Brak wolności słowa w Internecie

Status
Zamknięty.

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Od kilku miesięcy obserwuję wątki polityczne w internecie na różnych forach. Zauważyłem że po nowym roku - dosłownie masowo - blokuje się ludzi którzy chcą coś powiedzieć. Dotyczy to takich portali jak interia.pl (nagminne usuwanie postów w których źle się mówi o premierze i działaniach rządu) oraz innych np. forum Allegro, forum gazeta.pl i masy innych!!!!
Nie wiem co się dzieje! Post z wpisem istnieje maksymalnie kilka godzin lub wcale się nie pojawia (wiecznie oczekuje na moderację). Ostatnio zarobiłem kopniaka (blokada) na forum elektroda.pl
Wątek polityczny w dziale na wesoło. Temat: Taka Polska...
Jak widać na screenach - nie są to żarty. Zapytam więc - czy żartem jest zamykać ludziom usta na siłę?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
po tym jak mec. Giertych wygrał kilka spraw w sądzie w obronie m.in. Sikorskiego a skierowanych wobec właścicieli portali, na których były różne nieco niecenzuralne słowa media elektroniczne boją się i sami usuwają wszelkie wpisy narażające na nowe sprawy sądowe
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
No właśnie! Milcz narodzie bo pod Sąd a Sąd NASZ więc nie wygrasz! I to jest właśnie Polska!
 
Status
Zamknięty.
Do góry