Zagraj w Neuroshimę - w realu!

Status
Zamknięty.

Ragni

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy grałeś już kiedyś w Neuroshimę? Nie? A chcesz zagrać?

A może pykałeś już w Neurę, tylko coś się rypło i nie masz z kim grać?

Jeśli mieszkasz w Chrzanowie lub jesteś w stanie do niego dojeżdżać, ta oferta jest dla Ciebie.


Wychowałem się na RPG - na tonach podręczników, MiMów i Portali. Prowadziłem w autorskich światach mniej lub bardziej dark-fantasy na modyfikowanej mechanice d 20, obecnie prowadzę Neuroshimę. Nie jest to reklama mojej osoby, jednakże... Jestem niezły w tym, co robię i z chęcią dokompletuję drużynę (jeden z graczy wykruszył się z powodów czasowych).

Oferuję:
- dobrą grę w świecie Neuroshimy i dostęp do podręcznika podstawowego do Neuroshimy,
- sesje w tygodniu albo w weekendy,
- lokum na sesje,
- i tak naprawdę to wszystko, czego trzeba Ci, żeby zagrać ;).

Jesteśmy z kumplami zgraną drużynką, z doświadczeniem w D&D, Warhammerze i Neuroshimie. Jeśli interesuje Cię zagranie w Neurę, szukam jednego lub dwóch Graczy do drużyny. Jesteśmy mili, nie bijemy ludzi, nie odprawiamy rytuałów satanistycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany, zagadaj do mnie na GG: 879 38 14 (jestem zawsze na Niewidocznym).

Oczekuję:
- Chęci! Chęci, chęci i tylko tego! Wystarczy chcieć. Po prostu.

~Wiek nie ma znaczenia.

~ Doświadczenie RPGowe? Mile widziane. Ale jeśli naprawdę chcesz RPGować i zacząć od Neuroshimy - pomożemy Ci z kumplami - i to z przyjemnością!
 
Status
Zamknięty.
Do góry