zdjęcie rentgenowskie zęba

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Dostałam skierowanie od dentysty na rentgen stomatologiczny, mam zrobić "zdjęcie punktowe zęba na kliszy", chcę sobie prywatnie zrobić to zdjęcie. Nie wiem tylko ile to może kosztować no i gdzie iść żeby zdjęcie dobrze zrobili – ten dentysta mi odradzał przychodnie bo niby nieczytelne wychodzą. No i najlepiej w okolicach szpitala żeromskiego bo tam mieszkam. pozdro
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
A ty jesteś K czy M? bo login masz męski a piszesz jak kobieta :mruga: . Co do rentgena na w moich okolicach tj osiedle złotej jesieni jest taka placówka, to jest ok 3km od szpitala. Nazywa się X dent. Chyba są dobrzy bo już długo na rynku są a kiedyś moja mama tam zdjęcie robiła. :eek:k:
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Jestem facetem ale z mojego nicka dziewczyna pisała :D bo dostała skierowanie na zdjęcie i chciała się dowiedzieć co i jak z tym rentgenem. Dzięki za namiary, z tego co się orientuję to pojechała i właśnie tam to zdjęcie zrobiła, chyba wszystko było ok, bo nic już potem nie wspominała o tym. pozdro
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
No Słonecznym jest też bardzo dobre i szybko tam robią, 15-20 zł kosztuje i chwilę cierpliwości :]
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
No Słonecznym jest też bardzo dobre i szybko tam robią, 15-20 zł kosztuje i chwilę cierpliwości :]
Może bym i skorzystał ale nie lubię chelsea FC :p A informacja od fana chelsea jest mało wiarygodna. Arsenal!
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Może bym i skorzystał ale nie lubię chelsea FC :p A informacja od fana chelsea jest mało wiarygodna. Arsenal!

Nie mieszaj spraw politycznych do życiowych :p.

Dobrze tam robią :sexy: i szybko. Nie jest też drogo.
 

filiszklanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
59
Punkty reakcji
0
ja swoim czasem robiłam prywatnie na ulicy Gertrudy, a normalnie w ośrodku na os. Widok (obecnie Bronowice Małe;D)
 
Do góry