Za chwilę ślub a ja...

Status
Zamknięty.

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
powinno :p

a ja bym chciała żeby w dzień mojego ślubu padał śnieg, ale tak troszkę żebyśmu mogli wszędzie dojechac :p
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ja bylam 4 lata temu na weselu ktore bylo 25 grudnia:)Pogode mieli piekna sniegu duzo(akurat w ten dzien nie padalo)i mimo iz bylo zimno to bardzo mi sie podobalo

W przyszlosci moze bedzie pogoda w pakiecie slubnym:)Ale to pewnie nas juz nie bedzie :p
 

Boski19

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
najważniejsze jest to, żebyś wyluzowała, bo to nie jest jakiś koniec świata... nie możesz dopuścić do tego, żeby twoja fryzura czy spalona twarz nie pozwoliły ci się dobrze bawić!
 
Z

zypek84

Guest
Śluby i wesela w zimie mnie nie przekonają. Ja tam kocham ciepełko i nie wyobrażam sobie swojej uroczystości w innym terminie niż wakacyjny. Chociaż w Polsce to wcale nie jest gwarantem ładnej pogody.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Śluby i wesela w zimie mnie nie przekonają. Ja tam kocham ciepełko i nie wyobrażam sobie swojej uroczystości w innym terminie niż wakacyjny. Chociaż w Polsce to wcale nie jest gwarantem ładnej pogody.

Nigdzie nie ma gwarancij ladnej pogody:)Mi w zimie by nie przeszkadzalo,ale u nas nie wypaliloby to wogole...Co do letnich terminow sa fajne jak jest cieplutko,ale z drugiej strony patrzac jak grzeje slonce to na sali za fajnie nie jest-my bylismy na weselu u meza kuzynki miala w lipcu pogoda piekna cieplutko wesele w sumie bylo na powietrzu pod takim wielkim namiotem,ale goscie nie byli zadowoleni bo bylo tak goraco,ze ciezko bylo wytrzymac po jednym tancu juz moglas pot z czola przecierac a Panna Mloda to wogole narzekala bo bylo jej bardzo goraca sukienka jednak swoje robi :)byla szczesliwa jak po 24-tej sie przebrala w letnia sukienke:)

Ale jaka u nas bedzie pogoda nie wiem tesciowa sie modli,zeby nie bylo za zimno i za goraco:)Ale jak narazie to powoli u nas sie amly stres pokazuje bo coraz blizej:)
 
Z

zypek84

Guest
Ja mam nadzieję, że pogoda będzie taka średnia. Przy sali mam wielki ogródek z ławkami pod które może się przenieść impreza jeśli będzie zbyt ciepło, dlatego oby aura z tym upałem nie przesadziła ;-)
 

filifionka

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
A ja jestem bardzo ciekawa, jak się historia świadkowej skończyła - czy udało Jej się ukryć wszelkie niedoskonałości? Swoją drogą to takie pomieszanie pecha z bezmyślnością, bo rozumiem, że fryzjerka coś zepsuła i krosty wyskoczyły, ale żeby się spalić na solarium? Nie ma nic gorszego niż solaryjna przesadzona opalenizna, tym bardziej, że od razu widać opaleniznę naturalną i sztuczną. Tak, czy inaczej nie zazdroszczę sytuacji i mam nadzieję, że wszystko dało się jeszcze uratować. A sierpniowe panny młode mam nadzieję, że będą miały słońce przed weselem żeby mogły się pięknie naturalnie do swoich sukien opalić :)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A ja jestem bardzo ciekawa, jak się historia świadkowej skończyła - czy udało Jej się ukryć wszelkie niedoskonałości? Swoją drogą to takie pomieszanie pecha z bezmyślnością, bo rozumiem, że fryzjerka coś zepsuła i krosty wyskoczyły, ale żeby się spalić na solarium? Nie ma nic gorszego niż solaryjna przesadzona opalenizna, tym bardziej, że od razu widać opaleniznę naturalną i sztuczną. Tak, czy inaczej nie zazdroszczę sytuacji i mam nadzieję, że wszystko dało się jeszcze uratować. A sierpniowe panny młode mam nadzieję, że będą miały słońce przed weselem żeby mogły się pięknie naturalnie do swoich sukien opalić :)


Tez jestem ciekawa...poprostu swiadkowa za pozno zaczela sie przygotowywac pewnie pomyslala,ze jak pojdzie tydz przed na solarium to bedzie oki:)pomylila sie...

U mnie sloneczko juz jest od tyg:)opalenizne tez juz mam wiec jestem zadowolona do wesela zostaly 4 tyg i 2 dni wiec jeszcze przy takiej pogodzie koloru nabiore:)jedyne co bym teraz chciala to,zeby w dniu wesela nie bylo tak goraco bo chyba sie ugotuje w tej sukience:)
 
Z

zypek84

Guest
Oj tam solarium, 30 minut dziennie na słońcu, które ostatnio nawet w Polsce się pojawia i opalenizna gwarantowana.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no fakt ostatnio mnie ładnie złapało, ale jak sie opalam to tak po 3 godziny :p
po pól godziny chyba nie byloby nic widac
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
U nas tez byla piekna pogoda:)Ale teraz sie zepsula...

Ja ostatnio przysnelam na sloncu wiec slonce mnie ladnie opalilo...w niedziele to jak rak bylam czerwona,a pieklo niesamowicie,ale we wtorek wszystko sie zrobilo brazowe i teraz wygladam jak czekoladka:)Obym do slubu nie wyblakla:) :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jeszcze troszke czasu zostalo

ale jak bedzie slonce to sobie poprawisz ;)

tak bylo ladnie ale juz nie jest
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
jeszcze troszke czasu zostalo

ale jak bedzie slonce to sobie poprawisz ;)

tak bylo ladnie ale juz nie jest

No u nas sie okropnie zrobilo w sumie jak teraz patrze jak bedzie tak dalej to przed weselem bede musiala jeszcze bolerko kupic bo inaczej zamarzne...oby przestalo padac i bylo cieplej(ale nie koniecznie upalnie)
 
Z

zypek84

Guest
W sierpniu ma już być ciepło, a przynajmniej mam tak nadzieję, bo tak przecież dalej być nie może. Pogoda w Polsce to po prostu masakra.
 

bruxelka35

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
no pogoda raczej nie sprzyja ślubą, w szczególności jak się psuje na weekendy

Sprzyja nie sprzyja ślubom, każdy chciałby mieć śliczne słoneczko w ten dzień, ale przecież ślubu się nie przełoży dlatego, że pada. Trzeba się nastawić na kiepską aurę i jakoś się nią nie przejmować. Tym bardziej, że tegoroczne lato jest w kratkę i nie wiadomo na co można trafić.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Pogody nie da sie przewidziec,gdy sie planuje slub:)Poprostu jaka bedzie taka bedzie trzeba sie cieszyc tym co jest czy slonce czy deszcz:)
 
Z

zypek84

Guest
Ale zawsze byłoby lepiej nie chować się przed ulewą wychodząc z kościoła albo przed wejściem na sale, prawda?
 
Status
Zamknięty.
Do góry