Zadbane usta zimą- jak je pielęgnować

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Też kiedyś miałam tą wazelinę co bazylia7 i faktycznie była super, ale to na mniejsze mrozy, chociaż może do niej wrócę, bo wiosna idzie ;)
 

jestemfajna

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
ja cały czas używam balsamu do ust z witaminą E z Avon'u jak dla mnie to jest najlepszy kosmetyk do ust bo skutecznie chroni, nawilża, ma ładny kolor i smak, i nie robią mi się takie białe paski w kącikach ust jakie mi się robią po większości błyszczyków.
 

gudi

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja używam albo wazeliny albo balsamów albo pomadek pielęgnacyjnych.

Dobra wazelina jest z Flos-lek - wazelina kosmetyczna do ust.
Balsam do ust który też polecam np. z Bielendy - Bio Plantacja
Pomadka, którą przetestowałam to Dax Sun pomadka ochronna z SPF 15.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja używam zamiennie balsam jagodowy z oriflame, miodek karmelowy z oriflame, maść z witaminą A z apteki. Podobno dobry jest też balsam do ust Tisane
 

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
ja ogólnie usta lekko masuje wilgotną szczoteczką do zębów - wtedy są bardziej ukrwione , łapią ładny kolor , a później nakladam warstwe miodu na minutke ^^

tera nie mam miodu , zaprzestalam tak robic xD
 

aska_joaska

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja używam wazeliny, która kupiłam na lotnisku w Londynie, za grosze ;) jest świetna. ale moim faworytem jest kokosowy balsam ziai, uwielbiam zapach i konsystencje :)
http://www.splendore.pl/_Kokosowa_Balsam_do_ust___10ml_p4516.html
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Zakupiłam właśnie wazelinkę poziomkową Floslek :) Genialna, daje przedsmak lata :D
 

wiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja także uwielbiam tą poziomkową wazelinę LipCare, jest słodka, pachnąca i naprawdę w przyjemny sposób pielęgnuje usta przez cały rok :) tą puszeczkę mam zawsze w torebce :)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Ja używam wazeliny z ziaji, jest super!

Pod szminkę też ją używam, daje fajny efekt troszkę błyszczyku i optycznie powiększa usta.

Miód też jest świetny, ale nie nadaje się na użycie nigdzie indziej jak tylko w domu...
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
No właśnie Wiczka, dobrze, że o tym wspomniałaś, opakowanie jest pierwsza klasa tak jak sama wazelinka ;)
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Ja nie znoszę wazeliny, obrzydza mnie. Krem nivea wysusza, jedynie pomadki mają dobre. Najczęściej stosuję właśnie je, albo jakieś porządne błyszczyki. Niektóre nieźle nawilżają.
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja jakiś czas temu dostałam od koleżanki balsam czekoladowo - wiśniowy do ust firmy Palmers, wcześniej kompletnie mi nie znanej. I jest rewelacyjny. Przy cenie 10 zł za tubkę starczył mi na grubo ponad miesiąc, a zaznaczam, że używałam tylko i wyłącznie tego błyszczyku w tym czasie, więc jest bardzo wydajny. Dodatkowo ładnie i apetycznie pachnie i dobrze nawilża. Możecie go sobie sprawdzić na stronie www.maslokakaowe.com
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
A ja sie chyba uzalezniłam od balsamów do ust, musze miec ze soba zawsze, a juz na pewno w zimie. W kazdej torebce mam przynajmniej jeden balsam! :p
 

pastel_

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Hm .. Ja właśnie dziś w drodze do szkoły ( nawet nie wiem kiedy ) oblizałam usta i to był już koniec . Przez cały dzień bardzo mi się wysuszyły i popękały .. Teraz właśnie siedzę z nowo zakupioną pomadką . Nie znam tej firmy , ale jest ok . i pomaga . ;)
 

paulus23

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
wazelinę kosmetyczną albo po prostu pomadkę nawilżającą bezbarwną z nivea są dobre.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Avonowe pomadki zaliczam do moich ulubionych, są niezawodne, do tego nie łamia sie i mozna wybierać wsród smaków i zapachów.
 
Do góry