Bolace @@@

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Kazda z nas ma swoje dni , jedne przechodza to dosc dobrze inne skrecaja sie z bolu brzucha.Macie moze jakies dobre sposoby aby te dni jakos przezyc, naturalnie bez brania duzej ilosci tabletek no-spa???
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
hehe,no-spa kiedys jeden raz probowałam brac i nic z tego nie było,jeszcze sie gorzej czułam.Moje sposoby?!Wiele ich wypróbywałam,bo miałam bóle takie,że aż prawie mdlałam.Przeważnie pomagał panadol ten niebieski,pozatym piłam rumianek,ale on nie za bardzo pomaga,to tak tylko zeby wypic.Na ból pomaga ciepły okład na brzych.Ja mam poduszke elektryczna.Cóz,ostatnio rózne rzeczy sie u mnie zmieniły,staram sie jakos radzic sobie.Duzo cwicze tai chi,to jets takie rozciaganie i rozne sprawy.
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
:( ja też cierpię i też pozostaje mi tylko rozgrzewanie, bo tabletek brać za bardzo nie mogę. Jak mi to kiedyś jakiś lekarz powiedział : po urodzeniu dziecka przejdzie :) urodziłam dwoje i dalej tak mam :) Pozdrawiam i życzę bezbolesnych dni ;)
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Ribana, no nie zawsze potwierdzam jak wyżej napisałam. Ale też ktoś kiedyś powiedział, że cierpienie uszlachetnia :( Buhaha chyba nie chcę być , aż tak szlachetna :eek:czko: :yinyang: Pozdrawiam :eek:k2:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Chociaż mnie ból nei dotyczy, bo rzadko go mniewam, to raz kiedy zdarzyło sie, ze brzuch bolał mnie mocniej, pomógł mi masaż brzucha. to jest naprawdę dobre!...
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Mi pomaga to co Ribanie. Cos cieplego. Ja sobie na ogol wrzatek wlewam do sloika, to w kocyk i do brzuszka. Albo termofor.
Lubie tez jak moj chlopak mnie masuje. Tez przechodzi.
Najczesciej jednak (i najbardziej) pomaga: APAP albo Peralgina.
Pozdrawiam wszytskie cierpiace. :)
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
ooo... widze że tu dużo cierpiących. ja ostatnio leżałam 5h i nie mogłam się ruszyć z bólu. Normalnie nic nie mogłam zrobić. Pomógł IBUPROM. i w niewielkim stopniu masowanie. cała energia ze mnie zeszła po tych męczarniach. ehh...
 

julcia_:)

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
ja niestety jeszcze nie znalazalam sposobu na bol, ani tabletki ani masarze ani cieple oklady nie pomagaja :( naszczescie mecze sie tylko dwa dni. z reguly po kilku godzinach meczarni zasypiam z wykonczenia
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Ból brzucha? eh.. skąd ja to znam. Pierwsze 2 dni zawsze są nie do wytrzymania. Probuje jakoś je przetrwać bez żadnych tabletek itd, ale jeśli nie moge już wytrzymać to do kieliszka wlewam łyżeczke amolu i popijam wodą ;) po jakimś czasie przechodzi na dosyć długi czas ;);)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
to to powiem wam ze mam bole brzucha od tygodnia a do tego @ spoznia mi sie o 2 dni, chyba ten urlop mnie tak pokrecil jak myslicie
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
a może ciąża :D
mi też czasami przesuwa się okres - ale na to wpływa wszystko (począwszy od pogody ;) )
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja żadko miewam takie mocne bóle brzuszka, ale jak już się trfią to masażyk jest najlepszy i to jeszcze wykonany przez właściwą ciepłą rękę ;)

A to ze okres się spóźnia lub jest za szybko to u mnie norma.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Na bolący brzuch?
Kiedyś pielęgniarka powiedziała mi, że najlepsza jest woda.
Wejść pod prysznic albo do wanny i się odprężyć.
Nawet na kilka minut.
 
Do góry