3 lata młodsza dziewczyna czy warto ?

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
witam chodze do 4 klasy technikum, w tym roku przyszedł dość ciekawy nowy narybek do szkoły, spodobała mi się dena z pierwszej klasy tyle że różnica wieku wynosi aż 3 lata, ona ma 16, nie skończone jeszcze a ja mam już dawno bo w kwietniu skończone 19
więc tu pytanie czy warto sie angażować i zarywac do niej ??
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
A co Ci da nasze zdanie? Każdy patrzy na to inaczej, ale to Ciebie nie powinno interesować jak zareagują na to osoby trzecie..
Chcesz, to zarywaj do niej, proste prawda? ;)
No i co za tym idzie, kota se wychowasz.. więc wszystko co najlepsze ; )
 

anthonyW

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
no pewnie, ze tak :) 16latki w dzisiejszych czasach sa nadzwyczaj dojrzale i mozna z nimi swietnie sie dogadac ;)
 

K@russia

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Czy warto? Na to nikt Ci nie odpowie.
A nigdy się nie przekonasz, jeśli nie spróbujesz :)
 

Boreasz

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świdnica
Podoba Ci się do próbuj, nic przecież nie stracisz a możesz zyskać sympatie. Co Cię będzie interesowało co kto powie, pomyśli ? To twoje życie i możesz robić co tylko Ci się podoba ;)
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Skoro Ci się podoba to czemu nie? :) A 3 lata to nie jest znowu taka duża różnica wieku. ;)

Pozdrawiam i życzę szczęścia. :)
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja jestem młodsza od mojego chłopaka o 5 lat... jak się poznaliśmy, to ja miałam 18, a on 23, różnica była spora, ale z czasem się zaciera :) a 3 lata- to prawie nic :p
 

Madelaine87

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
ja ci moge tylko napisać z doświadczenia kumpli ze taka granica: Ty koniec szkoły, ona początek,nie ma sensu. Inne priorytety, inne poglądy, generalnie wszystko inne ;p w większośći przypadków to nie wypala.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
w większośći przypadków to nie wypala.

i właśnie dlatego spróbuj. zdobędziesz doświadczenie, dzięki któremu kiedy poznasz kobietę swojego życia będziesz lepiej umiał odnaleźć się w związku oraz wiedzieć czego po kobietach można się spodziewać.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie warto, będzie jęczeć o samobójstwach, o zwykłych ludziach, nieludziach, będzie Ci wmawiać jaki to zwykły jesteś, bo nie rozumiesz czemu chce się zabić, potem szczęśliwa będzie z innym szczylem, wtedy już zamiast o samobójstwie będzie Ci gadać jak to martwi się, że jej chłopak chudnie zamiast tyć, jak to mają do siebie szczęśliwi faceci, tzn, będzie to mówić, jak wkręci Cię na przyjaciela. jak będziesz miał szczęście, to szybko zapomina o niby-przyjaźniach.

ostatecznie kup porządne gumki. jak się przydadzą, to łatwa jak na 16 lat i niegodna uwagi, jak się nie przydadzą, to prawdopodobnie spełni się to co napisałem w akapicie numer 1
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
nie warto, będzie jęczeć o samobójstwach, o zwykłych ludziach, nieludziach, będzie Ci wmawiać jaki to zwykły jesteś, bo nie rozumiesz czemu chce się zabić, potem szczęśliwa będzie z innym szczylem, wtedy już zamiast o samobójstwie będzie Ci gadać jak to martwi się, że jej chłopak chudnie zamiast tyć, jak to mają do siebie szczęśliwi faceci, tzn, będzie to mówić, jak wkręci Cię na przyjaciela. jak będziesz miał szczęście, to szybko zapomina o niby-przyjaźniach.

ostatecznie kup porządne gumki. jak się przydadzą, to łatwa jak na 16 lat i niegodna uwagi, jak się nie przydadzą, to prawdopodobnie spełni się to co napisałem w akapicie numer 1
Musisz mieć jakieś straszne przeżycia...
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
ja ci moge tylko napisać z doświadczenia kumpli ze taka granica: Ty koniec szkoły, ona początek,nie ma sensu. Inne priorytety, inne poglądy, generalnie wszystko inne ;p w większości przypadków to nie wypala.
i tego włąśnie sie obawiam, ja przykładowo za rok wyjeżadzam na studia a ona zostaje... i będze miał mieć do czynienia z miłością platoniczną ??

a wy dziewczyny mając 16 lat wiążały byście się z 19 latkiem ??
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Za pare miesięcy będziesz zastanawiał się z kim pójść na studniówke , bo wypadałoby kogoś mieć ale może sie niestety okazać że nie znajdziesz nikogo takiego a tu masz już jeden problem z głowy jeśli wszystko by się ułozyło . Przecież nie musisz sie jej odrazu oświadczać pobędziesz z nią przez pare mięsięcy jak pojawi się ktoś fajniejszy na horyzoncie to najwyżej ją zostawisz pójdziesz na studia poznasz nowe osoby więc może pojawi się jakaś szansa na nowe znajomości . Nad czym się tak zastanawiasz ?
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
a no fakt, o studniówce nie pomyślałem :sexy:
dobra spróbuje zobacze, jeszcze tylko musze się upewnić że na 100% z nikim nie jest :eek:k:
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jak dziewczyna ma słabość do Ciebie nie potrafi odmówić to możesz nią manipulować jak Ci sie tylko bedzie podobało pod warunkiem , że nie ma zbytniego doświadczenia z chłopakami byłbyś jej pierwszym facetem .
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
dobra, stosować metodę kontaktu wzrokowego czy od razu podejść i wyskoczyć z jakimś openerem, jak tak to fajnie jak byście jakiś fajny zarzucili bo przeglądałem poradniki na tym forum i nic raczej sensownego nie ma :(
 
Do góry