Zdobienie Paznokci

DJ_cZaRnA

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poland
Oto moje hobby. Może tu na forum są też osoby tym sie interesujące. Zajmuję się zdobieniem od ponad 2-ch lat. Kocham to co robię i jest to w zasadzie jedyna rzecz do, której mam duuuużą cierpliwość.
Dzialam na wielu forach poświeconych tej tematyce oraz posiadam też wlasną stronkę (adres w profilu) - zapraszam gorąco.
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z otchłani...
Fajne Hobby:) Ja to się trochę tym interesuję....Zazwyczaj jak maluję sobie paznokietki to w proste wzorki.... Świetne są te Twoje wzorki na stronce... Pozdrowienia :)
 
K

kika75

Guest
ja niestety nie umiem robic takich rzeczy bo nie mam do tego cierpliwości więc kiedy chce mieć pieknie pomalowane paznokcie idę do salonu futuro w wawie gdzie oddaje się fachowej obsłudze i wiem ze paznokcie będą piękne.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Również bardzo lubię wymyślać różne wzorki i bawić się z paznokciami. Chociaż ostatnio coraz częściej zamiast malowania wzorków używam gotowych ozdób, może dlatego, że na stronie pazurki.com.pl znalazłam ich taki wybór, że szkoda byłoby nie skorzystać z takiej oferty. Są przeróżne..od cyrkonii, przez FEMO, po ozdoby sylikonowe. I wszystkie wyglądają rewelacyjnie na paznokciach. Więcej do szczęścia mi nie potrzeba :)
 
Do góry