zakupy przez Internet-co sądzicie?

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ja jednak wolę tradycyjne zakupy... muszę coś obejrzeć zanim zdecyduję się na zakup, przymierzyć :) Mam opory przed robieniem zakupów w sieci. Mój chłopak natomiast nie, nawet kurtkę tak kupił tylko, że okazała się z lekka przykrótka :p
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Mam opory przed robieniem zakupów w sieci. Mój chłopak natomiast nie, nawet kurtkę tak kupił tylko, że okazała się z lekka przykrótka :p

ja nie mam oporów ale mój chłopak to już w ogóle...
on tylko tam robi zakupy zwłaszcza w tym 1bucie - ciągle jakieś buty ogląda noi oczywiście allegroo...
ciagle widze jakieś obserwowane aukcje...
i kurcze mimo że lubię kkupowac przez Internet to jednak denerwuje mnie czasem, że nie mogę go wyciągnąć na zakupy;/ grrrr
"on już sobie wszystko w necie znalazł" ;)
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Lepiej nie kupować przez neta, bo Cię mogą oszukać, albo sprzedać zniszczony towar.. Albo zły rozmiar ;p A w sklepie to zawsze możesz zobaczyć jaki jest materiał, i przymierzyć ;]
W sklepach internetowych masz 10 dni na zwrot towaru no i jest taniej.
 

lin-kaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
34
E tam ja kupuję i to dośc często. Oczywiście jest ryzyko, ale reklamacje można zrobić i rzecz jasna trzeba sprawdzać od kogo się kupuje. Heh ja mam pecha do butów, raz kupiłam sobie za małe - podarowałam je kuzynce, a teraz znowu za duże - ale te już odesłalam, przyślą mniejsze. :D
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Nio właśnie zawsze można zwrócić w ciągu 10 dni i dosstaje się tyle samo kasy za ile się kupiło, a poza tym np w tym sklepie co ja kupuje =1but wszystkie buty są od razu dostępne i na drugi dzień dostajesz je przez kuriera bo tylko tak wysyłają żeby było bezpiecznie
no ja już raz się na allegro sparzyłam bo przyszły mi za małe chociaż niby opis był dobry i numer wkładki
ale wiecie pomyłki się zdarzają
to jest jednak zawsze jakieś małe ryzyko
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
ja tam kupuje w necie bo taniej jest. ale co prawda juz sprawdzone rzeczy. ze wiem ze rozmiar jest jakiej firmy dobry na mnie. bo nie lubie potem odsylac i czekac itp. i trzeba tez kupowac u sprawdzonych sprzedawcow - jesli chodzi o allegro. albo w sklepach internetowych, sprawdzonych zeby uniknac oszustwa.
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Przede wszystkim powinniśmy sprawdzić opinię na temat danego sklepu i dopiero potem zrobić w nim zakupy. Im więcej pozytywnych komentarzy,tym lepiej. Ja zawsze tak robie i jeszcze nigdy nie zostałam oszukana.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Hehe no ja też nie za bardzo lubię tego chodzenia po sklepach ;/ Dlatego jednak wolę czasami w sklepach internetowych zrobić zakupy. Pozytywne komentarze też odgrywają w moim przypadku dużą rolę.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Ja dosyć często kupuję przez Internet. Jednak przeważnie wybieram sklepy internetowe, ponieważ nie mam zaufania do serwisów aukcyjnych. Ostatnio np. bardzo często przesiaduję na stronie tanisport.pl ponieważ są bardzo fajne ciuchy w stylu streetowym, który bardzo lubię. Można za o wiele mniejsze pieniądze kupić świetne ciuchy, także czemu z tego nie skorzystać?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ja kupuje co chwile coś w Internecie, jak do tej pory zawiodłam się raz na ładowarce do telefonu, ale to było dosłownie kilka zł więc się nie przejęłam.
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
wszystko inne tak ale ciuchy nie.. ciuchy trzeba jednak po przymierzać.. ja wole w stacjonarnym sklepie je kupować.. :)
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja robię bardzo często zakupy w sklepach internetowych jak i na Allegro, gro firm wystawia się an Allegro i mają przystępne ceny. Pozatym zawsze jest 10 dni w razie "Wu":) Ostatnio upatrzyłam sobie kilka rzeczy przymierzyłam, a póżniej szukałam na necie. No i można wygrzebać fajne promocje:) np 3za2 w convict.pl zaoszczędziłam na 1 ciuchu:) na Allegro znalazłam też buty 50 zł tańsze niż w sklepie. Warto Warto !
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
no jak kto woli.. zdania sa jak widać podzielone.. :p
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Kupuję ostatnio dużo ubrań przez internet (tj. spodnie, koszulki, nawet bielizna) i jak na razie nie mam powodów do narzekań.
Ubrania przychodzą w dobrym stanie, za dobre pieniądze i przede wszystkim w dobrym rozmiarze.
Jeszcze nie zdarzyło mi się aby ktoś mnie oszukał na pieniądze jeśli chodzi o ubrania lub że ubranie przyszło w złym stanie.
Jedyną rzeczą którą nie odważyłam się jak dotąd kupić przez internet to buty i jeśli chodzi o buty to przymierzyć muszę przed zakupem ;)
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja większość ubrań i butów kupuję przez internet i jestem zadowolona.
 

N3mezja

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Jeśli chodzi o kupowanie ubrań i butów przez internet to jestem przeciwna. Nie chodzi mi o ogół, jednak ja bym się nie zdecydowała. Muszę wejść do sklepu, dotknąć, przymierzyć. Dla mnie wydaje się to zbyt ryzykowne. Kolor na zdjęciu to ni to samo co w świetle rzeczywistym, poza tym wiadomo jak to z tymi rozmiarami bywa...
Biżuteria, dodatki - to już bym prędzej kupiła, chociaż do tej pory mi się nie zdarzyło.
 

margaritta

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja robię bardzo często zakupy w sklepach internetowych jak i na Allegro, gro firm wystawia się an Allegro i mają przystępne ceny. Pozatym zawsze jest 10 dni w razie "Wu" Ostatnio upatrzyłam sobie kilka rzeczy przymierzyłam, a póżniej szukałam na necie. No i można wygrzebać fajne promocje:) np 3za2 w convict.pl zaoszczędziłam na 1 ciuchu:) na Allegro znalazłam też buty 50 zł tańsze niż w sklepie. Warto Warto !
 

dzasq

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
Ja uwielbiam internetowe zakupy! Najczęściej kupuję przez neta ubrania i buty xd. Najchętniej korzystam z allegro, i szafy.
 
Do góry