Wysłannicy

Status
Zamknięty.

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Napiszę jeszcze raz bo widzę że nie wszyscy to piszą - pod opisem działań dajemy: atrybuty, implanty, umiejętności i ekwipunek. Z góry dzięki :)

Pamiętajcie o tym na przyszłość.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Do jutra, wpisałem się ;)
zastanawiało mnie jak liczyć straty naboi ale na szczęście to robisz
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Żyje :D Tylko ma za dużo amunicji :) Zedytuj to.

Walt - określ w końcu ile ten ckm ma amunicji to nie jest studnia bez dna ileś musi mieć. Określ i od razu odejmij 10, które wykorzystałeś. Z góry dzięki ;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
a ja się tak w ogóle pogubiłem. Stałem przed śluzą, nie mogąc jej otworzyć, dotarłem do konsoli, która jednak ją otworzy? Czyli pójdę tam za śluzę jednak? Czy otworzę ją ale żeby przez nią przejść muszę wrócić znów na korytarz bo tylko stamtąd idzie się dostać?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
sry mogłem nie przedstawić sytuacji zbyt jasno. Ty wszedłeś do szybu. On się załamał i znalazłeś się w tzw. przestrzeni technicznej gdzie są kable poprowadzone i są awaryjne konsole. To wiesz z opisu sytuacji. Jesteś jakby między ścianami. Przejść przez śluzę nie możesz bo jej tam nie ma widzisz tylko jeden z dwóch mechanizmów otwierających śluzę.

EDIT: Po:cenzura:ałem twojego posta :p Dobra zmienie to i zobacz czy już kumasz. Hasła nie znasz bo nie zdążyłeś je otrzymać. Możesz np. pogrzebać przy tym mechanizmie i zobaczyć co to da :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Codreanu - dodawaj to o co prosiłem pod postami (ekwipunek, staty itp)

Mam takie pytanko do wszystkich - jak sesja do tej pory? Jest ciekawa? Nie przymula? Wszelkie uwagi, skargi i wnioski rozpatrzę :) Wiem że już się o to wcześniej pytałem, ale będę powtarzał to pytanie co jakiś czas żeby wiedzieć jak waszym zdaniem się wszystko rozwija. Chętnie tez się dowiem co myślicie o klimacie rozgrywki itd. Jakieś uwagi co do moich postów? Generalnie wszystko co wam leży na wątrobie w związku z sesją chętnie usłyszę.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sesja ok o ile coś może być ok dla człowieka mającego na studiach prowadzących z kompleksami i chorobe na karku
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jest dobrym odwróceniem uwagi na chwilę od reszty świata - tak jak być powinno :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Wygląda na to że ogólnie jest ok :D Wezmę to za dobrą monetę. Natomiast jeśli ktoś chce to może się skusić na więcej szczegółowych uwag ;)

Głównie chodzi mi o to czy nie przynudzam :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Biorąc pod uwagę, że sam wszedłem do lokacji z której moja postać ma problem wyjść to nie mogę narzekać :p Narzekać nie mogę bo w końcu zrobiłem postać, która stawia na siłę a zawsze jakoś mnie to odrzucało.. Ciekawi mnie czy wyrobisz by zawsze znajdować i wstawiać obrazki itd.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Wcześniej zapomniałem o tym napisać więc nadrobię. Samochód i motor, które mają Rivald i Deep to pojazdy na napęd antygrawitacyjny. Dlatego będziecie mogli się nimi swobodnie poruszać po dżungli. Mogą pokonywać przeszkody które są szersze niż powiedzmy metr i nie mają kąta nachylenia większego niż 80 stopni. Maksymalna prędkość samochodu na otwartej płaskiej przestrzeni lub drodze to 500km/h natomiast motoru 380 km/h. Z tym że jeśli chodzi o motor to przy takiej prędkości trzeba by mieć bardzo dużą siłę żeby się na nim utrzymać także tobie Morion nie radzę tymczasem, chyba że później sobie dodasz (będzie możliwość) parę punktów do siły :) Pojazdy te w dżungli poruszają się z odpowiednio mniejszą prędkością, wiadomi omijanie drzew, przeszkody itd. Wznoszą się one na wysokości około 30 cm nad ziemią. Samochód ma 4 miejsca (włącznie z kierowcą) a motor dwa.

Też jeszcze chciałem powiedzieć, że macie swobodę co do wymiany/sprzedawania itd. swoich rzeczy. Jeśli coś jest w waszym ekwipunku to jest wasze. Z tym że jeśli trafią się jakieś przedmioty ważne dla fabuły to mogło by być to nie rozsądne. Możecie handlować między sobą lub z napotkanymi postaciami. Możecie też kraść, dokonywać rozbojów itp. Zależy jak tam wasza postać to oceni za słuszne. Z czasem będą się pojawiać też takie side questy (Walt ma taki teraz). Wiadomo że one mogą wam dać wiele. Informacje związane z fabułą lub po prostu sprzęt, złoto itp.

Jeśli chcecie to możecie też zadawać własne pytania napotkanym postaciom i bla bla bla. Generalnie w świecie macie swobodę w ramach tego co się dzieje.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Codreanu - w twoim samochodzie są trzy miejsca siedzące z przodu. Z tyłu jest miejsce na graty lub mogą tam siedzieć 4 osoby, ale wtedy zmniejsza się przestrzeń ładunkowa. Samochód był pusty gdy go spotkałeś. Porusza się na Burst (masz pełen bak - 550 km do przejechania). Max prędkość na otwartej drodze - 200 km/h (przy dużych szybkościach więcej pali). To jest klasyczny pojazd, który porusza się na gąsienicach a nie na napę anty-grawitacyjny.

Caleb i Morion - wasze pojazdy też poruszają się na Burst. Do przejechania:
Morion = 400 km
Caleb = 500 km
 
Status
Zamknięty.
Do góry