Zarabianie PPA

lumanpk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)
Zajmuję się zarabianiem pieniędzy w internecie. Serwisy z nagrodami traktuję jako miłe hobby, a ppa już bardziej poważnie (również inwestuję, ale nie sądzę by ktoś chciał wejść w to na początek :)) Na początku nie zarabiałem dużo. Pierwszy miesiąc udało się zgarnąć coś ok. 48USD. Jednak z czasem ta liczba rośnie jak ciąg geometryczny :)
Przede wszystkim szukam ludzi zmotywowanych, którzy są kreatywni mają trochę wolnego czasu w domu i co najważniejsze nie lubią marnować czasu. Tak, tak kochani CZAS TO PIENIĄDZ.

Jeżeli chcesz poznać i zarobić na PPA, a nie masz o tym pojęcia, albo masz pojęcie, ale twoje zarobki Cię nie satysfakcjonują to dobrze trafiłeś :)
Nie będę ukrywał, że jest to metoda dla ludzi KREATYWNYCH jak już wyżej wspominałem, ale za to jaka opłacalna.
NIE STOSUJĘ I NIE POPIERAM TEGO, ŻE UCZĘ SUCHEJ TEORII. STARAM SIĘ POKAZYWAĆ WSZYSTKO W PRAKTYCE :)

Przede wszystkim :
Powiem, nauczę, jak od początku zarabiać w PPA, na czym się to opiera, jak to ugryźć i jak zarabiać jak najwięcej.
Nauczę Cię jak założyć własną stronę/bloga, podpowiem gdzie to zrobić, zarówno w płatnej jak i darmowej opcji. Pomogę Ci przy wordpress'ie, pozycjonowaniu, szablonach, grafice.
Już na start dostaniesz kilka nisz, aby od samego początku na Twoim blogu coś się pojawiło, aby nie stał on pusty, potem wytłumaczę jak szukać własnych nisz w przyszłości
Pokażę jak skutecznie wypozycjonować Twój blog w Google tak, abyś zdobył wysoki traffic, co spowoduję wysokie zarobki, oprócz tego pomagam i doradzam jak masz promować swojego bloga na bieżąco!

Czego wymagam?
- zostania moim poleconym tzn. zarejestrowanie się z mojego linka na AstroCash (chodzi o to, że dostaję 10% równowartości twoich przychodów, tak jest po to tu właśnie wszyscy jesteśmy, każdy musi coś mieć ^^, oczywiście ty nic nie tracisz (nie zabieram ci tych 10%), to jest w pewnym sensie taki bonus od serwisu, czyli dostaję bonus 10 USD, bo Ty w tym czasie ty zarobiłeś 100 USD)
- zastosowania się do mich wskazówek
- nie wybiegania w przyszłość, robimy wszystko po kolei, nic do przodu.

Odpowiem na wszystkie pytania związane z PPA i nie tylko :)

Kontakt: lumanpk@gmail.com Napisz do mnie, sprawdź mnie :)

UWAGA! BIORĘ DO WSPÓŁPRACY TYLKO OGRANICZONĄ ILOŚĆ UCZESTNIKÓW. ZAMIERZAM SIĘ SKUPIĆ NA POMAGANIU CO NAJWYŻEJ KILKUNASTU OSOBĄ.

Oczywiście każdy może do mnie napisać :)
Pozdrawiam.
 

juliaak

Zbanowany
Dołączył
23 Marzec 2013
Posty
28
Punkty reakcji
0
Nie napisałeś najważniejszego: z jaką kwotą trzeba wejść w ten biznes ?
 
L

leonek0305

Guest
Następna mega piramida, nowi płaca na starych uczestników, a jak przestaną to właściciele zwijają interes.
Ci co na górze to już sa zarobieni, a reszta potem liczy straty...mega kant
 
Do góry