikowana gdzieś wraz z danymi? :)
Kupując produkty Cerabit zawsze mogę być pewna, że wybieram najlepszy produkt na rynku. Zazwyczaj stawiam na jakość towaru, nie zważając na cenę. A tutaj mogłam połączyć te obie rzeczy, bowiem żele i tabletki firmy Cerabit są niezwykle tanie, a jakby tego było mało skuteczne! Kolejnym walorem owego produktu jest to, że w każdym opakowaniu znajduje się aż 60 tabletek, co zapewnia mi komfort, bowiem nie muszę nieustannie udawać się po zakup leku. Cerabit może zapewnić gładką skórę w krótkim czasie. Używając zwykłych toników ciężko jest uzyskać podobny efekt.
Podsumowując, kupując Cerabit, kupujesz towar z najwyższej półki. GWARANCJA NAJLEPSZEJ JAKOŚCI! GWARANCJA SUKCESU! Cerabit-przyjaciel okresu przejściowego.
 

aniaok

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
2
Miasto
Skawina / Kraków
Jeśli dość trądziku masz, to tabletki CERABIT zażyć najwyższy czas!

Wersja młodzieżowa;)
Tabletki CERABIT codziennie zjadaj -trądzikowi powiedz SPADAJ.

Pokaż swoją prawdziwą twarz i pożegnaj się z pryszczami raz na zawsze tak jak Ja po zastosowaniu
preparatów tabletki i żel CERABIT.
Jestem w okresie dojrzewania i jak większość nastolatków miałam problemy z pryszczami. Z trądzikiem walczę podwójną siłą :Od wewnątrz zażywam tabletki CERABIT które pozytywnie wpływają na przemianę materii dzięki czemu skóra jest oczyszczona i gładsza. Na zewnątrz stosuję żel CERABIT który likwiduje wypryski i sprawia że każdego dnia wyglądam piękniej. Polecam wszystkim borykającym się z problemem trądziku.
 
X

Xelir

Guest
Hasła:

"Chcesz się pozbyć trądzika? Zastosuj Cerabit i znika!"
"Cerabit - przyjaciel nastolatka!"

Taka krótka reklama:

Wstydzisz się iść na impreze z powodu trądzika? Przeglądasz się w lustrze i nie możesz na siebie patrzeć? Kup tabletki Cerabit i zastosuj najszybciej jak możesz. Gładka cera to efekt gwarantowany.
Nie czekaj - kup Cerabit.

#edit

"Cerabit tabletki i czujesz się lepiej!"
"Masz trądzik? - nie zwlekaj, Cerabit i już go nie ma"
 

noculos

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tabletki CERABIT- najlepsze, tabletki na tradzik, z jakimi sie do tej pory spotkałam, idealne dla młodych ludzi. Są bardzo skuteczne, nie trzeba długo czekac na efekty. Kolejna ogromna zaletą jest przystępna cena, taka która nie obciaza zbytnio portfela. Skóra dzięki tabletkom, zmienia sie nie do poznania, jest deliktna, gładka i co najważniejsze-bez śladu tradziku.

TABLETKI CERABIT I CERA JEST GIT!
 

aniaok

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
2
Miasto
Skawina / Kraków
C.D. "twórczości":

"CERABITEM wynisz pryszcza, niech zostaną z niego zgliszcza"
"Użyj szybko CERABITU, pryszcze znikną Ci bez kitu":)
CERABIT żel i tabletki tryumfują! -pryszcze kapitulują!
 

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
Kolejne hasło: Uwaga, uwaga zażywanie tabletek i żelu Cerabit grozi usunięciem pryszczy!
 

iwaczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Tak jak pisałem jedna z koszulek trafi do Marty natomiast co do pozostałych potrzebuję kilka dni na wytypowanie zwycięzców. Najdalej w niedzielę ogłoszę do kogo trafią koszulki i kosmetyki :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za fajne hasła i recenzje.
 

iwaczek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie i przepraszam za zwłokę. Koszulka i kosmetyk trafią do : maxx92 , aniaok, xelir i jak pisałem wcześniej do Marty. Karla89 , White Coffe, nokulos i Kowcia dostaną koszulki :) . Wszystkim bardzo serdecznie dziękuje i gratuluję. :papa:
 
Do góry